[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


6 grudnia 2017, 17:24:02 - koofel
Nenad Bjelica zdyskwalifikowany na dwa mecze

Komisja Ligi Ekstraklasy SA zdyskwalifikowała na dwa mecze trenera Lecha Poznań Nenada Bjelicę.

Chorwacki szkoleniowiec został usunięty z ławki rezerwowych podczas meczu 18. kolejki z Piastem Gliwice.


źródło: własne / Ekstraklasa SA

REKLAMA

Sensual - 6 grudnia 2017, 17:27:56 - 193.34.220.173
Nie jestem fanem Lecha,ale ten Bjelica więcej pieprzy farmazonów niż ma wyniki.

janusz - 6 grudnia 2017, 17:29:07 - 78.10.208.35
ale jest za to dumny z każdej porażki swego zespołu

bielica - 6 grudnia 2017, 17:40:21 - d110-198.icpnet.pl
To je circus!

Kibic - 6 grudnia 2017, 17:40:39 - aaso157.neoplus.adsl.tpnet.pl
"To je circus" hahaha

REKLAMA

artikks - 6 grudnia 2017, 17:41:10 - user-94-254-149-25.play-internet.pl
kolejorz....gramy bez trenera....bjelica to nieporozumienie jest...czas na zmiane....z tym trenerem juz nic nie osiagniemy panie rutkowski...

rysiekPeja - 6 grudnia 2017, 17:42:56 - 89-64-29-130.dynamic.chello.pl
kiedys Probierz fajnie powiedział, że gdyby to on przegrał mistrza i Puchar to dawno by go zwolnili.

p - 6 grudnia 2017, 17:47:34 - user-94-254-231-71.play-internet.pl
Amika jak zwykle ma fory. Kara za finał Pucharu Polski zmniejszona, dyskwalifikacja Gajosa skrócona a teraz to. Każdy inny trener za recydywę dostałby minimum 4 mecze.

@rysiekPej - 6 grudnia 2017, 17:48:49 - abnn155.neoplus.adsl.tpnet.pl
przecież probierz przegrał mistrza i puchar...

@rysiekPej - 6 grudnia 2017, 18:13:04 - 90.255.187.230
Probierz to mowil ze gdyby on byl trenerem Lecha. Czyli klubu z corocznymi aspiracjami na Mistrza i Puchar.

ssa - 6 grudnia 2017, 18:24:54 - 89-64-24-229.dynamic.chello.pl
to je circus !!!

Pira - 6 grudnia 2017, 18:44:48 - apn-77-114-91-235.dynamic.gprs.plus.pl
A ile zawieszenia dostali panowie Wasilewski i Perez z wisly krakow??

ramses - 6 grudnia 2017, 18:51:51 - agkp79.neoplus.adsl.tpnet.pl
wasilewski dostał żółtą więc nie można go ukarać
bardziej dotkliwie ale ile dostał Perez?
oczywiście dla odpowiednich jest tłumaczenie iż
nie było kontaktu z zawodnikiem i po sprawie...
z tej wiadomej sytuacji powinny być 2 czerwone kartki dla piłkarzy Wisły i prawo korzyści dla Górnika i tyle w temacie...

Influencer - 6 grudnia 2017, 18:53:27 - 89-64-23-22.dynamic.chello.pl
Stokowiec juz dogadany z Lechem.
Jak nie bedzie kompletu punktów w 3 ostatnich kolejkach to Bjelica wylatuje z Poznania.

Pira - 6 grudnia 2017, 18:57:54 - apn-77-114-91-235.dynamic.gprs.plus.pl
@ ramses - nie pitol - vitsel dostal kare po fakcie - dotkliwa
W pl tez byla sroga kara za podobny faul na Coscie czy Silvie - naturalizowany brazylijczyk w barwach Chorwacji

REKLAMA

mee - 6 grudnia 2017, 19:28:40 - eum117.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasze kluby nic nie osiągną jak tak często będą zmieniać trenerów.Po każdym sezonie najlepsi są sprzedawani i jak tu zachować stabilność formy.Prezesi Lecha też są ostatnio nerwowi, kiedyś trener w Lechu dostawał 3 sezony,a teraz 1

mietek - 6 grudnia 2017, 19:46:56 - 90-156-69-74.internetia.net.pl
@Pira: No widzisz, a Tosik za złamanie nogi Saganowskiemu nic nie dostał. Są równi i równiejsi.

AS12 - 6 grudnia 2017, 20:04:46 - host-79.173.33.196.tesatnet.pl
Wysokość tej kary pokazuje ze komisja ESY chyba tez uważa ze w tym meczu nie wszystko było ok z sędziowaniem. Uważam tez ze jeśli za swoje zachowania karani są trenerzy to i arbitrzy powinni być karani za swoja nieudolność.

jarock - 6 grudnia 2017, 20:09:46 - ip-5-172-255-160.free.aero2.net.pl
Trybuny dla Bjelicy to najlepsze wyjscie. Niech tam siedzi jak najdłużej.

Gocha - 6 grudnia 2017, 20:37:55 - 89-79-204-84.dynamic.chello.pl
Kiedy do was, w Poznaniu, dotrze, że to zwykły szaman-szarlatan. Facet pajacuje na każdym kroku. Zachowuje się tak, jakby chciał nas "Polaczków" oświecić, a naszą piłkę wprowadzić na wyższy poziom. Krótko mówiąc jak ten, który tutaj będzie burzył "drewniane chatki leśnych ludzików".
A tymczasem wyników nie ma żadnych. Jest materiał piłkarski, były niby transfery. I co się okazuje? Transfery koleżków Bjelicy to w sporej części niewypały, zaś zawodnicy o ugruntowanej renomie w ekstraklasie grają dużo gorzej.

Farel - 6 grudnia 2017, 22:27:14 - apn-31-0-33-235.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego Nenadek pełni funkcję trenera Lecha? Z tego samego powodów dla którego niejaki Karolek K jest prezesikiem tego klubu A to za sprawą tz. właścicieli, którzy o piłce nożnej mają takie pojęcie jak Eskimos o wypieku andrutów kaliskich :D

jedrzej201 - 6 grudnia 2017, 23:27:54 - 178-36-223-123.adsl.inetia.pl
Jego córką jest serbska siatkarka Ana Bjelica.

LEON - 7 grudnia 2017, 2:12:07 - dih38.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba się na niego uwzięli

Jaro_KSG - 7 grudnia 2017, 9:06:10 - 031011128082.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Wasilewski swieta krowa???Dyskwalifikacje na min.3 mecze powinien dostac,ale najlepiej czepiac sie trenerow!

JR - 7 grudnia 2017, 10:20:08 - 031011228078.business.static.vectranet.pl
Wasyl to był zawsze rzeźnik i tyle w temacie.

KKS - 7 grudnia 2017, 11:01:40 - 78.10.239.44
W Lechu jest za dużo obcokrajowców to na pewno.
Tacy kopacze jak Nicky Nielsen, Radut, Rakelss, Barkroth nic nie wnoszą. Trzeba sprowadzić a stać Lecha a wiadomo że więcej to kosztuje , Polaków nawet tych grających ogony za granicą i tych wyrózniajych się w polskiej lidze.
Olkowski, Klich, Golla, Bochniewicz, Parzyszek, Żurkowski, Żubrowski, Swiderski, CARLITOS, Jach... Wiadomo część z nich wybierze zagraniczne kluby. Ale na takich powinni stawiać! Poziom sportowy na pewno wyższy

Tobi - 7 grudnia 2017, 11:14:05 - aeaj164.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie umie się zachować to wypad!!!trener od siedmiu boleści

Amara - 7 grudnia 2017, 22:37:06 - 185.182.81.19
A miało być tak pięknie. Przykro to mówić jako poznaniak ale w Lechu nie myślą poważnie o grze w Lidze Mistrzów czy nawet spokojnym wyjściu z grupy Ligi Europy.

Jaś Niepan - 8 grudnia 2017, 12:44:10 - 89-64-46-40.dynamic.chello.pl
Bjelica powinien pracować w rzeźni.Reszta trenerów z e-klapy też mogli by się zająć czymś pożytecznym.mogą sprzedawać papierosy na bazarach.

bes - 8 grudnia 2017, 18:59:05 - d90-69.icpnet.pl
Jacy prezesi taki trener. Ale trzeba przyznać że to troche wyższa liga niż azjaci od Warty Poznań.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: