6 grudnia 2017, 22:35:45 - euzi
LM: Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył bramkę dla Napoli w przegranym 1-2 (1-0) wyjazdowym meczu 6. kolejki grupy F Ligi Mistrzów z Feyenoordem. Było to drugie trafienie reprezentanta Polski w obecnej edycji Champions League.

6 grudnia 2017, 20:45 - Rotterdam (Stadion Feijenoord)
Feyenoord Rotterdam 2-1 SSC Napoli
Nicolai Jørgensen 33, Jerry St. Juste 90 - Piotr Zieliński 2

żółte kartki: Tonny Vilhena, Jerry St. Juste - Dries Mertens.
czerwona kartka: Tonny Vilhena (83. minuta, Feyenoord, za drugą żółtą).

sędziował: Michael Oliver (Anglia).
widzów: 36 500.

Zieliński rozegrał całe spotkanie, a poza kadrą Napoli pozostał Arkadiusz Milik.

jkp - 6 grudnia 2017, 22:50:01 - 31-178-60-16.dynamic.chello.pl
ale wał, ile było na feyenoord? Kto to tak ostatnio umoczył? Psg po kursie 15,50?

jacekM - 6 grudnia 2017, 22:57:28 - ip-5-172-235-175.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na Feye było 8 z hakiem, dziś też fajnie Szachtar zagrał, choć kurs 2.65 i bodajże rósł do 3. Pewnie dlatego że szły przeciek odnośnie składu MC.
Sporą okazją było też dziś Besiktas, w końcu lider grupy. Ponad 9. Szkoda że nie zagrałem...
Kompromitacją dnia jest bez wątpienia Spartak. Tego nigdy bym się nie spodziewał. Liczyłem gdzieś na 2:1, 3:1 dla Live.

amaral - 6 grudnia 2017, 23:47:59 - acwk38.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy aby na pewno droga redakcji był to gol Zielińskiego a bramka Glika, czy odwrotnie?

... - 6 grudnia 2017, 23:50:58 - 188.146.2.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
MC pięknie olał ostatni mecz, oby umoczyli w derbach.

eMKa - 7 grudnia 2017, 0:02:52 - ip-31-0-120-184.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

KCH - 7 grudnia 2017, 7:13:16 - bda7.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napoli grało właściwie do momentu gdy się dowiedzieli, że Szachtar prowadzi z City. Potem to już było odbębnianie. Feyenoord z kolei ambitnie walczył o pierwsze punkty, więc wynik nie jest dla mnie jakąś wielką niespodzianką.

znaFca - 7 grudnia 2017, 9:20:55 - 94.42.168.70