9 grudnia 2017, 17:53:49 - maciejko
Gol Pawła Wszołka

Paweł Wszołek strzelił gola dla QPR w przegranym 1-3 (0-0) meczu 21. kolejki angielskiej Championship z Leeds. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

9 grudnia 2017, 16:00 - Londyn (Loftus Road Stadium)
Queens Park Rangers FC 1-3 Leeds United FC
Paweł Wszołek 90 - Kemar Roofe 63, 68, 90

żółte kartki: Josh Scowen, Massimo Luongo - Kalvin Phillips, Ronaldo Vieira, Ezǵan Alioski.

sędziował: Chris Kavanagh (Manchester).
widzów: 15 506.

Mateusz Klich znalazł się poza kadrą meczową gości, a w 38. minucie za Caleba Ekubana w Leeds na boisko wszedł były młodzieżowy reprezentant Polski Paweł Cibicki, który asystował przy drugim golu dla swojej drużyny. W kadrze meczowej gospodarzy nie znalazł się Ariel Borysiuk.

Leeds zajmuje siódme miejsce w tabeli z 33 punktami, a QPR są na 19. miejscu z dorobkiem 22 punktów.

kazik - 9 grudnia 2017, 17:55:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taki słaby i sie dziwie ze tam dalej gra. Słaba ta liga i takie Leeds by dostało manto od Legii.

alanKSG - 9 grudnia 2017, 17:57:59 - *.sokola.pl
Marching On Together!
We're gonna see you win
na na na na na na
We are so proud,
We shout it out loud we love you Leeds! Leeds! Leeds!
We are so proud, we shout it out Loud we love you LEEDS! LEEDS! LEEDS!

cool - 9 grudnia 2017, 18:09:19 - *.adsl.inetia.pl
Mi,o że jakiś Roofe strzelil 3 gole to jednak całe Wyspy podziwiają Wszołka za świetną gre i wspaniałego gola !!!!!

Burtulans - 9 grudnia 2017, 18:26:55 - *.play-internet.pl
Rozpoczyna się wyścig Polaków na bilet do Rosji. Czas... start !!!!

cc - 9 grudnia 2017, 18:30:11 - *.174.212.12.novaia.pl
polecam obejrzeć tę bramkę
piłkarskie jaja, hehe

Boa - 9 grudnia 2017, 19:04:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na całym świecie będzie jego bramka latała po fejskbukach. Podaniem na pałę strzelił gola z 40 metrów, popis bramkarza.

lol - 9 grudnia 2017, 20:20:48 - *.255.187.230
Petarda z 35 metrow hehehehe

ggg - 9 grudnia 2017, 23:12:55 - *.lilonet.pl
Cibicki - młodzieżowy reprezentant Polski? coś mnie ominęło? jeśli już to reprezentant Szwecji, były zawodnik kadry Polski

kibol - 10 grudnia 2017, 1:11:35 - *.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
Dokładnie, jeśli to Polak, to dlaczego na MME go wygwizdywali, chyba nie za fryzurę.

LEON - 10 grudnia 2017, 4:18:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paweł

pipin - 10 grudnia 2017, 8:18:21 - *.dynamic.chello.pl
To była bardzo dobra wrzutka Pawła Wszołka a że bramkarz się popisał to i była bramka.
Cibicki jest Pawel a nie Paweł - nie przekręcajmy jego imienia, Szwedzi nie mają spółgłoski ,,ł''.

Dingo - 10 grudnia 2017, 10:59:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@pipin - to była fatalna wrzutka prosto w ręce bramkarza, który zrobił Pawłowi prezent.

kibol - 10 grudnia 2017, 12:21:32 - *.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
Gdyby Szwecja nie dostała się na MŚ, Cibicki przypominiał by sobie o swoich polskich korzeniach, dobrze, że Boniek takich farbowanych lisów już skreślił.

pipin - 10 grudnia 2017, 14:28:53 - *.dynamic.chello.pl
Obejrzałem jeszcze raz. Piłka spadła dokładnie 5 metrów od bramki więc trzeba przychylić się do opinii Dingo. Chyba, że bramkarz jest znany z tego, że stoi na linii bramkowej.

derock - 11 grudnia 2017, 3:16:42 - *.2-1.cable.virginm.net
Nie rozumiem kto dopuszcza do sytuacji, żeby reprezentanci 40 mln kraju znajdującego się w pierwszej 10-tce światowego rankingu grali w drugiej lidze innego kraju jeszcze do tego plasującego się niżej. Tak na dobrą sprawę z takim potencjałem ludzkim my powinniśmy mieć jedną z silniejszych lig w Europie. Zero ambicji !!!