16 grudnia 2017, 14:48:34 - bartekwr9
Gol Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla Wehen w przegranym 3-4 (1-1) meczu 20. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Carl Zeiss. 27-letni pomocnik zagrał cały mecz. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

16 grudnia 2017, 13:00 - Jena (Ernst-Abbe-Sportfeld)
FC Carl Zeiss Jena 4-3 SV Wehen Wiesbaden
Timmy Thiele 43, 51, 55, 64 - Sascha Mockenhaupt 35, Stephan Andrist 82, David Blacha 90

żółte kartki: Manfred Starke, Timmy Thiele, Dennis Slamar - Sebastian Mrowca, Robert Andrich, Patrick Funk, Patrick Breitkreuz.
czerwona kartka: Dennis Slamar (45. minuta, Carl Zeiss, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Hartmann (Bawaria).
widzów: 3480.

W Wehen do 78. minuty grał Sebastian Mrowca, którego zastąpił Patrick Funk. W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Rafał Koczor.

SV Wehen Wiesbaden ma na koncie 36 punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze. FC Carl Zeiss Jena zgromadził 24 punkty i jest na dwunastym miejscu w tabeli ligowej.

__________ - 16 grudnia 2017, 14:49:06 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

kubot - 16 grudnia 2017, 15:35:42 - *.play-internet.pl
To już prędzej Timmy Thiele do Pogoni, gdzie mają problem z napastnikiem. Może dobrego CV nie ma, ale i tak ma lepsze od zaciągu Korony, który w większości wypalił.

M - 16 grudnia 2017, 17:11:23 - *.play-internet.pl
Na kadrę zdecydowanie za wcześnie. To dopiero 3 bramka w sezonie i to

dekarz - 16 grudnia 2017, 20:26:29 - *.dynamic.mm.pl
Dobry pomocnik do pokryć dachowych ..

tnh - 17 grudnia 2017, 0:41:18 - *.centertel.pl
Już kiedyś coś o nim pisaliście! Wiedziałem, że znowu błyśnie. Szkoda, że w przegranym meczu 3 ligi. Szacun 90 minut za wyłapanie takiego newsa :-)

LEON - 17 grudnia 2017, 3:08:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl