17 grudnia 2017, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)

Wisła: 1. Julián Cuesta - 15. Zoran Arsenić (46, 5. Jakub Bartkowski), 6. Arkadiusz Głowacki, 27. Marcin Wasilewski, 4. Maciej Sadlok - 9. Rafał Boguski (78, 17. Jakub Bartosz), 8. Tibor Halilović, 20. Vullnet Basha (78, 26. Kamil Wojtkowski), 10. Carlitos, 11. Jesús Imaz - 23. Paweł Brożek.

Zagłębie: 1. Martin Polaček - 33. Ľubomír Guldan, 2. Bartosz Kopacz, 5. Jarosław Jach - 44. Alan Czerwiński, 20. Jarosław Kubicki, 25. Adam Matuszczyk, 19. Filip Jagiełło (90, 24. Jakub Tosik), 14. Łukasz Janoszka (69, 9. Arkadiusz Woźniak) - 70. Jakub Świerczok, 11. Bartłomiej Pawłowski (86, 89. Patryk Tuszyński).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 10 515.

Mecz przerwany w 2. minucie na 14 minut z powodu zadymienia boiska.

siwewlosy - 17 grudnia 2017, 20:08:19 - *.dynamic.chello.pl
Już w pierwszych minutach kibice przyczynili się do zwiększenia poziomu smogu w Krakowie i przerwania meczu na dłuższą chwilę. Dobrze, że przy Reymonta serwowali rozgrzewająca kawę. Po wznowieniu gry, kiedy jeszcze woń pirotechniki roznosiła się lekko nad murawą, w nieco uprzywilejowanej sytuacji był Jakub Świerczok - szczęśliwy posiadacz maseczki antysmogowej. Nic więc dziwnego, że napastnik gości miał aktywny udział w bramce, która padła chwilę później oraz sam zdobył gola do szatni. Jeśli chodzi o Wisłę, to nie można było dziś odmówić jej ambicji. Jesus na murawie poruszał się niczym po wodzie. Wasilewski grał nie gorzej niż Don Vasyl na gitarze, jednak na Zagłębie było to dziś zbyt mało.

gig - 17 grudnia 2017, 20:09:01 - *.43.78.35.ipv4.supernova.orange.pl
10515osób na trybunach, chyba 7000-8000 osób. Połowę tego co na Pasach.

rafalski - 17 grudnia 2017, 20:09:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co to tam 10 minut za długo przerw@ trwała ?

Madzia - 17 grudnia 2017, 20:09:12 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Zagłębie!
Pozdrawiam z Kielc.

LuckyKSG - 17 grudnia 2017, 20:09:32 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Jaka ta wisła cieńko! Za dużo lało się wódy po derbach! Jutro wracamy na tron!

endo - 17 grudnia 2017, 20:11:04 - *.net.hlg.com.pl
Widzę, że na tej wigilii było grubo :D

tito - 17 grudnia 2017, 20:11:45 - *.adsl.inetia.pl
Haha wisła gra na poziomie 3 ligowym żenada takich drużyn nie da się oglądać brawo dla Zagłębia że dali im lekcje gry

kibic - 17 grudnia 2017, 20:12:02 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Wisła wyglądała jakby jej nie zależało zresztą cała liga bo i tak odrobimy tylko że punków już się nie dzieli zespół który przegrywa mało ryzykuje dla mnie ta liga to dno zero ambicji piłkarzy chęci pokazania się a piłkarze są znacznie przepłacani

hans - 17 grudnia 2017, 20:12:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciekawe czy kolejny stadion zamkną po Kraksie. tylko nie wiem czemu cały jak tylko kibole zadymili. Czemu nie zamykają tylko trybuny z kibolami np. żylety a nie odrazu cały stadion.

Dark - 17 grudnia 2017, 20:17:12 - *.dynamic.chello.pl
Mecz kolejki LOTTO Ekstraklasy (wg C+), a news nie na niebiesko? Tak wiem. Dali na niebiesko mecz LCH-NIE z INEA Stadionu.

Krecik - 17 grudnia 2017, 20:18:00 - *.10.133.108
Wesołych świąt dla wszystkich ZL
Wisla poplynela z nurtem smoczej jelitowki. WZL HZL

AntyPOiN - 17 grudnia 2017, 20:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisla przegrywa 3 mecz z rzedu na wlasnym stadionie,gra tragicznie a Glowacki pozwala sobie na usmieszki w koncowce meczu,Sobolewski po meczu banan na twarzy,chociaz mogliby udawac ze im zalezy,to jest skandal,Wojtkowski jest bardzo krotko w Wisle,wchodzi na 10 minut i chociaz widac po nim sportowa zlosc i widac ze czlowiekowi zalezy czego nie mozna powiedziec o innych

premo - 17 grudnia 2017, 20:20:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła to Carlitos ,i długo długo nic Niestety!Na 30 bramek drużyny strzela 15,czyli połowe!Jakby nie on pewnie Wisla bylaby w strefie spadkowej ,taka jest prawda!Wiosna będzie wielka niewiadoma!Ale Wisła z taka gra druga ósemka!

czaprztyk - 17 grudnia 2017, 20:25:14 - *.adsl.inetia.pl
Drużyny mające szanse na podium albo nie chcą albo nie umieją o to podium powalczyć. Wychodzi na to że boją się ugrać mimiejscna pudle jak diabeł święconej wody. Może to i lepiej bo zamiast się ośmieszyć w europucharach, można zrobić bekę z innych wirtuozów naszekj e-klapy.

Beret - 17 grudnia 2017, 20:31:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
WisełkaTS prowokatorze i jak ci teraz ?hahahahhahaha

kalbaro74 - 17 grudnia 2017, 20:33:36 - *.dynamic.chello.pl
Wisła musi zatrzymać zimą Carlitosa bo cienko będzie na wiosnę.

parada78 - 17 grudnia 2017, 20:34:02 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Zagłębie Brawo Świerczok

gość - 17 grudnia 2017, 20:35:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w przeciągu 4 dni dwa identyczne racowiska w Krakowie. Zobaczymy jaką karę dostanie Wisła ;)
stawiam na 5 tysięcy grzywny (i nic więcej)

Menadzer - 17 grudnia 2017, 20:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła powinna poszukać w zimowym okienku transferowym zawodników będących wzmocnieniem drugiej linii i dwóch poważnych obrońców inaczej to typowy średniak ligowy.

Sport - 17 grudnia 2017, 20:43:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaglebie powinno oddać Jacha za czapkę piłek, ten facet jedzie do Włoch chyba na zbieranie jabłek wchodzi wolny Tuszynski a Mazek siedzi na ławce. Ogólnie Zaglebie lepsze od Wisły, a kibice Wisły powinni przed meczem zanurzyć głowy w zimnej Wiśle.

bielik - 17 grudnia 2017, 20:43:28 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, że ta runda się skończyła dla Wisły, bo poza meczem derbowym, gra była tragiczna. Brożek i Boguski powinni zostać z honorami pożegnani za zasługi dla klubu, co znaczy biegający i walczący napastnik, pokazał dzis Świerczok. Halilović też się nie nadaje, a jak słabiej zagrał Sadlok i mimo wszystko Carlitos, to już nie było zupełnie kim postraszyć Zagłębia. Nowy trener może jakos to lepiej poukłada, bo - umówmy się - z Sobolewskiego żaden trener. Widział co się dzieje i czekał ze zmianami do 80 minuty?

endo - 17 grudnia 2017, 20:43:40 - *.net.hlg.com.pl
gość
identyczne?? haha albo z ciebie marny prowokator, albo znalazłeś się tutaj przypadkiem i masz jeszcze mleko pod nosem:D

Jelonek - 17 grudnia 2017, 20:47:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Nareszcie Miedziana Jelenia Góra raduje sięNa dolnym Śląsku tylko Zagłębie ,oczywiście Lubińskie gratki z Jeleniej

abc - 17 grudnia 2017, 20:51:54 - *.free.aero2.net.pl
grają padakę, taka sandecja nie przegrała w ostanim miesiącu z lechem, legią i lechią. ESA cienka jak siur pająka

Royberpaka - 17 grudnia 2017, 20:52:30 - *.215.192.230-internet.zabrze.debacom.pl
Jadymy durś...

vsbern - 17 grudnia 2017, 20:54:03 - *.adsl.inetia.pl
Wisła leje Cracovię, a Zagłębie Wisłę. Natomiast Cracovia wygrywa w Lubinie, cuda, kabaret...

pipi - 17 grudnia 2017, 21:05:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pozdrowienia z zaścianka do Europy , szczególnie tobie stswisełkamo.
JagaONLYone.

WisełkaTS - 17 grudnia 2017, 21:39:18 - *.146.164.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raz się wygrywa a raz przegrywa ale przynajmniej uczciwie.
A jaga jest tak wysoko tylko dlatego, że albo sędzia pomagał albo co mecz jakiś nieziemski fart. Jedynie z Koroną uczciwie wygraliście ale to dlatego że Scyzoryki jakiś problem mają i piłkarze ich protestowali.
P.S. Będzie nowy trener Wisły to i wyniki przyjdą

morbus5 - 17 grudnia 2017, 21:46:01 - *.skybroadband.com
Zaglebie duzo lepsze.Tak naprawde to juz w 6stej minucie powinno byc po meczu,gdyby Pawlowski zamiast w slupek trafil do siatki!Wtedy juz by bylo 2-0!Brawo trener Lewandowski,4 mecze 8 punktow!Na wiosne bijemy sie o puchary!!!

zzz - 17 grudnia 2017, 22:12:30 - *.136.139.169
Po raz kolejny pokazali "krakowską kulturę" a mówią że w Wawie jej ludzi nie mają,jedna i tama sama swołocz,ludzie w większości zapłacili za bilety i chcieli mecz obejrzeć a grupa bandytów odpaliła race...Zamknąć to i zaorać,ani drużyny ani kibiców. Carlitosa sprzedać do jakiegoś lepszego zespołu,głupio i tak będzie CV z Wisłą w karierze wyglądać :P

varadi - 17 grudnia 2017, 23:08:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szczesciarze z Lubina! Już niedługo Wielkie Deryby!

Kibic - 17 grudnia 2017, 23:34:13 - *.dynamic.chello.pl
Kiedyś mi się race na stadionie podobały, ale przez ostatnie wyczyny "kibiców" ekstraklasowych klubów jestem za tym, aby walczyć z tą plagą na naszych stadionach. Piłka nożna z dopingiem, z oprawami, ale bez dymu!

Pogorzelic - 18 grudnia 2017, 2:58:17 - *.dynamic.chello.pl
Do varadi : Chłopie co ty piszesz. W Lubinie Zagłębie wygrało z Wisłą 3 : 0. W Krakowie 2:1. Dziękuję, za chwilę odetną Ci dostęp do neta.

Beret - 18 grudnia 2017, 6:34:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ty wisełka krakowski sknerusie w którym meczu sędzia pomógł Jagiellonii Podaj jeden przykład!

BKS - 18 grudnia 2017, 7:40:33 - *.7bulls.com
a tak się rozpisywali przy innych meczach....z dwójką oldbojów na obronie możecie grać co najwyżej o 8 i to tylko wtedy gdy Carlitos zostanie. Waszym jedynym celem w tej lidze są wygrane derby i urwanie punktów Legii, żeby innym pomóc

ST - 18 grudnia 2017, 8:28:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl