[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


23 grudnia 2017, 9:33:27 - koofel
Bramka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski zdobył bramkę dla Sydney FC w wygranym 4-1 (2-1) meczu 12. kolejki australijskiej ekstraklasy z Wellington Phoenix FC. 31-letni pomocnik grał przez całe spotkanie. To jego szósta bramka w lidze w sezonie.

23 grudnia 2017, 7:35 - Wellington (Westpac Stadium)
Wellington Phoenix FC 1-4 Sydney FC
Andrija Kaluđerović 40 - Bobô 17, 58, 86, Adrian Mierzejewski 25

żółte kartki: Marco Rossi, Adam Parkhouse - Jordy Buijs, David Carney.

sędziował: Chris Beath.
widzów: 5432.

Mierzejewski ponadto zanotował asystę przy bramce na 3-1.

Sydney FC ma 31 punktów i jest liderem tabeli.

REKLAMA

keewin - 23 grudnia 2017, 9:42:39 - user-31-175-222-157.play-internet.pl
Brawo Adrian!!!!!!! a te cieniasy niech dalej hejtują ...Baw się tam jak najdłużej

jaga - 23 grudnia 2017, 9:43:33 - ip-89-161-3-119.tel.tkb.net.pl
Faken daj mu szansę w marcowym sparingu

picolo - 23 grudnia 2017, 9:51:05 - 195.116.237.10
i asysta.

Kazio - 23 grudnia 2017, 9:52:25 - public-gprs361718.centertel.pl
Trenerze powołać Mierzeja do kadry na sparingi to będzie dobry pomysł tak doświadczony pomocnik nam się na pewno przyda zwłaszcza w dobrej formie.

REKLAMA

kazik - 23 grudnia 2017, 10:13:04 - eei149.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko że ta ligia australijska jest słaba i trafiają tam sami słabi zawodnicy.

D... - 23 grudnia 2017, 10:14:52 - 176-111-139-29.airmax.pl
Pytanko do ogarniętych: czy ten Wellington to klub z Nowej Zelandii, grający gościnnie w lidze Australii?

Słowak - 23 grudnia 2017, 10:19:13 - eep115.neoplus.adsl.tpnet.pl
D.. Nie to liga Australijska gra gościnnie na Wellingtonie

Wit - 23 grudnia 2017, 10:24:35 - 79.184.23.149.ipv4.supernova.orange.pl
@kazik
Bo Ekstraklasa, to potęga?

Sheva - 23 grudnia 2017, 10:29:15 - public-gprs380000.centertel.pl
Mila z ekstraklasy był okej a Mierzej z Australii nie jest godny nawet szansy w sparingu? Panie Adamie to jest kawał piłkarza trzeba mu dać szansę

mbo - 23 grudnia 2017, 10:32:34 - bnz248.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawda jest taka ze to liga zawodowa i globalna bo moga grac rozne kraje tam jak nba wiec poziom jest wyzszy duzo niz u nas w extraklasie zlozonej z druzyn z 1 kraju. laliga ma wyzszy poziom ale juz takie mls czy ligi szwajcaria gdzie gra malo ekip to to samo co australia. gdyby gral w basel to by dostal powolanie? basel wygralo z manchesterem w lm wiec sydnej tez wygraloby. kazdy wie jak silne sa angielskie druzyny. Mierzu do kadry.

ja - 23 grudnia 2017, 10:35:03 - ekx251.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dostanie Adrian szansy bo ten pseudo trener wążący się na Lewandowskim woli w środku pola to drewno Krzysia bądź piłkarza widmo Lineti.

dasas - 23 grudnia 2017, 10:57:37 - 89-66-73-16.dynamic.chello.pl
latanie na zgrupowanie z Australii raczej trudne do realizacji. Jak ktoś słabo znosi 1-1.5 doby w podróży, plus jetlag o pół doby to nie wróci do dyspozycji w 1-2 dni tylko wolniej.

mietek - 23 grudnia 2017, 11:19:54 - 90-156-69-74.internetia.net.pl
@dasas: Jedyny, który zauważył ten oczywisty fakt.

p - 23 grudnia 2017, 11:28:14 - user-94-254-131-207.play-internet.pl
Lodu na głowę. Borek kiedyś wpychał do kadry Martina Kobylańskiego. Inni znawcy teź byli za. Ten Mierzejewski jest tak samo potrzebny kadrze jak kiedyś Kobylański.

REKLAMA

hallon - 23 grudnia 2017, 11:28:30 - c83-248-248-193.bredband.comhem.se
Jezeli liga australijska jest slaba to co powiedziec o ekstraklasie? Wejdz na YT i zobacz pare skrotow zanim wyciagniesz pochopne wnioski. Zielinski nie ma praktycznie zadnego konkurenta (i gra w kratke) a srodkowych pomocnikow w formie tez moze byc malo wiec jezeli podrozowanie go nie zmeczy to jestem stanowczo na TAK!

ehri - 23 grudnia 2017, 11:46:23 - apn-31-2-117-46.dynamic.gprs.plus.pl
Nie no pamiętajcie robaki, polska ekstraklasa jest gorsza od ligi papuaskiej a realnie nasza reprezentacja powinna być na 210 miejscu w rankingu

Rafix - 23 grudnia 2017, 11:48:54 - host-176-221-120-180.dynamic.mm.pl
Słowak - od kiedy przymiotniki piszemy dużą literą?
ja - pseudo trener? No tak, bo wygranie grupy eliminacyjnej to mało, frajerze.
Tak poza tym nie wiedziałem, że w Australii jest "ekstraklasa", zawsze myślałem, że A-League.

Ss - 23 grudnia 2017, 12:22:11 - d212-35.icpnet.pl
Dlaczego taki Bobo nie gra w jakiejś polskiej drużynie? Co nasz skauting jest mierny. Gościu by wrzucał bramy jak do koszyka

jacekM - 23 grudnia 2017, 12:22:23 - ip-5-172-235-123.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mierzej gra w Sydney na prawym skrzydle, a nie na "10"-tce.
A nasza reprezentacja nie ma wartościowych rezerwowych na skrzydłach.

hrafn - 23 grudnia 2017, 12:24:12 - 69.85-237-175.tkchopin.pl
- Tu chyba rodzina i agenci komentują .
- Ocenianie bo bramkę strzelił bez oglądania: Moulin i Pasquato też strzelali a jak się 10 meczów widziało to wiadomo jak grali.

Eagle - 23 grudnia 2017, 13:19:43 - 1.136.108.239
To jest juz 13 sezon A-League. Druzyna z Nowej Zelandii gra w niej pd samego poczatku, choc przez pierwsze dwa sezony klub byl pod nazwa New Zealand Knights. Trzy razy skonczyli na czwartym miejscu.
Adrian napewno jest wyrozniajacym zawodnikiem w lidze. Poziom A-League, osobiscie mysle ze napewno nizszy od Elstraklasy, jedynie od dwoch sezonow wyroznia sie wlasnie Sydney

kibol - 23 grudnia 2017, 14:12:07 - c110-20-74-40.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
@Słowak Podobnie jak w Rugby League, czyli najbardziej popularnej dyscyplinie sportu w Australii, w A-League gra jedna drużyna z Nowej Zelandii, Wellington Phoenix.

Yuki - 23 grudnia 2017, 14:13:20 - esf146.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przestancie z reprezentacja dla kazdego kto kopnie prosto piłke.

KCH - 23 grudnia 2017, 14:30:36 - abgv221.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proponuję sporo lodu na głowę tym którzy forują tego zawodnika do kadry. Tak jak napisał @hrafn - komentarze, jakby rodzina i agenci komentowali (ewentualnie - zaprzyjaźnieni dziennikarze)

. - 23 grudnia 2017, 14:54:40 - apn-37-248-166-11.dynamic.gprs.plus.pl
Niech sobie strzela te bramki na Antypodach. O kadrze niech zapomni.

zima - 23 grudnia 2017, 17:28:27 - 178235043163.dynamic-ww-08.vectranet.pl
wszyscy o Mierzejewskim a nikt nie zauważył że Bobô Kaczmarek strzelił hattricka

keewin - 23 grudnia 2017, 19:08:08 - user-31-175-222-157.play-internet.pl
zima o co chodzi z tym hartrikiem? Przecież Kaczmarek ma 70 lat? Kiedy strzelił

kokoSmjor - 23 grudnia 2017, 19:36:21 - 186-143-172-163.rev.cloud.scaleway.com
Kokosmjor na prezydenta!

LEON - 23 grudnia 2017, 19:47:41 - crd117.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian

REKLAMA

B - 23 grudnia 2017, 20:16:38 - 185.97.16.8
Czy sprawdzenie Mierzejewskiego w sparingach zaszkodzi? Oczywiście że nie. A zmiennikiem, których brakuje naszej kadrze tym bardziej przez kontuzję Makuszewskiego, może być wartościowym

se - 23 grudnia 2017, 22:48:30 - 89-79-154-7.dynamic.chello.pl
wiedział że idąc do Australii rezygnuje z kadry

kibol - 23 grudnia 2017, 22:58:38 - c110-20-74-40.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
@se Nie do końca tak jest. Rozmawiałem z Adrianem po jednym z meczy, wyraził chęć gry dla Polski. Przęgląd pola ma zarąbisty a rzuty wolne palce lizać.

B - 23 grudnia 2017, 23:00:16 - 60-242-73-191.tpgi.com.au
A league jest na zalosnym poziomie,wiec bez podniecania sie,

ed - 23 grudnia 2017, 23:24:36 - 89-64-15-165.dynamic.chello.pl
Nawałka ogarnij się

kibol - 24 grudnia 2017, 13:27:50 - c110-20-74-40.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
Adrian dużo widzi, dobrze rozgrywa, przytrzymuje piłkę, dobrze dośrodkowywuje, wolne znakomite, jedyny mankament to gra obronna.

derri - 25 grudnia 2017, 13:44:01 - 109.207.100.210
adrian wymiato w tej australi

olsztyniak - 26 grudnia 2017, 22:14:36 - 195.242.139.3
Brawo Adrian. Wychowanek NAKI Olsztyn !!!! Jeszcze gotóe na reprezentację POLSKI !!!

Olsztyn - 27 grudnia 2017, 10:22:01 - 80.50.139.174
Adrian wysyła jasne sygnały dla Nawałki! KADRA

obserwator - 28 grudnia 2017, 17:18:05 - 231.224.183.185.in-addr.arpa.Tele-Necik.pl
Pamiętam jego wrzutki na wysokości kolan.
Choć obiektywnie trzeba przyznać, że nikogo ciekawego na ławie to my nie mamy a jak w w 1 składzie gra taki Mączyński to i Mierzej w tej kadrze powinien być. Może gdzieś na 20-30 minut by się przydał?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: