[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


29 grudnia 2017, 18:08:39 - koofel
Oskar Zawada w Wiśle Płock

Oskar Zawada został nowym zawodnikiem Wisły Płock. Podpisał umowę do czerwca 2021 roku.

21-letni napastnik był ostatnio graczem niemieckiego trzecioligowego Karlsruher SC. Jesienią wystąpił w sześciu meczach.


źródło: własne / Karlsruher SC / Wisła Płock

REKLAMA

p5j - 29 grudnia 2017, 18:11:34 - 193.243.143.215
hmmmm

Stive - 29 grudnia 2017, 18:12:29 - user-94-254-172-50.play-internet.pl
Brawo ZKS!!!!!!

Ekstra - 29 grudnia 2017, 18:12:44 - apn-77-113-114-254.dynamic.gprs.plus.pl
Świetny transfer Wisły ! Wreszcie Wisła pokaże na co ja stać . Bardzo dobry snajper JAK NA EKSTRAKLASE którego Wiśle brakowało

qwe - 29 grudnia 2017, 18:33:50 - 185.188.165.24
miał do Wisły Płock przejść rok temu, jak odchodził z VfL Wolfsburg II

REKLAMA

Wu - 29 grudnia 2017, 19:04:36 - 78.10.208.134
Oto efekt jak dzieciaki jadą robić karierę na zachód Europy jesień 6 spotkań w 3 lidze
Chłop wraca do kraju w wieku 22 lat i zero szans na karierę

2. - 29 grudnia 2017, 19:23:30 - xdsl.012.c80.petrotel.pl
Łasicki przyszedł do Wisły i się odbudował. Pomimo łapania sporej ilości żółtych kartek jeden z lepszych obrońców. Szymański za chwilę będzie miał oferty z zagranicy. Rasak też miał dobry początek, ale ma pecha, że musi rywalizować z Szymańskim i Furmanem. Wypożyczony Michalak też pokazuję się z dobrej strony. O Recy wszyscy usłyszeli dopiero jak zaczął grać w Wiśle. Szymiński dzięki grze w Płocku wyjechał do Palermo i gra w 1 składzie. A jest jeszcze Dźwigała, który zaczął ostatnio grać w 1 składzie i Kuba Łukowski, który jeszcze na swoją szansę musi chyba poczekać, ale też widać w nim duży potencjał. Tak więc, widać, że opłaca się młodym przyjść do Wisły i to wszyscy Polacy.

Geniusz - 29 grudnia 2017, 19:36:27 - aatw14.neoplus.adsl.tpnet.pl
Komisarz Zawada w Wiśle Płock? Co się stało? Jakieś zabójstwo i Zawada prowadzi śledztwo?

rambo - 29 grudnia 2017, 19:50:05 - dcy16.neoplus.adsl.tpnet.pl
W całej swojej karierze zdobył 3 gole. No niezły z niego słabiak.

Raku - 29 grudnia 2017, 20:17:33 - apn-37-7-5-213.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła czy to się komuś podoba czy nie ma pomysł na zespół. Coraz więcej młodzieży która sobie radzi w tej słabej lidze i na której można zarobić. Zupełnie odwrotnie niż wtedy gdy miała kasę. Szkoda tylko że w tej lidze na zarobek liczy każdy klub, a nie na utrzymanie najlepszych i wzmocnienia.

Papagol - 29 grudnia 2017, 20:18:53 - user-94-254-253-97.play-internet.pl
Winszuję! Zagłębie Lubin powinno się od was uczyć. Najpierw zgarnęli od Jagi Szymańskiego, o którego już się pytają zagraniczne kluby, a teraz Zawada. Na pewno będziecie mieli z niego pociechę i sprzedacie za niezłą kasę, skoro potrafiliście wypromować też Szymińskiego. To może teraz Bochniewicz?
I tylko szkoda, że Michalak z Łasickim są tylko wypożyczeni.

Oks Odra - 29 grudnia 2017, 20:22:01 - ip5f5bec3f.dynamic.kabel-deutschland.de
@ekstra
To była szyderka czy jesteś głupi???21 lat i rezerwowy w trzeciej lidze niemieckiej.Gdyby nie to że jest Polakiem napisalbys kolejny zagraniczny szrot.

Wisła P - 29 grudnia 2017, 20:27:52 - 79-67-230-62.dynamic.dsl.as9105.com
Liczyłem na bramkostrzelnego napastnika a nie następnego do nauki...

BBFC - 29 grudnia 2017, 21:32:23 - d91-194.icpnet.pl
Czy tak trudno spojrzeć pozytywnie na fakt pozyskania Zawady? Pamięta ktoś o nie najlepszych występach Świerczoka najpierw w II lidze, a następnie V lidze niemieckiej? Tak. Świerczok wracał do Polski z rezerw Kaiserslautern, które wówczas występowały w V lidze. Miał wtedy 22 lata. Dziś ma 25, a "połowa" kibiców widziałaby go w kadrze na MŚ. Zastanówcie się zanim cokolwiek negatywnego napiszecie. Nauczcie się patrzeć pozytywnie na świat. Pozdrawiam.

nosferatum - 29 grudnia 2017, 21:38:18 - public-gprs410241.centertel.pl
Czyżby Wisła Płocka robiła skok na Pro Junior System bo Zawada o ile się nie mylę jest powoływany do młodzieżówki

REKLAMA

Oks Odra - 29 grudnia 2017, 21:50:41 - ip5f5bec3f.dynamic.kabel-deutschland.de
@BBFC
Nie rozumiem wogole co to za porownanie.Swierczok wyjezdzal bo mial swietną runde i pokazał tam jakis przebłysk.A co Zawada pokazał???Ja tam chlopakowi życze jak najlepiej,ale gdyby nie grał wczesniej w reprezentachi mlodzizowej Polski i nie był Polakiem to co byś o takim transferze napisał???

2. - 29 grudnia 2017, 22:33:37 - xdsl.012.c80.petrotel.pl
@Papagol, jeśli chodzi o Łasickiego, to trwają zaawansowane rozmowy z Napoli, żeby chłopak przeszedł do Wisły na zasadzie transferu definitywnego i właściwie jestem pewien, że zakończone zostaną sukcesem. ;) Michalak też dobrze trafił z Wisłą, bo w Legii, to grałbym co najwyżej w rezerwach. I nie jest powiedziane, że i przyszłego sezonu nie spędzi w Płocku. Jak widać warto zaufać i zainwestować w młodzież. A nie ściągać za setki tysięcy takich Chukwu i innych.

BBFC - 29 grudnia 2017, 22:36:24 - d91-194.icpnet.pl
@Oks Odra
Nie rozumiesz? To szkoda. Odnosiłem się przede wszystkim do tego skąd i z jakimi liczbami obaj piłkarze wracali. Co ciekawe w polskiej I lidze Świerczoka stać było na czteromiesięczny przebłysk, a w IV lidze niemieckiej już nie "błyszczał". Mimo to potrafił się powoli odnaleźć w Polsce, więc podobnie może być (ale nie musi) z Zawadą. Tyle w temacie.
PS Przepraszam za pomyłkę wcześniej. Rezerwy Kaiserslautern występowały wówczas w Regionallidze czyli IV lidze niemieckiej.

Oks Odra - 29 grudnia 2017, 22:44:57 - ip5f5bec3f.dynamic.kabel-deutschland.de
@BBFC
A kiedy Zawada miał jakiś przebłysk w dorosłej pilce???
@2
Ty porownujesz Legie do Wisły Płock.Gdyby każdy transfer Legii miał wypalić to już dawno by całej lidze odjechali.Najprosciej widziec to co sie chce widziec.Czemu nie wspomnisz o Ofoe,Nikolicu,cy Prijovicu???Co w tej chwili Łasicki,czy Michalak mogą dać takiej Legii.Oni nie walcza o pierwsza osemke w ekstraklasie

Raku - 29 grudnia 2017, 22:47:37 - apn-37-7-5-213.dynamic.gprs.plus.pl
@BBFC
Ale wg Ciebie to co? Powinno Zawadę się zakopać jako piłkarza i postawić mu krzyż czy co? Bo nie miał szansy mieć rundy jak Świerczok bo wcześniej wyjechał? Co to za gadanie? Lewy też się w Legi nie przebił i już nikt nie powinien wg ciebie dać mu szansy?

Leon - 29 grudnia 2017, 22:56:50 - apn-37-7-5-213.dynamic.gprs.plus.pl
@Oks Odra
Legii to ostatnio akurat rzadko który transfer ostatnio wypala. Nawet nie chce się wymieniać tej litanii która nie wypaliła a Ci którzy nawet wypalili to też się jakoś w tym pięknym mieście nie zakochali na długo:-)

x - 29 grudnia 2017, 22:57:39 - adlc41.neoplus.adsl.tpnet.pl
@BBFC Co do Świerczoka trzeba pamiętać też o tym że miał poważne kontuzję w Niemczech typu zerwane więzadła krzyżowe, więc nie dziwne, że po takich kontuzjach miał problemy z formą.

Oks Odra - 29 grudnia 2017, 23:11:04 - ip5f5bec3f.dynamic.kabel-deutschland.de
@leon
Nie zakochali sie na długo...To jest biznes.Nikomu nie chodzi o to żeby sie zakochiwali.Klub mial taniej sprowadzić i drożej sprzdeac.Na tym polega normalne funkcjonowanie zespolu.Fakt ostatnio były nie wypały ale najgorsze jest to,że i tak jest liderem w tej śmiesznej ektraklasie.To pokazuje poziom funkcjonowania całej reszty zespołow.Lech ma budżet podobny do Legii a kiedy tam sprowadzono jakiegoś sensownego zawodnika???

Hultaj - 29 grudnia 2017, 23:13:00 - host-176-221-121-182.dynamic.mm.pl
Do Odra.A z kat ty wiesz że Wisła nie walczy nawet o 8 semke czlowieczku.Te swoje wypocinki to pisz gdzie indziej.Znawca wielki z dolotu....

kalina - 29 grudnia 2017, 23:34:42 - 78.10.204.68
3 gole i 21 lat hahaha jaki szrot ze ich mało w 3 lidze 3 gole hahahaha pozdroo z fartem

. - 29 grudnia 2017, 23:45:40 - apn-46-77-146-111.dynamic.gprs.plus.pl
@Hultaj: Oks Odra napisał, że Legia nie walczy o pierwszą ósemkę.

kojot - 29 grudnia 2017, 23:53:04 - public-gprs353609.centertel.pl
No to Igor Angulo następny, i siła ofensywna Wisły się sporo zwiększy.

Oks Odra - 30 grudnia 2017, 0:05:08 - ip5f5bec3f.dynamic.kabel-deutschland.de
@hultaj
Widać,że jestes uposledzony...Z kat...Analfabeta do tego.Naucz się pisać i czytać ze zrozumieniem

ggg - 30 grudnia 2017, 0:07:11 - host-46-174-210-6.lilonet.pl
typowa polska mentalność. w wieku juniora czołowy strzelec młodzieżowych rozgrywek w Niemczech. Zachodni rówieśnicy mogli mu buty czyścić. mija kilka lat i wraca chłop do Polski bez perspektyw na karierę, a jego niemieccy rówieśnicy będą zarabiać miliony. głowa, głowa, głowa!!! polscy młodzi piłkarze zamiast kilku godzin zajęć na boisku powinni mieć kilkanaście z psychologami! a może to po prostu bieda i sodówka jak się kilka tys. ojro zarobi...

Hultaj - 30 grudnia 2017, 0:25:36 - host-176-221-121-182.dynamic.mm.pl
Odra.Uposledzony to jesteś akurat ty.W tel też literówkę zmieni kursor jak byś nie wiedział cwoku,polonisto.Znawca talentów i piłki od skreślania i krytykowania znalazł się.

REKLAMA

snk - 30 grudnia 2017, 0:59:07 - user-94-254-167-53.play-internet.pl
A w czym taki Zawada który w wieku 21 lat ma 3 gole w dorosłej piłce jest lepszy choćby od Buksy np.??? Podniecacie sie bo przychodzi z Niemiec a to = lepszy.
To jest nasza mentalnoşc...

LEON - 30 grudnia 2017, 3:16:59 - dii45.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Oskar

Rt - 30 grudnia 2017, 7:27:27 - public-gprs683187.centertel.pl
Jędza się zakochał. Miłością niebezinteresowną, ale przynajmniej...

obserwator - 30 grudnia 2017, 10:55:52 - 185.92.249.2
Chyba lepszy byłby Przybyłko.
Ale ciekawe jak z nim będzie?

fan Wisła - 30 grudnia 2017, 11:35:00 - xdsl.198.c86.petrotel.pl
Profesjonaliści: Masło i Krucha !!! Niesamowity transfer! Jakim to trzeba być fachowcem, by do klubu sprowadzić takiego grajka .....
ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wl - 30 grudnia 2017, 12:28:38 - user-94-254-228-7.play-internet.pl
Bramkostrzelny gość już bramkarze sie boją...

Downy - 30 grudnia 2017, 14:11:45 - 91.223.85.58
Nie tylko 3 gole, ale: https://www.transfermarkt.pl/oskar-zawada/alletore
/spieler/232015

cywil - 30 grudnia 2017, 14:25:59 - user-94-254-136-135.play-internet.pl
Spalona w kraju spółka K-M-K czyliPrezes-Dyr.sportowy-Menager wyszła poza granice bo tam łatwiej zrobić kręt.W Niemczech Kluby się nie znają na piłce i wypuścili taki skarb,który raczej będzie grzał ławe no ale nasza spółka K-M-K robi to co chce za pieniądze podatników bez kontroli właściciela.jestem ciekaw czy trener Brzęczek podpisał się pod tym transferem

greg - 30 grudnia 2017, 16:08:13 - 078088090153.sierpc.vectranet.pl
Wisła Płock jak utrzyma na wiosnę ten skład, którym grała na jesieni i Kiełpin nie będzie robił takich głupich błędów,to jest to zespół, który będzie się bił o pierwszą trójkę, a może nawet i o mistrza.

greg - 30 grudnia 2017, 16:12:16 - 078088090153.sierpc.vectranet.pl
Wisła Płock ma potencjał,ten zespół może być bardzo wysoko na koniec sezonu.

Gdyby X - 30 grudnia 2017, 16:27:22 - 89-64-24-159.dynamic.chello.pl
Chłopak miał ostatnią rundę słabą (fatalną) zagrał sześć spotkań w 3 lidze (niecałe 300 minut) do tego pograł w rezerwach V liga. Ponadto mieszka, kopie piłkę lub (ławka rezerwowych/ po za składem) od przeszło 5 lat u zachodnich sąsiadów. Marki sobie tam nie wyrobił , jeżeli odpali w Ekstraklasie tzn. że nasza liga to poziom 3 ligi niemieckiej lub trenerzy nie znają się tam na rzeczy. Oczywiście to jest absurd bo myśl szkoleniowa niemiecka jest jedną z najlepszych na całym świecie.

P - 30 grudnia 2017, 17:02:31 - host-176-221-121-81.dynamic.mm.pl
I dobrze, że przyszedł. Odejdzie Piątkowski, który swoje szanse miał, ale ich nie wykorzystał, a zarabiał pewnie najwięcej w Wiśle, a dochodzi w to miejsce młody chłopak, których za dużo szans na regularna grę nie miał. Będzie walczył o rolę zmiennika z Bilińskim, bo Kante z obecną formą jest nie do wygryzienia z pierwszego składu. Jak Bilu przegra rywalizację, pewnie w lato też zostanie zastąpiony, bo wiadomo, że jest temat powrotu Sekulskiego.

Oks Odra - 30 grudnia 2017, 20:28:50 - ip5f5bec13.dynamic.kabel-deutschland.de
@hultaj
Ciekawe jaki telefon ma słowo z kat.Widać że z traktora dopiero zeszłes upośledzony analfabeto a na temat piłki to nic konstruktywnego nie napiszesz bo za głupi jesteś

Hultaj - 30 grudnia 2017, 22:22:02 - host-176-221-121-182.dynamic.mm.pl
Odra.Z traktora to ty widzę zeszles kretynie,bo widać ciągnie cię do rolnictwa i nawiązujesz do tego chlopku.A do tego właśnie ty nie odpisałeś znawco na zadane pytanie,tylko skresliles już kogoś,a sam do ciągników ciągnie cię wieśniaku.Dwa doczepiles się litery
jednej i dążyć do niej cały czas musisz,bo co taki chłopek może więcej.

zks - 31 grudnia 2017, 0:01:59 - ble127.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry transfer. Mamy większość składu złożona z perspektywicznych graczy do 22 roku życia na których powinniśmy dużo zarobić. Spkojnie po cichutku odbudowywujemy Wielka Wisłę Płock. Hej ZKS!

Neuer 1986 - 31 grudnia 2017, 0:45:14 - 83-168-109-210.static.espol.com.pl
Do Cywil:Jak nazywa się ten menedżer piłkarski,co robi interesy z Wisłą Płock?Czyżby Kucharski?

Fd - 31 grudnia 2017, 9:04:36 - aetv206.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale transfer Wisła będzie walczyć do końca utrzymanie

fan Wisła - 31 grudnia 2017, 10:32:49 - xdsl.198.c86.petrotel.pl
Choroba klubu od lat !!! Jak i słabi włodarze !!! Lepiej ściągnąć z 3 ligi niemieckiej, niż postawić na ,,swojego" ! Brak słów o pojęciu tych panów: K+M !!!

Gal anonim - 31 grudnia 2017, 11:56:01 - host-89-229-150-132.dynamic.mm.pl
Nie wierzcie w te komentarze o słabym zarządzie, nie wiem kto to pisze, zazdrośnicy, hejterzy 13-letni czy opłaceni ludzie, ciężko powiedzieć. Wszystkie transfery dzięki którym jesteśmy tu gdzie jesteśmy odpowiada dyr. sportowy (jako wieloletni kibic Wisły) nigdy bym się nie spodziewał że do klubu w I sezonie przyjdzie ktoś taki jak Furman, Krivets (mimo, że nie odpalił) czy Merebashvili. W drugim sezonie Stlic czy Uryga, już nie mówię o wymianie z Jagą Wlazło za Szymańskiego. Kruszewski ściągnął sponsorów, wyprowadził nas z II do ekstraklasy, lada moment rozpocznie się budowa stadionu. Sprowadził Kaczmarka, który był trenerem najdłużej w naszym klubie i od razu został mianowany do drużyny z okazji 70-lecia klubu. Wspaniały okres dla naszej Wisły.
Transfer Zawady? super, nie zapłaciliśmy nic za niego, dopiero jak zagra w I kadrze. Młody, perspektywiczny chłopak jakich wielu w naszym składzie (Reca, Szymański, Rasak, Łukowski, Michalak, Dźwigała, Łasicki, Stępiński,) i co by nie mówić na razie to będzie trzeci napastnik za Kante i Bilińskim.
Pozdro dla normalnych.

@Gal anoni - 31 grudnia 2017, 16:08:30 - host-176-221-121-81.dynamic.mm.pl
@Gal anonim - a kto czyta na poważnie wpisy tych frustratów? Od lat piszą, że Kruszewski aut, Masłowski też, tylko wyniki są coraz lepsze, przychodzą coraz lepsi zawodnicy, a ich marzenia nie mogą się spełnić. Ci gracze którzy się nie sprawdzają, a zarabiają za dużo, po roku są odstrzelani (wspomniany wcześniej Krivets, czy teraz Piątkowski), a sprowadzani są inni w to miejsce. Każdy ma swoje szanse, co pokazują statystyki z 90 minut - na jesieni zagrało w naszych barwach 25 zawodników. Także, niech piszą, tyle im zostało...

fan Wisła - 31 grudnia 2017, 19:25:37 - xdsl.198.c86.petrotel.pl
Panowie. podsumowując: Nie jarajcie się na Kaczmarka! Prze słaby trener! A przy tym paskudny charakter! ( załatwił Majewskiego, płakał do Nowakowskiego)! Tak naprawdę: kto miał wtedy wejść ? A transfery: Kostrzewa, Zyska, Kasprzycki...., takich grajków sprowadzano, gdzie takich samych można było wziąć z trybun !!!! Szkoda pisać więcej....., teraz dopiero jest światełko w tunelu

2. - 31 grudnia 2017, 22:06:18 - xdsl.012.c80.petrotel.pl
@OKS Odra, nie porównuję Legii do Wisły. Dałem tylko przykład, że warto zainwestować w młodych, zdolnych Polskich zawodników, a nie ściągać za duże pieniądze zawodników z zagranicy. Owszem było sporo zawodników, którzy się sprawdzili itp, ale większość była raczej nietrafiona. A później dziwić się, że w polskich klubach tak mało młodych Polaków?

wujek - 10 stycznia 2018, 13:25:46 - host-185-16-32-2.zalewo.nortis.pl
Oski namiesza w polskiej lidze...Powodzenia

@Gal anoni - 10 stycznia 2018, 19:32:40 - host-176-221-121-81.dynamic.mm.pl
@Gal anonim - a kto czyta na poważnie wpisy tych frustratów? Od lat piszą, że Kruszewski aut, Masłowski też, tylko wyniki są coraz lepsze, przychodzą coraz lepsi zawodnicy, a ich marzenia nie mogą się spełnić. Ci gracze którzy się nie sprawdzają, a zarabiają za dużo, po roku są odstrzelani (wspomniany wcześniej Krivets, czy teraz Piątkowski), a sprowadzani są inni w to miejsce. Każdy ma swoje szanse, co pokazują statystyki z 90 minut - na jesieni zagrało w naszych barwach 25 zawodników. Także, niech piszą, tyle im zostało...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: