[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


4 stycznia 2018, 17:18:17 - bartekwr9
MKS Kluczbork rozpoczął przygotowania

21 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu MKS-u Kluczbork w zimowym okresie przygotowawczym.

W zajęciach udział wzięli m.in. Dominik Lewandowski z drużyny juniorów oraz powracający po kontuzjach Adam Orłowicz i Marcin Niemczyk. Jedynym nieobecnym był Tomasz Górkiewicz, który dostał zgodę na przedłużenie urlopu.

Kadra MKS-u na pierwszym treningu:

Bramkarze: Kacper Majchrowski, Grzegorz Kleemann, Jakub Garncarek.

Obrońcy: Bartosz Brodziński, Paweł Gierak, Adam Orłowicz, Kamil Nitkiewicz.

Pomocnicy: Michał Glanowski, Krzysztof Bodziony, Donatas Nakrošius, Sebastian Deja, Jakub Skoczylas, Kamil Nykiel, Paweł Kubiak, Paweł Baraniak, Dmytro Fedota, Marcin Niemczyk, Lucjan Zieliński, Dominik Lewandowski.

Napastnicy: Michał Kojder, Miłosz Reisch.


źródło: MKS Kluczbork

luk - 6 stycznia 2018, 6:33:28 - *.net.tylda.net
Przygotowaniami do spadku.Pisalem to juz kilka razy i pisze juz ostatni to nie sa winni pilkarze tylko caly nie kopetetny zarzad z dyrektorem pozal sie Boze na czele.

@luk - 6 stycznia 2018, 20:05:47 - *.bb.sky.com
Mam nadzieję, że ty okażesz się bardziej kompetentny i dotrzymasz słowa z tym ostatni raz.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas