6 stycznia 2018, 16:56:24 - bartekwr9
Gol Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki strzelił gola dla Sampdorii w przegranym 2-3 (1-0) meczu 20. kolejki włoskiej Serie A z Benevento. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie. Przy jego trafieniu asystę zaliczył Karol Linetty.

6 stycznia 2018, 15:00 - Benewent (Stadio Ciro Vigorito)
Benevento Calcio 3-2 UC Sampdoria
Massimo Coda 69, 84, Enrico Brignola 90 - Gianluca Caprari 45, Dawid Kownacki 90

żółte kartki: Enrico Brignola - Édgar Barreto.
czerwona kartka: Jacopo Sala (83. minuta, Sampdoria, za faul taktyczny).

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).
widzów: 11 363.

Kownacki wszedł na boisko w 68. minucie za Gianlucę Caprariego. Karol Linetty pojawił się na boisku w 59. minucie w miejsce Dennisa Praeta. Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Bartosz Bereszyński.

Sampdoria ma na koncie 30 punktów i zajmuje szóste miejsce w lidze.

kris - 6 stycznia 2018, 16:57:43 - *.dynamic.chello.pl
Benevento!

cool - 6 stycznia 2018, 17:00:12 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Kownaś !!! Jego gol przyćmił zwycięstwo Benevento !!! Europa mówi tylko ojego golu !!!

Akademia - 6 stycznia 2018, 17:01:28 - *.10.208.237
Brawo Kownas szkoda że dostajesz tak mało minut

jacekM - 6 stycznia 2018, 17:02:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To Sala sobie nie pogra do końca sezonu - trener będzie wk...ny że przez niego przegrali z Benevento, więc Bereszyński sobie pogra.

dino (L) - 6 stycznia 2018, 17:03:04 - *.vtelecom.pl
Brawo! :-)

ZACK - 6 stycznia 2018, 17:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dopiszę jeszcze, że Karol mu asystował przy bramce. Tak poza tym to ładna asysta, a akcja i gol Kownasia cudowne, już widzę jak na mundialu będzie tworzył świetny duet z Lewym.

wuj - 6 stycznia 2018, 17:56:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Ledwo widzialem jak skakał w Tórnieju Czterech Skoczni, a tera juz gole szczela. szacunek

artikks - 6 stycznia 2018, 18:06:08 - *.play-internet.pl
Turnieju piszemy przez u otwarte...brawo kownas...na ms sie przydasz...

Papagol - 6 stycznia 2018, 18:10:30 - *.play-internet.pl
Bereszyński już w sytuacji typowego Polaka w zagranicznej lidze?
Tak po za tym... Benevento!

benvento l - 6 stycznia 2018, 19:44:50 - *.dynamic.chello.pl
No to co, prowadzili z najgorszą drużyną 1:0, wstawili 1 Polaka, 2 Polaka, i stracili 3 bramki i przegrali :D :D :D :D

@Papagol - 6 stycznia 2018, 19:55:06 - *.dynamic.chello.pl
osz/rmvDqIY7/ a teraz przeproś za głupoty,którymi zdefekowałeś się na tej stronie

bifer - 6 stycznia 2018, 20:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny gol Kownackiego,tylko szkoda że nie dał on drużynie chociaż punktu.

spec - 6 stycznia 2018, 21:11:07 - *.koba.pl
podobno benevento już z guilherme zrezygnowało

Rodowity08 - 7 stycznia 2018, 2:51:26 - *.43.154.96.ipv4.supernova.orange.pl
no i co ze przegrali z benevento koles i tak gra w nieporownywalnie duzo lepszej lidze niz wszyscy koppacze w naszej lidze a te benevento zapewne by wygralo z taka legia lechem czy jaga na luzie :P

LEON - 7 stycznia 2018, 3:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl