8 stycznia 2018, 11:47:56 - dyrovski
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Sydney FC w wygranym 3-0 (1-0) meczu 15. kolejki australijskiej ekstraklasy z Brisbane Roar FC. To ósma ligowa bramka Polaka w obecnym sezonie. 31-latek rozegrał całe spotkanie.

8 stycznia 2018, 9:50 - Brisbane (Suncorp Stadium)
Brisbane Roar FC 0-3 Sydney FC
Bobô 18, Adrian Mierzejewski 50, David Carney 86

żółte kartki: Jacob Pepper, Corey Brown - Josh Brillante, Matt Simon, Luke Wilkshire, Brandon O'Neill.

sędziował: Kris Griffiths-Jones.

Drużyna Mierzejewskiego jest liderem rozgrywek z 38 punktami na koncie.

kazik - 8 stycznia 2018, 11:58:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaba ta liga i każdy by tam strzelał bramki.

SO - 8 stycznia 2018, 12:00:53 - *.play-internet.pl
Ogorkowa liga

kell1987 - 8 stycznia 2018, 12:01:50 - *.179.189.106
no nie wiem, Budziński jakoś kariery nie robi

kibol - 8 stycznia 2018, 12:10:50 - *.rivrw8.nsw.optusnet.com.au
Dokładnie, Budziński co najwyżej gra ogony, a częściej grzeje ławę, po za golem Adrian zachwycił rozegraniem piłki i przeglądem pola.

Osa - 8 stycznia 2018, 12:16:31 - *.centertel.pl
Chlopak w formie a wy na siłe że liga za słaba. Tak se to tłumaczcie znafcy

JoiTy - 8 stycznia 2018, 12:28:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Budziński jakoś nie strzela nic a u nas sie wyróżniał

Gucio - 8 stycznia 2018, 13:03:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mierzejewski zagrał 40 meczów w kadrze, w żadnym niczego nie pokazał więc dajmy sobie z nim spokój.

xyz - 8 stycznia 2018, 13:14:20 - *.72.200.11
Nie wiem, która liga jest słaba, skoro ekipy z Naddniestrza i Kaukazu leją nas, jak popadnie. Podejrzewam, że takie Sydney FC też nie miałoby z naszymi drużynami problemu...

wiper - 8 stycznia 2018, 13:29:01 - *.146.96.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oglądałem mecz, Mierzejewski bardzo kreatywny. Liga oczywiście średnia, poziom zbliżony do polskiej. Liga australisjka to taka gorsza wersja amerykańskiej, czyli dużo doświadczonych kończąctch karirę. Warto, żeby może go Nawałka sprawdził w sparingu

123 - 8 stycznia 2018, 16:06:17 - *.025.c73.petrotel.pl
Uderzenie z ok 20 metrów, dookoła ze 6 zawodników przeciwnika i żaden nie podbiegł, żeby Adrianowi przeszkodzić. Bramkarz też nawet się nie rzucił.

wujo - 8 stycznia 2018, 16:33:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świetny mecz Adriana, udział przy bramce na 0-1, a poza tym nieuznana bramka.

Giovanni - 8 stycznia 2018, 17:03:50 - *.centertel.pl
Ciekawe czy ci co tak marudzą zagrali choć mecz w B klasie

. - 8 stycznia 2018, 17:47:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@xyz: Znów znajdą się tacy, co uważają, że odpadnięcie Jagiellonii z Gabalą było "kompromitacją". Jakby Pan nie wiedział, Jaga pograła co najwyżej w 3. rundzie eliminacji LE, a Gabala dwukrotnie grała w grupie. Ciekawe, co by Pan powiedział, gdyby Jagiellonia odpadła z Lille czy Panathinaikosem? Bo Ci Azerowie, których Pan uważa za ogórków, wyeliminowali zarówno Francuzów i Greków. Raz na 40 lat obejrzał Pan polskie drużyny w pucharach i Pan uważa, że trzeba oczekiwać od każdej polskiej drużyny finału LM/LE, w przypadku tej drugiej dwóch polskich półfinałów...