[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 stycznia 2018, 12:38:14 - euzi
Pierwszy trening Cracovii

Cracovia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Trening odbył się na głównym boisku ośrodka treningowego przy ul. Wielickiej.

Zajęcia obejmowały m.in. bieganie, ćwiczenia rozciągające, z piłkami i małą grę.

W zajęciach wziął udział Krystian Stępniowski wracający do Cracovii po wypożyczeniu do Pogoni Siedlce, a w środę do drużyny dołączą Miroslav Čovilo, Ołeksij Dytiatjew i Sergei Zenjov, którzy obchodzą prawosławne święta.

Piotr Malarczyk dostał wolną rękę w poszukiwaniach nowego klubu i wraz z pozostałymi zawodnikami wystawionymi na listę transferową będzie przygotowywać się do wiosny z drużyną juniorów.


źródło: Cracovia

l - 8 stycznia 2018, 15:37:00 - *.87.13.101
Co tak szybko z Malara Probi zrezygnował?

asd - 8 stycznia 2018, 17:36:38 - *.internetia.net.pl
a pierwszy trening to nie był noworoczny? co za ściema...

ryu - 8 stycznia 2018, 22:08:04 - *.play-internet.pl
no nie, bo widzisz, tamten to był pierwszy noworoczny, a ten pierwszy po Nowym Roku.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas