[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 stycznia 2018, 17:11:23 - koofel
Testowani zawodnicy na pierwszym treningu Pogoni Siedlce

27 zawodników stawiło się na pierwszym treningu Pogoni Siedlce po przerwie zimowej.

Wśród nich byli m.in. testowani Kuba Jóźwiak (juniorzy Legii Warszawa), Marcel Stefaniak (Pogoń Szczecin) oraz Patryk Izdebski (rezerwy). Zabrakło Dawida Kieplina i Adriana Małachowskiego, którzy prawdopodobnie wrócą do macierzystych klubów, oraz Krystiana Stępniowskiego, który trenuje już z Cracovią. Za kilka dni do drużyny dołączą Miroslav Pastva i Seiya Kitano.

Kadra Pogoni na pierwszym treningu:

Bramkarze: Przemysław Frąckowiak, Patryk Izdebski, Rafał Misztal.

Obrońcy: Daniel Chyła, Arkadiusz Czarnecki, Sebastian Krawczyk, Paweł Łydkowski, Michał Panufnik, Jarosław Ratajczak, Marcel Stefaniak, Jakub Szrek, Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko.

Pomocnicy: Michał Bajdur, Dominik Barciak, Paweł Garyga, Łukasz Jegliński, Kuba Jóźwiak, Piotr Krawczyk, Dominik Kun, Piotr Mroziński, Dawid Polkowski, Damian Świerblewski, Grzegorz Tomasiewicz.

Napastnicy: Cezary Demianiuk, Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński.


źródło: Pogoń Siedlce

luz blues - 9 stycznia 2018, 9:34:54 - *.40.31.194.mediatelekom.pl
Ale cienizna personalana,....i ten trener porażka. Pogoń spadek pewne info

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas