[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 stycznia 2018, 17:54:36 - koofel
Rozwój rozpoczął przygotowania

Rozwój Katowice od zajęć na boisku Ośrodka Sportowego Kolejarz rozpoczął treningi w 2018 roku.

W wewnętrznej gierce zabrakło wracających po kontuzjach Adama Żaka i Bartosza Marchewki, którzy trenowali z zespołem tylko w pierwszej części zajęć. Po urazie kolana rehabilituje się z kolei Mateusz Wrzesień.

W treningu uczestniczył Kamil Bętkowski wystawiony na listę transferową. Zabrakło Pawła Szołtysa, który odchodzi z Rozwoju po okresie wypożyczenia z GKS-u Katowice.

Kadra Rozwoju na pierwszym treningu:

Bramkarze: Bartosz Golik, Bartosz Soliński, Dawid Witek.

Obrońcy: Michał Czekaj, Dominik Dudek, Przemysław Gałecki, Marcin Kowalski, Kajetan Kunka, Michał Szeliga.

Pomocnicy: Piotr Barwiński, Kamil Bętkowski, Daniel Kaletka, Daniel Kamiński, Olivier Lazar, Kamil Łączek, Przemysław Mońka, Sebastian Olszewski, Daniel Paszek, Michał Płonka, Kacper Tabiś, Bartosz Waśkiewicz, Szymon Zielonka.

Napastnicy: Bartosz Marchewka, Adam Żak.


źródło: własne / Rozwój Katowice

NK - 8 stycznia 2018, 18:27:26 - *.sgh.waw.pl (*.99.6.14)
Olo skup się na FIFIE, nie zajmuj się głupotami

luki - 8 stycznia 2018, 20:53:50 - *.25.165.67.static.3s.pl
A co z Bartkiem Jaroszkiem?

Łukasz - 9 stycznia 2018, 9:29:59 - *.50.135.170
Bartek Jaroszek jest testowany przez GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój i najprawdopodobniej tam będzie grał na wiosnę.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas