[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 stycznia 2018, 17:52:46 - koofel
Wisła Puławy wróciła do treningów

29 zawodników wzięło udział w pierwszym w tym roku treningu Wisły Puławy.

W zajęciach uczestniczyli pozyskany z Orląt Radzyń Podlaski Piotr Zmorzyński, testowani Michał Kobiałka z Chełmianki Chełm oraz Wiktor Beśka z Mieszka Gniezno, a także Dawid Chudyba i Łukasz Dębowski z rezerw.

Zabrakło Łukasza Skrzypka, który rozwiązał umowę za porozumieniem stron oraz Nazara Peńkowcia (szuka klubu za granicą), Adriana Dudkowskiego (zajęcia na uczelni) i Jakuba Smektały (sprawy rodzinne).

Kadra na pierwszym treningu:

Bramkarze: Wiktor Beśka, Sebastian Madejski, Jakub Zolech.

Obrońcy: Łukasz Dębowski, Krystian Kusal, Iwan Łytwyniuk, Sebastian Murawski, Mateusz Pielach, Jakub Poznański, Bartosz Sulkowski, Piotr Żemło.

Pomocnicy: Dawid Brzeski, Dawid Chudyba, Piotr Darmochwał, Sebastian Głaz, Michał Kobiałka, Arkadiusz Maksymiuk, Irakli Meschia, Sylwester Patejuk, Adrian Popiołek, Dawid Pożak, Tomasz Sedlewski, Konrad Szczotka, Kacper Szymankiewicz, Piotr Zmorzyński, Niklas Zulciak.

Napastnicy: Robert Hirsz, Alen Ploj, Krystian Żelisko.


źródło: własne / Wisła Puławy / Lubsport

luka - 10 stycznia 2018, 18:02:05 - *.adsl.inetia.pl
Do redakcji Korona od dziś ma nowego sponsora suzuki.

do luka - 10 stycznia 2018, 21:40:50 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
nie sponsora, a partnera (suzuki nie daje Koronie pieniędzy, a tylko barter: trochę samochodów do czasowego pojeżdżenia)

Ulik - 11 stycznia 2018, 7:48:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie zajęcia na uczelni? To jest profesjonalnym piłkarzem i ma umowę z klubem czy nie?

no name - 9 lipca 2018, 23:28:42 - *.tvkstella.pl
A kto to
jest korona?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas