[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


12 stycznia 2018, 9:13:42 - koofel
Piotr Leciejewski w Zagłębiu Lubin

Piotr Leciejewski został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Kontrakt został podpisany na trzy lata.

32-letni bramkarz był ostatnio zawodnikiem norweskiego SK Brann. W zakończonym sezonie zagrał w 25 meczach tamtejszej ekstraklasy.


źródło: własne / Zagłębie Lubin

REKLAMA

robal - 12 stycznia 2018, 9:27:43 - 88-114-11.connect.netcom.no
Powodzenia Piotrek w nowym klubie. W Norge byłeś najlepszym bramkarzam mam nadzieję że utrzymasz dobry poziom. Heia BRANN.

Robokop - 12 stycznia 2018, 9:34:52 - 89-64-48-90.dynamic.chello.pl
Kto odchodzi?Polacek czy ten drugi miglanc?

Papagol - 12 stycznia 2018, 9:59:14 - public-gprs395302.centertel.pl
Poważne wzmocnienie Zagłębia i całej ligi. Mimo wszystko nie powinien odchodzić z Brann, w którym jest legendą.

ktbffh - 12 stycznia 2018, 10:07:54 - pb-d-128-141-193-92.cern.ch
A miała być Chelsea...

REKLAMA

Sow - 12 stycznia 2018, 10:20:27 - user-94-254-149-11.play-internet.pl
Jeden z niewielu Polaków którzy byli na okładce Fify, nice

Kibic - 12 stycznia 2018, 11:05:30 - user-94-254-134-2.play-internet.pl
Najlepszy bramkarz w ekstraklasie brawo Zagłebie za taki transfer podniesie poziom naszej ligi

spec - 12 stycznia 2018, 11:07:06 - nat-gw-175.koba.pl
10 lat w Norwegii, myślałem, że już tam zostanie na stałe

Fox - 12 stycznia 2018, 11:29:38 - 89-64-46-240.dynamic.chello.pl
To ten ze slynnego filmiku na youtubie? 😂

perpi - 12 stycznia 2018, 12:00:32 - staticline-31-183-255-228.toya.net.pl
Miał dwa słynne filmiki na yt, słynniejszy to ten w którym zachowuje się jak d*pek i jako jedyny z drużyny nie chce oddać gola, strzelonego wcześniej przez pomyłkę przy oddawaniu piłki

@perpi - 12 stycznia 2018, 12:41:31 - 89-64-31-171.dynamic.chello.pl
nie przez pomyłkę, tylko przez nieudolność bramkarza rywali

Tet - 12 stycznia 2018, 12:52:11 - public-gprs361031.centertel.pl
Zawsze się zastanawiałem- biorąc pod uwagę dysproporcję w zarobkach- jak gościom z Norwegii opłaca się grać w Polsce.

robal - 12 stycznia 2018, 13:25:46 - 88-114-11.connect.netcom.no
Tet. Wczoraj trener Brann w wywiadzie dla jednej z bergeńskich gazet powiedział że taki napastnik Gilli Rolandsson zarabia rocznie 700000 kr. To przy dzisiejszym kursie korony jest jakieś 300000 zika. To chyba nie jest szaleństwo nie?

Do robal - 12 stycznia 2018, 14:01:22 - public-gprs361031.centertel.pl
Nie jest, ale to dziwne.
Biorąc pod uwagę różnicę w zarobkach w "normalnych" zawodach między Polską a Norwegią.
U nas piłkarz z EX jednak zarabia kilka-kilkanaście razy tyle co zwykły człowiek a zarobki tego Gillego wyglądają jak dochody powiedzmy zwykłego norweskiego urzędnika.

luz - 12 stycznia 2018, 14:22:04 - cmq73.neoplus.adsl.tpnet.pl
U nas w Polsce 75% graczy ekstraklapy powinna otrzymywać maksymalnie średnią krajową. Za ten poziom co prezentują to adekwatna kwota. Co do Leciejewskiego czas pokaże czy trzyma poziom. Różnie z tym jest w przypadku powrotów bramkarzy do Polski.

REKLAMA

NORMALNIE - 12 stycznia 2018, 15:12:49 - cgy73.neoplus.adsl.tpnet.pl
LECIEJEWSKI powinien zostac powolany do kadry na MS.zobaczymy co pokaze w Zaglebiu.

rafalski - 12 stycznia 2018, 15:22:52 - afpf159.neoplus.adsl.tpnet.pl
strzał w 10 może być Kto tam szkoli bramkarzy w KGHM.ZAGŁĘBIE ??? Oczywiscie chodzi mi o 1 drużynę A nie akademię Która puki co jednego kandydata wyszkoliła na piłkarza przez duże P Piotra.Zielinskiego

On - 12 stycznia 2018, 15:46:20 - public-gprs396504.centertel.pl
Rafalski @ Człowieku jak Zieliński był w Zagłębiu, to nikt w Lubinie jeszcze nie myślał o akademi.

Julo - 12 stycznia 2018, 16:47:13 - static-78-8-58-124.ssp.dialog.net.pl
Zielu od najmłodszych lat to był Pan piłkarz każdy Ci to powie kto z nim kopał czy to na kadrach czy gdzieś indziej

pralkajask - 12 stycznia 2018, 16:50:25 - public-gprs387210.centertel.pl
Hakmanica wcinęła kolejnego kota w worku pseudodziałaczom z Lubina

Oks Odra - 12 stycznia 2018, 16:50:45 - ip5f5bfedf.dynamic.kabel-deutschland.de
@tet
Byłeś kiedyś w Norwegii i wiesz jak tam życie wygląda???Po pierwsze są dużo wyższe podatki.Po drugie życie tam jest niesamowicie drogie.Wszystko kosztuje razy 4 dlatego to,że się tyle zarabia nie znaczy,że żyje się na dużo wyższych standardach niż w innych krajach typu Belgia,czy Niemcy.

LEON - 12 stycznia 2018, 23:12:31 - esk9.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Piotrek

Neuer 1986 - 12 stycznia 2018, 23:13:21 - 94-229-221-119.static.espol.com.pl
Do Rafalski:Za trenera Stokowca,za bramkarzy odpowiadał Jarosław Bako.Ale nie wiem,czy coś zmieniło się pod tym względem za nowego coacha Lewandowskiego.Ktoś z Lubina udzieli rzetelnej wiadomości?

max - 12 stycznia 2018, 23:52:48 - user-188-33-226-235.play-internet.pl
Teraz trenuje bramkarzy Koszarski- też nie ma wysokich notowań .Nie wiem czy to rozwiązanie czasowe. Z drugiej strony w Norwegii chyba poziom bramkarzy wysoki nie jest więc szkolenie kuleje,niepamietam jakiś solidnych goalkeeperów ostatnio znad fjordów. Leciejewski musiał więc sam pilnować formy.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: