[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2018, 14:01:08 - dyrovski
Michał Pojasek i Mateusz Zatwarnicki na treningu Miedzi

Michał Pojasek i Mateusz Zatwarnicki z rezerw wzięli udział w dzisiejszym treningu Miedzi Legnica.

19-letni Pojasek w obecnym sezonie grupy trzeciej III ligi zagrał w 12 meczach. 25-letni Zatwarnicki w 14 spotkaniach zdobył dwie bramki.


źródło: Miedź Legnica

varadi - 12 stycznia 2018, 14:14:20 - *.ssp.dialog.net.pl
No i fajnie, wprowadzanie młodych z rezerw i ogrywanie. Nareszcie , Brawo Dominik Nowak

Legnica - 12 stycznia 2018, 20:30:14 - *.adsl.inetia.pl
Mateusz Zatwarnicki powinien już dawno dostać kredyt zaufania od trenerów, on ma już 25 lat to powinien być nasz etatowy skrzydłowy , a takie trzymanie go na siłę w rezerwach kilka lat tylko mu zaszkodziło !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas