[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2018, 15:18:04 - koofel
Mario Cieślik odchodzi z Bytovii

Mario Cieślik za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Bytovią Bytów.

20-letni pomocnik w minionej rundzie nie zagrał w ani jednym spotkaniu w I lidze. Piłkarzem Bytovii był przez półtora roku.


źródło: własne / Bytovia Bytów

DO_A2kt - 12 stycznia 2018, 20:25:32 - *.toya.net.pl
czyli Mariusz po polsku?

Henrik - 13 stycznia 2018, 4:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie szroty niech wracają za Odre!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas