21 stycznia 2018, 11:06:29 - bartekwr9
Dwa gole Marcina Budzińskiego

Marcin Budziński strzelił dwa gole w wygranym przez jego Melbourne City 5-0 (2-0) meczu 17. kolejki australijskiej ekstraklasy przeciwko Adelaide United. 27-letni pomocnik ma na koncie cztery ligowe trafienia.

21 stycznia 2018, 9:00 - Melbourne (AAMI Park)
Melbourne City FC 5-0 Adelaide United FC
Marcin Budziński 30, 35, Dario Vidošić 89, 90, Ross McCormack 90

żółte kartki: Dean Bouzanis, Bart Schenkeveld - Jordan Elsey, Isaías Sánchez.

sędziował: Adam Fielding.
widzów: 8103.

Budzińskiego w 82. minucie spotkania zastąpił Stefan Mauk. Melbourne City FC ma na koncie 29 punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

VNV - 21 stycznia 2018, 11:07:51 - *.lilonet.pl
Bardzo dobry występ Budzińskiego. Dopóki grał, to jako jedyny oddał celne strzały na bramkę Adelaide – reszta drużyny strzelała poza światło bramki. Dużo nie rozgrywał, ale miał praktycznie same celne podania i wygrywał wiele pojedynków. Chyba jego najlepszy mecz w drużynie Melbourne. Pierwsza bramka w jego stylu – zza pola karnego (ale też piłka odbiła się od jednego z obrońców myląc bramkarza). I jak tutaj krzyczą, co powoływać Mierzejewskiego, to Budzińskiego może też ;)? A-League jest niestety na poziomie naszej rodzimej I ligi. Taka wesoła kopanina.

buki - 21 stycznia 2018, 12:00:34 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Za dobry jest na tę ligę

Mądry - 21 stycznia 2018, 12:03:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiele osób świetnie "zna" ligę australijską i twierdzi że jest to poziom naszej 1 ligi.Ja nie byłbym taki pewny i mogę przypuszczać czy czasami zespół Melbourne City nie zostałby...mistrzem Polski??? Pamiętajmy że nasze kluby odpadły z pucharów europejskich już w SIERPNIU.

Uwaga - 21 stycznia 2018, 12:05:39 - *.centertel.pl
Trzy gole w dwie minuty? Podejrzane.

lol - 21 stycznia 2018, 12:13:00 - *.unknown.vectranet.pl
Opierając się na statystykach uważam że był by to klub czołowy w Polsce. Ale nie z samego topu. Coś ala Jaga, Lechia.

Mądry - 21 stycznia 2018, 12:16:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:lol
Byłby piszemy razem.Chodziłeś do szkoły czy tylko na mecze ????

Melbourne - 21 stycznia 2018, 12:36:49 - *.adsl.inetia.pl
Krychowiak i Grosicki na aut nie powinni być powołani bo słabo grają za to Budziński powinien być na mistrzostwa powołany jak tamci zostaną powołani to my z grupy nie wyjdziemy

hrafn - 21 stycznia 2018, 12:51:07 - *.85-237-175.tkchopin.pl
- Australijskie kluby nie odpadły z europejskicj pucharów = dowód na wyższość ligi.
- "Budziński za Grosickiego" stwierdził jego agent.
- "Trzy gole w dwie minuty" mogło być w 90 i 95.

eee - 21 stycznia 2018, 16:35:46 - *.interduo.pl
dlaczego nie ma newsa o debiucie gikiewicza w bundeslidze?

ja 30 - 21 stycznia 2018, 17:04:31 - *.play-internet.pl
Do eee 90minut.pl nie pisze o debiucie w każdym pucharze czy lidze a w tym zespole już zadebiutował ale w pucharze Niemiec ponad rok temu

Boa - 21 stycznia 2018, 19:08:17 - *.itsa.net.pl
Budzinski trochę weryfikuje dokonania Mierzejewskiego w tej ultra, super lidze ;) Gdyby trener mu wcześniej zaufał to by pewnie tych bramek miał już więcej.

LEON - 22 stycznia 2018, 0:34:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Marcin

znawca - 22 stycznia 2018, 12:23:52 - *.adsl.inetia.pl
Liga australijska to wyższy poziom niż Lotto-klapa. Nie jakoś dużo wyższy, ale wyższy.

ZIENIU - 22 stycznia 2018, 12:33:52 - *.10.254.31
Słaba tam coś frekwencja... Przychodzi tam czasem ponad 20 tys ludzi jak u nas?

do ZIENIU - 22 stycznia 2018, 13:42:28 - *.adsl.inetia.pl
Tak, czasem przychodzi, np na pierwszych derbach Melbourne było 35 tys. Poza tym raczej rzadko, no ale u nas te 20 tysięcy dotyczy 2-3 klubów plus okazjonalnie, raz na sezon 2-3 innych. No bo pisanie o 20 tys w kontekście Płocka, Niecieczy, Piasta itd to lekkie sci-fi ;P