21 stycznia 2018, 17:21:48 - euzi
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w wygranym u siebie 4-2 (1-1) meczu 19. kolejki niemieckiej Bundesligi z Werderem. Reprezentant Polski ma już na koncie 17 ligowych trafień w tym sezonie.

21 stycznia 2018, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-2 SV Werder Bremen 1899
Thomas Müller 41, 84, Robert Lewandowski 63, 76 - Jérôme Gondorf 25, Niklas Süle 74 (s)

żółte kartki: Robert Bauer, Philipp Bargfrede (Werder).

sędziował: Robert Kampka (Wirtembergia).

Lewandowski zszedł z boiska w 77. minucie, a zastąpił go Sandro Wagner. Bayern jest liderem i ma 47 punktów po 19 meczach.

Menel - 21 stycznia 2018, 17:48:45 - *.centertel.pl
Trochę słabo.

Hanys - 21 stycznia 2018, 17:50:39 - *.dynamic.chello.pl
Strzelił jednego drugi wpadł sam

AAAaaaBBBb - 21 stycznia 2018, 18:17:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale z Was parówy Nie osiągneliście nawet 1% w swoim zawodowym życiu co Lewandowski. No ale cóż, pracując na magazynie trzeba się jakoś dowartościować w necie

dam - 21 stycznia 2018, 18:24:24 - *.dynamic.mm.pl
No trochę słabo tylko 2 gole a powinien strzelać co mecz po 5 a tak serio ale z was trole :D

Pare - 21 stycznia 2018, 18:24:33 - *.centertel.pl
Co za gość, tak dać się Auboumeyangowi ogrywać? Żeby wygrać króla strzelców to musi sprzedać napastnika Borussi do Arsenalu? Słabizna panie Lewy, zacznij się starać bo cię Niemcy że składu wywalą i nikt w Polsce się nie zdziwi.

spieg! - 21 stycznia 2018, 18:28:25 - *.play-internet.pl
Z tym magazynem masz dużo racji same madrolki pracują a w rzeczywistości przegrywy zyciowe i obsrance

Nei - 21 stycznia 2018, 18:36:32 - *.dynamic.chello.pl
Marnuje się w tej lidze.... powinien grać w Anglii.

Jsjsj - 21 stycznia 2018, 19:04:55 - *.play-internet.pl
Anglia jest dla nieudaczników ... niech gra gdzie chce byle nie w brexicie

hans - 21 stycznia 2018, 19:16:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jeszcze miał setkę z piętki ale bramkarz się wykazał. W sumie się rozkręcał dopiero ale go trener ściągnął.

Karol - 21 stycznia 2018, 19:28:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do pustej bramki ja też umiem trafić. Też bym strzelił gola. Żaden wyczyn. I tak jest cienki. Taki Kane czy Aguero wciągają go nosem.

xy - 21 stycznia 2018, 19:29:37 - *.piaseczno.vectranet.pl
Dobrze, że to ściągnął - nie ma sensu go nadmierne eksploatować. Módlmy się by do mistrzostw nasi kluczowi piłkarze nie doznali kontuzji ani nie zostali odstawieni na boczny tor. Wprawdzie Lewemu to nie grozi, ale np. fajnie by było gdyby np. taki Krychowiak również pograł jak ostatnio.

Nei - 21 stycznia 2018, 20:02:57 - *.dynamic.chello.pl

Netscou - 21 stycznia 2018, 20:05:47 - *.centertel.pl
Marnujecie się w necie panowie... powinniście grać w Barcelonie na ataku

Kuba - 21 stycznia 2018, 20:38:28 - *.psary.eu
@ Karol "Do pustej bramki ja też umiem trafić. Też bym strzelił gola. Żaden wyczyn. I tak jest cienki." No to czemu nie grasz w Bundeslidze, Karolu, skoro taki z Ciebie chwat? BTW - skoro piszesz o strzelaniu do pustej bramki, to znaczy, że nawet nie widziałeś tych bramek Lewego z Werderem, ale napisać posta musiałeś.

Apel - 21 stycznia 2018, 21:08:32 - *.centertel.pl
Ludzie złoci! Normalni użytkownicy! Przestańcie wreszcie odpowiadać tym amebom trollingu. Niech takiemu leszczowi pała zmięknie, jak zobaczy, że nikt nie reaguje na popełniane przez niego idio-wpisy. Pozdro.

BastiFanta - 21 stycznia 2018, 21:24:44 - *.dynamic.mm.pl
2 piękne gole strzelone głową. Brawo Lewy!

MNIEJniz0 - 21 stycznia 2018, 21:42:49 - *.skybroadband.com
Ja bym go wzioł na MŚ niech tam nastrzela sobie goli

ggg - 21 stycznia 2018, 23:15:13 - *.lilonet.pl
@AAAAbbbBBBaaabbbbeeeccc ,czy jakoś tak: pragnę odpowiedzieć, że nic nie osiągnąłem, ale od dziś mam nowy cel w życiu! pragnę Was UŚWIADAMIAĆ forumowicze, a przykład biorę od Anny L.! UŚWIADAMIAM Was, że powinniście być uświadomieni ,z naciskiem na świadomość! UŚWIADOMCIE to sobie w końcu! pzdr dla UŚWIADOMIONYCH

... - 22 stycznia 2018, 0:57:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te ciołki piszą posty tylko po to, żeby ktoś się dał sprowokować.
Trolle to tacy głupi ludzie, którym się wydaje, że są inteligentni.

LEON - 22 stycznia 2018, 1:24:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest moc
Brawo Robert

Hanys - 22 stycznia 2018, 11:12:29 - *.dynamic.chello.pl
Robert jako napastnik topowej 5 świata na tej pozycji powinien się przenieść do mocniejszej ligi hiszpańskiej lub angielskiej bo lat mu ubywa a fajnie by było się też gdzie indziej sprawdzić, bundesliga już nie ma dla niego wyzwań .

fryzur - 23 stycznia 2018, 19:31:47 - *.centertel.pl
Na Srebro byl lepiej rozpoznwalny, ale moze bedzie obstawial z kibicką, ze jak Polska nie trafi bramki (ktokolwiek) na mundialu to zrobi na czerń , a jak wygra zaklad to tamta zrobi sobie schody na grzywce