24 stycznia 2018, 8:20:26 - wsobon
Marián Kelemen i Mateusz Nikołajuk opuścili zgrupowanie Jagiellonii

Z powodu kontuzji zgrupowanie Jagiellonii w tureckim Belek opuścili Marián Kelemen i Mateusz Nikołajuk - poinformowała oficjalna strona klubu Jagiellonia.pl.

Nikołajuk doznał zerwania więzadła skokowo-strzałkowego oraz naderwania więzadła skokowo-piętowego. Kelemen natomiast naderwał mięsień międzyżebrowy.

mister - 24 stycznia 2018, 8:49:38 - *.jmdi.pl
Kelemena to ja nie zapomnę z 2012 r. Ostatni mecz sezonu z Arką, Śląsk już ma mistrza, Arka spada z ligi, mecz o pietruchę. Ostatnia minuta, jest 3-0 i Śląsk ma karnego. Cały stadion, jeszcze na Oporowskiej domaga się, żeby strzelał Kelemen. Nasz klient nasz "per pan", Orest Lenczyk się zgodził, to Kelemen do karnego podszedł. I wykorzystał

mm - 24 stycznia 2018, 8:53:56 - *.play-internet.pl
@mister Słabą masz pamięć wobec tego kolego. To był nie 2012, ale 2011. Arka owszem spadała z ligi pod warunkiem porażki we Wrocławiu, a Śląsk w tym sezonie skończył na drugim miejscu. Reszta się zgadza.

mietek - 24 stycznia 2018, 8:54:59 - *.emea.ibm.com
@mister: Tak, tak. Tylko, że w ostatnim meczu tamtego sezonu Śląsk grał na wyjeździe z Wisłą, a Arki w ogóle nie było w ekstraklasie. A i sam Śląsk już grał na nowym stadionie.

mm - 24 stycznia 2018, 8:55:38 - *.play-internet.pl
No w sumie jeszcze się nie zgadza wynik. Było już 4-0 kiedy podchodził Kelemen.

zico - 24 stycznia 2018, 9:19:59 - *.rtk.net.pl
Wszystko fajnie tylko tak naprawdę to nie był Kelemen

kryniek76 - 24 stycznia 2018, 9:26:43 - *.jmdi.pl
zico
dokładnie to nie był Kelemen tylko ARTUR BORUC !
8 czerwca, 19:00
Legia Warszawa 6-0 Widzew Łódź
Artur Boruc 65 (k)

Reda - 24 stycznia 2018, 10:31:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Keleman też strzelił w meczu ligowym Śląska bramkę z rzutu karnego⚽⚽⚽

Irtysz_21 - 24 stycznia 2018, 11:02:13 - *.231.0.0.koba.pl
Keleman nie grał w Legii, a tamtego karnego strzelał Leszek Pisz.

luka - 24 stycznia 2018, 11:25:28 - *.centertel.pl
Panie Irtysz z Białegostoku,Leszek Pisz nie był zawodnikiem Legii w roku w którym rozgrywano to spotkanie z Widzewem!Zresztą jak Boruc wchodził do składu Legii to Pisz był zawodnikiem Greckiej Kavali!

Janusz-oko - 24 stycznia 2018, 11:43:25 - *.play-internet.pl
Zawodnikiem Greckiej Kavali był Arek Piech. Karnego natomiast nie strzelił Roberto Baggio nie mundialu w USA w 1994r.

Franz - 24 stycznia 2018, 11:45:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak Pisz grał w Legii, to Artur Boruc dopiero stawiał pierwsze kroki w młodzikach Pogoni Siedlce

Rak - 24 stycznia 2018, 11:48:04 - *.play-internet.pl
To przez oszustwo Dudka, który wychodził przed linię w finale LM przegraliśmy Euro 2016, karma wróciła. Leszek Pisz też tak twierdzi.

ehri - 24 stycznia 2018, 12:25:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszyscy panowie jesteście w błędzie. To Kelemen wszedł jako nieuprawniony zawodnik w meczu Wisły Kraków z HSV Hamburg w sezonie 2016/17 przez co do następnej rundy przeszedł Żeljaźnicar Sarajewo

knp - 24 stycznia 2018, 14:29:22 - *.152.234.105
A to nie bylo tak ze za Kelemena wszedl Olisadebe - strzelil ale wybronil Bodzio Wyparlo i dopiero z dobitki trafil Pisz?

Jan - 24 stycznia 2018, 16:11:57 - *.centertel.pl
A ja Śląsk pamiętam z meczów w ostatnim sezonie z Arką: 2-0 dla Arki, 2-1 dla Arki i 4-2 dla Arki w PP.