26 stycznia 2018, 10:46:47 - dyrovski
Piotr Malarczyk w Koronie

Piotr Malarczyk podpisał dwuipółletni kontrakt z Koroną Kielce. W umowie zawarto opcję przedłużenia jej o kolejny rok.

26-letni obrońca jest wychowankiem Korony. W jej barwach strzelił w Ekstraklasie osiem goli w 125 meczach, a w 2015 roku odszedł do angielskiego Ipswich Town FC. W marcu 2016 roku został wypożyczony do Southend United FC, a po rozpoczęciu sezonu 2016/17 wrócił do Polski, trafiając do Cracovii, w której spędził półtora roku. W tym czasie zdobył jedną bramkę w 36 spotkaniach Ekstraklasy.

źródło: Korona Kielce

Arekkkkkk - 26 stycznia 2018, 10:52:25 - *.play-internet.pl
No i jestem zadowolony w Koronie każdy się odbudowuje więc myślę że Malar też da radę w końcu zna klub jest wychowankiem byłym kapitanem także myślę że on z Kova w środku obrony ew Dejmek i obrona jest solidna, jeszcze bym Sylwestrzaka ściągnął na lewą obronę i bedzie solidnie !!

Tomek - 26 stycznia 2018, 10:53:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby sie odbudowal w Koronie bo ostatnio w Cracovi byl bardzo slaby i popelnial mase bledow. Powodzenia Piotrek.

rrrrrrr - 26 stycznia 2018, 11:07:24 - *.117.139.66.static.3s.pl
Korona z Diawem, Dejmkiem, Kovaceviciem i Malarczykiem będzie miała niezłą konkurencję na środku

cool - 26 stycznia 2018, 11:08:19 - *.adsl.inetia.pl
Malarczyk to ten który przerasta naszą ligę o dwie dlugości wg Filipiaka

lajkonik - 26 stycznia 2018, 11:08:20 - *.dynamic.chello.pl
Malarczyk za Gostomskiego i wszystko gra. Wilk syty (hehehe) i owca cała.

waddle - 26 stycznia 2018, 11:18:05 - *.220.111.22.umts.static.t-mobile.pl
wszyscy zadowoleni ale nie wszyscy wygrani. Malar się odbuduje w Koronie a Gostom albo będzie zmiennikiem Wilka albo spadnie do 1 ligi

ZIENIU - 26 stycznia 2018, 11:25:49 - *.adsl.inetia.pl
Ja coś czuje, że Craxa ściągnie jakiegoś ciekawego jeszcze bramkarza.

or - 26 stycznia 2018, 11:30:34 - *.dynamic.chello.pl
Malar nie mógł dobrze grać w Craxie bo za duży smog wisi w powietrzu.

fan KORONY - 26 stycznia 2018, 11:39:50 - *.19-1.cable.virginm.net
brawo przyda sie Malar

Kielczanin - 26 stycznia 2018, 12:02:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobre wzmocnienie tylko trochę mnie martwi że w ciągu ostatnich 2 lat często łapał różne kontuzje tak średnio 3 mecze kontuzja wraca za 2-3 tyg znowu 2 mecze i kontuzja..

Ajka - 26 stycznia 2018, 12:51:02 - *.adsl.inetia.pl
Bez żalu żegnamy śpiącego rycerza. Malarczyk wyjeżdżający do Anglii a ten obecnie, to jak żona na pierwszej randce a ta po 15 latach małżeństwa.

CK - 26 stycznia 2018, 14:04:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dziwił mnie transfer Gostomskiego do Cracovii a teraz już wszystko jasne ;)

Jasiek - 26 stycznia 2018, 16:12:12 - *.77.106.58
Po co Koronie tak slaby zawodnik ?? Bardzo dziwny transfer , zagral trzy dobre mecze w calen karierze , Menagerowie zanizaja poziom ekstraklasy wciskajac takich cieniasow , dziennikarze tez swoje dokladaja chwalac takie kretynskie ruchy , facet ma 26 lat do tej pory gral kaszane albo pilnowal lawki wiec powinie w najlepszym wypadmu wyladowac w 1 lidze.

kibic - 26 stycznia 2018, 20:19:25 - *.220.43.218