[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


28 stycznia 2018, 8:33:13 - dyrovski
Pogoń Siedlce wyjechała do Gniewina

22 zawodników Pogoni Siedlce wyjechało dzisiaj na tygodniowy obóz do Gniewina.

W kadrze zabrakło Damiana Ciechanowskiego, Klaidasa Janonisa, Kamila Poźniaka i Mateusza Żebrowskiego, którzy zakończyli testy w pierwszoligowcu. Ponadto na zgrupowanie nie pojechali również piłkarze wystawieni na listę transferową - Cezary Demianiuk, Seiya Kitano, Piotr i Sebastian Krawczykowie, Łukasz Jegliński oraz Michał Panufnik.

Kadra Pogoni na obóz:

Bramkarze: Przemysław Frąckowiak, Dawid Gargasz, Rafał Misztal.

Obrońcy: Daniel Chyła, Arkadiusz Czarnecki, Paweł Łydkowski, Arkadiusz Najemski, Jarosław Ratajczak, Jakub Szrek, Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko.

Pomocnicy: Michał Bajdur, Dominik Barciak, Paweł Garyga, Dominik Kun, Piotr Mroziński, Przemysław Płacheta, Dawid Polkowski, Damian Świerblewski, Grzegorz Tomasiewicz.

Napastnicy: Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński.


źródło: Pogoń Siedlce

PB - 28 stycznia 2018, 9:27:54 - *.adsl.inetia.pl
Powodzenia Gargi!

@@@ - 28 stycznia 2018, 9:30:57 - *.wegrow.domtel.com.pl
Gratulacje za zabranie Garygi Najemskiego i Kuna. Gratulacje za odstrzelenie Janonisa i Ciehanowskiego. Zemści się to na Panu, Panie Banasik. Zarząd zapewne umyje rączki jak za Łopaty. To nie my, to trener.

amaral - 28 stycznia 2018, 12:00:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kitano nie jest tylko wypozyczony ze Szczecina?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas