2 lutego 2018, 11:47:39 - bartekwr9
Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Sydney FC w wygranym 4-0 (2-0) meczu 19. kolejki australijskiej ekstraklasy z Wellington Phoenix FC. Była to jego dziewiąta ligowa bramka w tym sezonie.

2 lutego 2018, 9:50 - Sydney (Allianz Stadium)
Sydney FC 4-0 Wellington Phoenix FC
Alex Brosque 8, Adrian Mierzejewski 14, Miloš Ninković 74, David Carney 85

żółte kartki: Miloš Ninković - Adam Parkhouse, Matt Ridenton.

sędziował: Kristian Griffiths-Jones.
widzów: 10 220.

31-letni pomocnik rozegrał cały mecz. Jego zespół ma na koncie 46 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

Piciu - 2 lutego 2018, 11:49:01 - *.icpnet.pl
Brawo ! Liga pod Adriana ;)

VNVV - 2 lutego 2018, 11:51:16 - *.strzyzowski.net
Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Mierzejewskiego. W drugiej już znacznie częściej tracił piłkę lub źle podawał. Ogólnie 3 pierwsze gole dla Sydney to prezenty od obrońców Wellington – dosłownie. Pierwsze minuty zwiastowały nawet niezły mecz, ale potem standardowa kopanina. Chyba jedyny dobry mecz jaki obejrzałem z tamtejszej ligi to Melbourne City – Newcastle Jets. Obie wspomniane drużyny lepiej wyglądają piłkarsko niż Sydney, które w mojej opinii ma ostatnio dużo szczęścia.

Osa - 2 lutego 2018, 11:56:08 - *.centertel.pl
Mierzejewski do kadry zamiast drewniakow typu Mączyński i Zieliński... Piotruś wielka gwiazda Napoli potrafi tylko podawać do najbliższego partnera taki wirtuoz...

ZIENIU - 2 lutego 2018, 12:32:14 - *.10.254.197
Gimby się jarają Mierzejem bo tak na prawdę to jego liga gra na okrągło w zimę a pozostałe ligi (większość) pauzowały. To i głośno o nim. Za chwilę zaczną grać wszystkie ligi europejskie , zaczną strzelać Polacy w różnych ligach to i Szum o Mierzeju spadnie a gimby przestaną krzyczeć o Mierzeju do kadry !
Jest dobry grajek ale zmiennik Zielińskiego to max w kadrze choć i tu mam wątpliwości czy znajdzie się miejsce dla niego na MŚ

amaral - 2 lutego 2018, 13:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
myślę, że gdyby trafił teraz np do Legii, to latem grałby na mundialu w podstawowym składzie

szafa - 2 lutego 2018, 13:09:49 - *.dynamic.chello.pl
Powołanie na marcowe mecze towarzyskie dostanie Krzyś Kamiński z japońskiego Jubilo Iwata :D

@Zieniu - 2 lutego 2018, 17:11:12 - *.centertel.pl
Ten Twój guru Zieliński w Napoli gra cały czas bo włoska poza 2 tyg przerwa w styczniu gra non stop przez całą zimę.. I co słyszysz w zimie o tym Zielińskim?
Zresztą w zimę to generalnie tylko Polska nie gra, wiec może zajmij się gimbo siatkówka bo o piłce nic nie wiesz

Portowiec - 3 lutego 2018, 1:33:42 - *.connect.netcom.no
Wszystko ok strzela ale strzela jak jego drużyna wygrywa po 4:0 albo 5:0 jeszcze nie strzelił gola na wagę 3 punktów więc nie ma co się spinać

LEON - 3 lutego 2018, 4:27:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl