[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 lutego 2018, 15:12:14 - bartekwr9
Wiktor Długosz, Michał Dziubek i Damian Krążek w kadrze Korony

Korona Kielce zgłosiła do rozgrywek Ekstraklasy Wiktora Długosza, Michała Dziubka i Damiana Krążka.

17-letni Długosz oraz 18-letni Dziubek i Krążek dotychczas występowali w drużynie juniorów Korony. Zawodnicy wystąpili również w Koronie II w rozgrywkach świętokrzyskiego Pucharu Polski.

jas - 8 lutego 2018, 15:54:11 - *.dynamic.chello.pl
II drużyna została rozwiazana

M - 8 lutego 2018, 21:42:09 - *.146.128.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A "znawcy" znowu napiszą, ale Korona sprowadza szrot hehe

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas