10 lutego 2018, 22:38:29 - euzi
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli, a jego drużyna wygrała u siebie 4-1 (1-1) w meczu 24. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. Reprezentant Polski, który asystował również przy golu na 4-1, ma już na koncie pięć ligowych trafień w tym sezonie.

10 lutego 2018, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 4-1 SS Lazio
José Callejón 44, Wallace 54 (s), Piotr Zieliński 56, Dries Mertens 73 - Stefan de Vrij 3

żółte kartki: Lucas, Sergej Milinković-Savić, Marco Parolo (Lazio).

sędziował: Luca Banti (Livorno).
widzów: 32 940.

Zieliński wszedł na boisko w przerwie w miejsce Marka Hamšíka. Kontuzjowany Arkadiusz Milik pozostał poza kadrą Napoli. Klub Polaków jest liderem z dorobkiem 63 punktów po 24 meczach.

Brawoooo - 10 lutego 2018, 22:39:23 - *.static.ip.netia.com.pl
Braaawo Piotrek.

owca - 10 lutego 2018, 22:39:57 - *.dynamic.chello.pl
Oficjalnie zapisali mu to trafienie? Według grafiki w TV nie.

polgks - 10 lutego 2018, 22:40:51 - *.play-internet.pl
Bramka to byle co, ale asysta????!!!!!!!!!! Majstersztyk!!!!!!!!

Szymens - 10 lutego 2018, 23:00:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na Livescore czy la gazzetta dello sport to nie Zielińskiemu przyznali gola.

Kks - 10 lutego 2018, 23:14:16 - *.centertel.pl
Milik znowu kontuzjowany czy jak?

:) - 10 lutego 2018, 23:16:13 - *.dynamic.chello.pl
jak można mu nie zaliczyć tego gola? przecież zmienił lot piłki, gdyby nie dotknął to bramkarz miałby dużą szansę to wyjąć

r - 11 lutego 2018, 0:24:02 - *.dynamic.chello.pl
@polgks dokładnie. Co za różnica czy zaliczyli gola czy nie, to był akurat fart, odbita piłka i tyle. Za to asystę i w ogóle całą akcję z Mertensem od jej początku można za to oglądać w kółko. Zieliński ma przebłyski prawdziwego geniuszu, oby miał ich jak najwięcej na mundialu

bifer - 11 lutego 2018, 0:34:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapitalne wejście Piotrka.Bramka i asysta,także wysoka dokładność podań po prostu super mecz.Aż chce się żeby tak dobrze grał też dla Reprezentacji.

gggg - 11 lutego 2018, 1:13:25 - *.lilonet.pl
po Myliku...

ciekawski - 11 lutego 2018, 7:35:21 - *.92.249.2
Co z Mylikiem?

z - 11 lutego 2018, 8:17:07 - *.range86-183.btcentralplus.com
90 minut chyba ma bledne informacje kiedys nie zaliczyli gola Lewandowskiemu , ktory zaliczany byl w oficjalnych statystykach bundesligi a teraz zaliczaja gola Zielinskiemu , gdzie zostal on zaliczony jako samoboj Wallaceowi

z - 11 lutego 2018, 8:18:58 - *.range86-183.btcentralplus.com
w weekendy jedno jest pewne impreza i gol Lewandowskiego

z - 11 lutego 2018, 8:50:10 - *.range86-183.btcentralplus.com
zle napisalem myslalem ze przy wrzutce co Wallace samoboja strzelal to Zielinski wrzucal ale pozniej patrzylem powtorki i sprawdzalem to gol zaliczony jest Mario Rui a nie Zielinski

asdfg - 11 lutego 2018, 10:19:44 - *.adsl.inetia.pl
bramka nieuznana

robchy - 11 lutego 2018, 10:46:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oficjalnie gol zapisany Rui a nie Piotrkowi. Piłka i tak lleciała w światło bramki

Bolo - 11 lutego 2018, 13:14:16 - *.play-internet.pl
Ja widziałem wiele strzałów co leciały w "światło" bramki, ale bramkarz obronił.

jutro - 11 lutego 2018, 15:27:35 - *.130.44.84
Optymalny skład Reprezentacji:
Szczęsny/Fabiański-Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus- Bereszyński, Linetty, Zieliński, Wszołek-Lewandowski, Niezgoda

@jutro - 11 lutego 2018, 16:54:55 - *.play-internet.pl
ja bym Niezgode zamienił na Neymara

Gufi - 11 lutego 2018, 18:00:09 - *.tktelekom.pl
@jutro
Neymara? Moze Garrincha albo di Stefano wymyslisz.
Na dzis Niezgoda jest blisko pierwszej 11

partizante - 11 lutego 2018, 21:37:46 - *.centertel.pl
Forma jest niezla ,zeby nie pompować mega,
ale jak oni przegraja z Senegalem ktory jedzie na wycieczke i nawet chyba strach zeby cos napisali ze im nie da rady Kolumbia czy z nimi Japonia. Dlatego jesli chodzi o Polske jakby to nie byl udany turniej to na mistrzostwach moze cos zdzialac , ale juz tylko ligowcy . Dlugo nie bedzie co liczyc, ze cos Polska pilka z zagranicznymi ugra.
Takze mozna zartowac ze grupa jest nie do przejscia, ale
oszukac Kolumbie jakby powiedziec inaczej niz oni poprostu liczą na farta i w klimacie jakos to bedzie . U Japonczykow niektorzy bojowo ,ale w 11 lepszy by film nakrecili niz rozegraja mecz z kim graja swoj pierwszy. Nie maja druzyn , atmosfery , wystarczy sie rozejrzec.

Tur - 11 lutego 2018, 23:48:59 - *.4.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
W jednym się nie zgadzam. On nie ma przebłysków geniuszu tylko jest geniuszem. Jego klub który do niedawna był za plecami gigantów dziś skopał ich do roli średniaków i wymiata. On jest młody i robi cuda w jednej z najsilniejszych lig na świecie. Coś jeszcze? Dawno nie mieliśmy dobrego rozgrywającego a teraz mamy ofensywnego Zielińskiego i defensywnego Salamona. Jak ktoś dobrze poskłada tę kadrę to mogą nawieźć sporo medali w najbliższych latach, a wszyscy hejterzy zesrają się z bólu, że jednak tylko oni są nieudacznikami, nie cały ich naród.

LEON - 12 lutego 2018, 3:10:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl