11 lutego 2018, 19:51:30 - koofel
Lech bezradny na wyjazdach

W meczu 22. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia zremisowała 0-0 z Lechem Poznań. Dla zajmującego drugie miejsce w tabeli "Kolejorza" to dziewiąty mecz z rzędu na wyjeździe bez wygranej i czwarty z kolei na obcym boisku bez strzelonego gola.

Niedługo po rozpoczęciu gry Darko Jevtić niecelnie uderzył lewą nogą z powietrza. Po drugiej stronie boiska Rubén Jurado, będac w polu karnym Lecha, zdecydował się na podanie zamiast strzał i zmarnował dobrą okazję dla gospodarzy. W 17. minucie Mateusz Szwoch uderzył z rzutu wolnego prosto w mur. Chwilę potem Adam Marciniak przymierzył lewą nogą, a czujny w bramce Jasmin Burić odbił piłkę. Przewagę Arki w pierwszej połowie potwierdziła sytuacja z 40. minuty, gdy Marciniak dośrodkował w szesnastkę, Patryk Kun nie trafił w piłkę, a zamykający akcję Luka Zarandia kopnął tuż obok słupka.

Druga połowa mogła rozpocząć się od gola dla Lecha. Po wrzutce od Wołodymyra Kostewycza Christian Gytkjær wybiegł zza pleców obrońców i z kilku metrów strzelił obok słupka. W 61. minucie Maciej Gajos po uderzeniu z kilkunastu metrów został zablokowany przez Damiana Zboźnia. Pāvelsowi Šteinborsowi nie zagroziły również zbyt czytelne dośrodkowanie z rzutu wolnego Mihaia Răduța, a także mało precyzyjne uderzenie Kostewycza z obrębu szesnastki. Łotewski golkiper popisał się już chwilę później, gdy instynktownie odbił futbolówkę po mocnym strzale Emira Dilavera z kilku metrów. Próbował również Nicklas Bärkroth, ale po rykoszecie piłka poleciała obok celu. Arka mogła skarcić rywala w 76. minucie. Grzegorz Piesio podał głową do Szwocha, którego strzał lewą nogą z trudem obronił Burić. W doliczonym czasie gry obrońcy Lecha zablokowali Michała Żebrakowskiego. Po drugiej stronie boiska Jevtić dośrodkował z wolnego, a niepilnowany Rafał Janicki kopnął niecelnie z kilku metrów.

11 lutego 2018, 18:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 0-0 Lech Poznań

Arka: 1. Pāvels Šteinbors - 33. Damian Zbozień, 29. Michał Marcjanik, 28. Frederik Helstrup, 17. Adam Marciniak - 7. Luka Zarandia (65, 13. Grzegorz Piesio), 6. Antoni Łukasiewicz, 90. Andrij Bohdanow, 10. Mateusz Szwoch, 24. Patryk Kun (79, 14. Michał Nalepa) - 9. Rubén Jurado (89, 44. Michał Żebrakowski).

Lech: 1. Jasmin Burić - 2. Robert Gumny, 26. Rafał Janicki, 66. Emir Dilaver, 22. Wołodymyr Kostewycz (79, 77. Piotr Tomasik) - 23. Nicklas Bärkroth (79, 14. Elvir Koljić), 6. Łukasz Trałka, 7. Maciej Gajos, 18. Mihai Răduț, 10. Darko Jevtić - 32. Christian Gytkjær (58, 11. Ołeksij Chobłenko).

red - 11 lutego 2018, 19:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety jedynie na co stać Lecha w tym sezonie to wicemistrzostwo. Mistrz już jest znany. Darko bez formy

RS - 11 lutego 2018, 19:54:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niby mecz jak większość ale jak Lech chce walczyć o mistrza grając taką kaszanę to ja dziękuję...

goll - 11 lutego 2018, 19:55:28 - *.range86-133.btcentralplus.com
Lechu ale ty jesteš slaby Pogoñ za tydzien was zajedzie

Tytus - 11 lutego 2018, 19:55:29 - *.146.165.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To je skandaloza to je cirkus jprdl ale padaka

Legiunia - 11 lutego 2018, 19:55:38 - *.10.209.239
Lech cenny remis.Na terenie Arki będzie ciężko każdemu.Ale i tak Lech mistrzem.Legia daleko nie pojedzie.

Borubar - 11 lutego 2018, 19:55:43 - *.146.231.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bjelica to trener pokroju Urbana, Rumaka lub Moskala, tylko różnica jest taka, że ma większą charyzmę. Lech potrzebuje trenera, który będzie potrafił wpoić zawodnikom, że są najlepsi. Bjelica tego nie potrafi- to asekurant i usprawiedliwiacz. Pogoń obnarzy Lecha i dni Bjelicy w Poznaniu będą policzone. Podobno już trwają rozmowy z Piotrem Srokowcem.

obiektywny - 11 lutego 2018, 19:55:53 - *.dynamic.chello.pl
4 mecz wyjazdowy w lidze... bilans bramek 0:0 szkoda slow na takie miernoty. Pilkarze w polsce powinni zarabiac 10% tego co dostaja bo tego sie ogladac nie da jak bym mial jeszcze kupic bilet i marznac na stadionie to chyba bym pisal podanie o jakies odszkodowanie.

Halina - 11 lutego 2018, 19:56:38 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Legii

xxx - 11 lutego 2018, 19:57:20 - *.dynamic.mm.pl
Jk długo jeszcze ten pseudo treber bedzie szkoleniowce Lecha?? Gdzie są pieniadze za transfery Bednarka,Kownackiego, Linnettego?? Sciagneli szrot z zagranicy i mysla ze mistrzowsto zdobędą. Przy takiej grze niestety ale Legia znowu bedzie mistrzem

kalbaro74 - 11 lutego 2018, 20:01:11 - *.dynamic.chello.pl
Lech kolekcjonuje remisy,a Legia zwycięstwa.

RS - 11 lutego 2018, 20:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Tytus - ująłeś to perfekcyjnie co się działo w tym meczu.

Marek - 11 lutego 2018, 20:02:29 - *.151.141.225
Jedyny mecz który oglądało się tak fajnie przy tak pełnych trybunach.Brawo kibice

Elo - 11 lutego 2018, 20:02:37 - *.echostar.pl
No to za tydzień stawiamy na przełamanie u siebie Lech przegra z Pogonią. Ludzi i pewnie w okolicy 3.50

antykomuch - 11 lutego 2018, 20:05:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wicelider i główny kandydat do tytułu po rundzie jesiennej ma 9 wygranych meczów z 22 (sic!), tylko o 4 więcej niż drużyna ze strefy spadkowej.
Trzecia drużyna w tabeli, mistrz jesieni, ma najwięcej goli straconych ze wszystkich zespołów w lidze (!!!).
Przecież ta buraczana liga to jest żart jakiegoś pijanego klechy.

wera - 11 lutego 2018, 20:06:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Lech" co wyście kupili ????? Co to za zakupy ????
Oglądając wczorajszy mecz Legii, to oni zrobili zakupy w Pewexie, a Wasze to pewnie na "Pchlim targu" ????????

Alex40 - 11 lutego 2018, 20:06:53 - *.dynamic.chello.pl
Z podziwem patrzę na pracę pana Ojrzyńskiego...trafił na tzw,chemię z zawodnikami...i to widać na boisku. Czółko Panie Trenerze!

syk - 11 lutego 2018, 20:07:30 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Lech w klatce? Czyżby rozwód?

Taiczo - 11 lutego 2018, 20:09:39 - *.dynamic.chello.pl
Info z TT:
Bjelica przed chwilą uratował Lecha przed walkowerem. Kierownik chciał przeprowadzić zmiany w złej kolejności i byłoby trzech zawodników spoza UE na boisku.

zdzwiony - 11 lutego 2018, 20:15:31 - *.elblag.vectranet.pl
@syk dla bezpieczeństwa wszędzie Lechia.

Zajmon Leg - 11 lutego 2018, 20:30:13 - *.146.228.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ojoj to Frankowski nie pomógł?!!?? Cuda wianki hehe

kibic - 11 lutego 2018, 20:34:02 - *.olsztyn.vectranet.pl
to co mówiłem bieda zciągnięta z zagranicy żadnej jakości tylko plac blokują dla młodych polaków bielicę i prezesów lecha do wora i do wisły uroczyście przed meczem z legią a inni prezesi się może opamiętają w końcu polska LIGA DLA POLAKÓW NIE DLA BIEDY ZA GRANICY kibice powinni zacząć stajkować kogo my oglądamy i promujemy zagraniczną biedę kiedy się w polsce opamiętamy

Ff - 11 lutego 2018, 20:44:55 - *.206.204.21
Dobra gra w defensywie obu drużyn. Lech tak dalej grając o mistrzostwie może tylko pomarzyć.

Tt - 11 lutego 2018, 20:53:13 - *.centertel.pl
Niestety słaba Legia zdobedzie mistrza
Bo reszta goniacych legia jest jeszcze slabsza

pyrka - 11 lutego 2018, 20:54:00 - *.play-internet.pl
Lech bez napastnika,ten Duńczyk z kitką plus spacerujący Trałka to dramat.

Tb - 11 lutego 2018, 20:55:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
dokładnie

RS - 11 lutego 2018, 20:59:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak sobie jeszcze w tabelę zerknąłem i wychodzi na to, że Wisła Płock ma więcej zwycięstw dod Lecha.

westpalmbe - 11 lutego 2018, 21:00:46 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
arka to drwale do potęgi a piesio to burak wiesniak

Tww - 11 lutego 2018, 21:01:20 - *.146.35.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry mecz

piotrek - 11 lutego 2018, 21:01:24 - *.dynamic.mm.pl
mysle ze mistrza juz prawie zaklepia po rundzie zasadniczej niestety nasza liga siega dna a geniusz boniek chce jeszcze 2 druzyny dolozyc

tom53 - 11 lutego 2018, 21:01:52 - *.dynamic.mm.pl
brawa dla Areczki za piłkarska postawe,ambicje walke,dla p.Ojrzynskiego za zmienienie mentalnosci i piłkarskiej filozofi piłkarzy..JEST NAGRODA LECHIA 7951 kibicow ARECZKA 12561 kibico...dziekujemy!!!

Tww - 11 lutego 2018, 21:03:13 - *.146.35.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry mecz

ffw - 11 lutego 2018, 21:04:28 - *.183.130.22.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Myslalem ze lech wygra

TAG - 11 lutego 2018, 21:34:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sprawiedliwy wynik. LECH więcej z gry, ARKA więcej sytuacji.

Jan - 11 lutego 2018, 21:51:24 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arka ! Lechowi życzę mistrzostwa Polski,a wielką szansę ma, bo to dobra drużyna, my walczymy o ósemkę. W dzisiejszym meczu Lech miał przewagę ale Arka stworzyła więcej sytuacji bramkowych. Ach ten strzał Zarandii.... było tak blisko !

blyski - 11 lutego 2018, 21:52:50 - *.centertel.pl
wow, frekwencja lepsza niz Gdansk z Sopotem razem

rozpierdal - 11 lutego 2018, 22:00:08 - *.dsl.dynamic.simnet.is
poziom okregowki ani lech ani arka nie powinny grac w ekstraklasie,max 2 liga

dretwy - 11 lutego 2018, 22:20:36 - *.dynamic.chello.pl
1) Lech rok temu przegrał PP z Arką w żenującym stylu.
2) Lech odpadł z pucharów w żenującym stylu.
3) Lech odpadł z PP w żenującym stylu.
4) Lech gra w żenującym stylu.
5) Lech w Ekstraklasie ogląda plecy Legii, gubiącej punkty w niemal co drugiej kolejce.
Bjelica nadal jest trenerem. Fenomen.

Albert - 11 lutego 2018, 22:34:51 - *.play-internet.pl
Dawno nie widziałem tak słabego meczu..

Arek - 11 lutego 2018, 22:54:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabe to było, jak na mecz kolejki. Za to doping całkiem spoko.

Znawca - 11 lutego 2018, 23:48:39 - *.opera-mini.net (*.13.106.202)
Mistrz juz znany i tylko pozostaje walka o miejsca pucharowe.

bifer - 12 lutego 2018, 0:06:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obie drużyny miały trochę gry i też były dobre sytuacje dla jednych jak i drugich,remis całkiem sprawiedliwym wynikiem,szczególnie dla kibiców obu drużyn bo się przyjażnią,a dla piłkarzy chyba niekoniecznie bo chyba każdy chciał wygrać.

Na Wałka - 12 lutego 2018, 4:48:34 - *.free.aero2.net.pl
Na tym stadioniku w Gdyni 12 tys ? Nie róbcie jaj. To chyba frekwencja ze stadionów całego województwa.

Noto - 12 lutego 2018, 7:45:48 - *.cpe.smnt.pl
Jako Wielkopolanin trochę zawiodłem się na Lechu -(wiadomo koszula bliska ciału).W trójce chyba się załapią i te puchary mogą być -ale mistrz ich ominie.Frekwencja to co widziałem z transmisji to mogło być tylu kibiców.

Noto - 12 lutego 2018, 8:08:23 - *.cpe.smnt.pl
Lech zrobił "armię"zaciężną-na 14 zawodników aż 9 zagraniczniaków-a mają tyle młodych zdolnych juniorów. Mistrz powoli mija -dać szanse tym młodzikom-odejść z tej armi co często słyszy się na trybunach.

viking - 12 lutego 2018, 8:08:36 - *.static.ip.netia.com.pl
Jak czytam te niektóre brednie wypisywane przez tą gimbaze to się zastanawiam czy nie powinno się skasowac komentarzy do opisu meczów.To był bardzo dobry mecz.Obie drużyny potwierdziły że są dobrze przygotowane.

kawulok - 12 lutego 2018, 8:41:57 - *.centertel.pl
LLLLEEEEEGIAAAAA! Napinajcie się Lechy dalej, zobaczymy ile punkcików będziecie mieli w łeb po 4 marca. Chyba dużo, oj dużo!

Jaś Niepan - 12 lutego 2018, 12:23:50 - *.dynamic.chello.pl
Prawda objawiona : Legia będzie mistrzem Polski.Jedyny klub,który może pokrzyżować szyki "Stolicznej" to Lech.
Pyry mają atak śmierci,zwłaszcza na wyjazdach,coć w stolicy Pyrlandii jeszcze jakoś idzie.Zajcy z Białegostoku w walce o tytuł - bez szans.

Hans - 12 lutego 2018, 13:09:40 - *.range86-142.btcentralplus.com
Nenad prosze spakoj sie i odejdz as soon as possible...

Nick - 12 lutego 2018, 16:55:25 - *.2.34.162 (*.203.4.103)
Jezeli mowiac "Mistrz juz znany" macie na mysli te warszawska druzyne, ktora cudem wygrala z oslabionym Zaglebiem po karnym w 98 minucie to zazdroszcze Wam optymizmu.

Cesio - 12 lutego 2018, 17:38:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Nick
Jeśli mówisz że Legia wygrała cudem to prawda.To cud, że ten drukarz Złotek a może Miedziotek nie przekręcił Legii choć robił wszystko by kilku Legionistów znieśli z boiska. Dziwię się,że Malarz nie dał mu w pysk

Markusik - 12 lutego 2018, 20:08:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Nick Karny dla Legii podyktowany w 95 minucie sekundzie 05 w doliczonym czasie był jeszcze Var i karny dla Zagłębia.

Arek - 12 lutego 2018, 20:29:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@viking, jak uważasz, że to był dobry mecz, to chyba sam powinieneś dostać bana na jakiś czas, żebyś przemyślał sobie co znaczy dobry mecz. Dobry to może był w I połowie, ale tylko jeśli o intensywność chodzi. Już nie pamiętam, ale na jedną połowę jedna, czy dwie dobre sytuacje były, więc gratuluję dobrego samopoczucia. Ii połowa, to typowa polska padaka i tyle. Bo już nawet intensywność z I połowy gdzieś uleciała.

janek - 13 lutego 2018, 21:29:42 - *.197.160.246