11 lutego 2018, 21:48:15 - dyrovski
Paweł Kieszek obronił rzut karny

Paweł Kieszek obronił strzał z rzutu karnego w przegranym przez jego Cordobę 1-5 (1-2) meczu 26. kolejki hiszpańskiej II ligi przeciwko Tenerife. 33-letni bramkarz w 57. minucie nie dał się pokonać Juanowi Villarowi, ale wobec dobitki Víctora Casadesúsa był już bezradny. Była to czwarta obroniona "jedenastka" Polaka w tym sezonie.

11 lutego 2018, 20:00 - Santa Cruz de Tenerife (Estadio Heliodoro Rodríguez López)
CD Tenerife 5-1 Córdoba CF
Juan Villar 6, 67, Filip Malbašić 45, Víctor Casadesús 57, 82 - Sergi Guardiola 20

żółte kartki: Jorge, Juan Villar, Víctor Casadesús, Vitolo - José Caro, Aythami, Sergi Guardiola.

sędziował: Adrián Cordero (Kantabria).
widzów: 10 207.

W 57. minucie Juan Villar (Tenerife) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Kieszek zagrał całe spotkanie, zaś w drużynie gospodarzy pełne 90 minut rozegrał Filip Malbašić, który w przeszłości występował w Lechii Gdańsk.

W II lidze hiszpańskiej grają 22 drużyny. Zespół Kieszka ma 19 punktów i zajmuje 20. miejsce.

xx - 11 lutego 2018, 22:43:11 - *.toya.net.pl
A Guilerhme strzela już dla nowego klubu :v :V

Arti66bvb - 12 lutego 2018, 0:04:37 - *.play-internet.pl
i Guardiola nie pomógł...

bifer - 12 lutego 2018, 0:34:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba lepiej było mu bronić w 1lidze Portugalskiej niż tu w Cordobie.Nie puszczał tyle goli w Portugalii i miał mniej roboty niż w tym zespole.wydaje mi się że stać go na lepszy klub niż ta Cordoba Cf.

Michał - 12 lutego 2018, 0:43:42 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
@bifer - Cordoba niedawno grała w Primera Division, w sezonie 2014/2015.

LEON - 12 lutego 2018, 4:05:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paweł

wow - 12 lutego 2018, 8:49:36 - *.146.227.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
4 karne obronione w sezonie? Bardzo dobry wynik, ktoś wie jaki jest rekord?

. - 12 lutego 2018, 11:00:11 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
niedawno 4 sezony temu haha

beret - 12 lutego 2018, 11:00:59 - *.netia.pl
Michał - a no grała, grała. Za chwilę będzie grała w Segunda Division B.

goffert - 13 lutego 2018, 11:30:56 - *.adsl.online.nl
Co to za obroniony karny jak w dobitce skapitulowal. Te pozostale karne w tym sezonie tak samo "obronil"?