[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lutego 2018, 12:12:43 - euzi
Plan transmisji meczów 20., 21. i 22. kolejki Nice I ligi w Polsacie

Ustalono terminy meczów 20., 21. i 22. kolejki Nice I ligi transmitowanych przez Polsat Sport.

Kolejka 20

2 marca, 20:45 - Miedź Legnica - Odra Opole
3 marca, 17:45 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn

Kolejka 21

9 marca, 20:45 - Stal Mielec - Górnik Łęczna
10 marca, 17:45 - GKS Katowice - Raków Częstochowa

Kolejka 22

16 marca, 20:45 - Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
17 marca, 17:45 - Raków Częstochowa - Odra Opole

edzio - 12 lutego 2018, 12:21:53 - *.toya.net.pl
Częstochowska i Katowicka telewizja

Borubar - 12 lutego 2018, 12:22:48 - *.146.230.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze, że Ruchu nie transmitują bo i po co. Są inne ciekawsze drużyny jak np. Katowice lub Miedź Legnica. Brawo Polsat.

kkkk - 12 lutego 2018, 12:22:53 - *.dynamic.mm.pl
Jak zawsze złe wybory... zamiast pokazać mecz lidera z trzecim miejscem to pokazują drugie vs czwarte

... - 12 lutego 2018, 12:25:28 - *.153.168.30
Raków 2 razy Gks 2 razy Odra dwa razy-no to naprawde czestochowska i katowicka

EnglishMan - 12 lutego 2018, 12:29:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie graja, walczą o czołowe lokaty, mają kibiców no to niedziwne ,że ich pokazują a nie Pogoń Siedlce, Grudziądz i Wigry Suwałki

KaRlus - 12 lutego 2018, 12:34:04 - *.dyn.telefonica.de
Borubar. Kup se meter gumy i pizni sie w tyn zakuty kachol abo zmiyn dochtora abo dilera

varadi - 12 lutego 2018, 12:37:55 - *.8.105.253
Bardzo dobry wybór. Pokazują mecze druzyn z czołówki

Sister - 12 lutego 2018, 12:38:21 - *.dyn.telefonica.de
A gdzie Chojniczanka Raków?
ŻENUA

Golbi - 12 lutego 2018, 12:43:14 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Podbeskidzie - Stomil a nie GKS - Puszcza czy Chojniczanka - Raków. Podbeskidzie ostatnia szansa jak wygra jeszcze może powalczy o Ekstraklasa jak przegra lub remis to juz chyba po ptokach

grzechu727 - 12 lutego 2018, 12:47:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze że przynajmniej jeden mecz Miedzi pokażą Nie na co ukrywać mecz z Odrą będzie ciekawym widowiskiem bez cienia wątpliwości

@English - 12 lutego 2018, 12:52:44 - *.dynamic.chello.pl
Katowice mają kibiców? No tak średnio bym powiedział.

Samyr - 12 lutego 2018, 12:57:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ze stadiuonu w Chojnicach da radę prowadzić transmisję?

gosc - 12 lutego 2018, 12:58:09 - *.centertel.pl
Ruch i tak ma niemal pewne transmisje z Gks Katowice, Gks Tychy i Sosnowcem,raczej tez z Rakowem i Miedzią, moze Chojniczanka, moze Odra Opole. Trudno zeby pokazywali go non stop jak jest tak nisko w tabeli. Ogladalnosc i frekwencja na trybunach to jednak niemal przepasc w porownaniu z innymi zespolami pierwszej ligi lecz Polsat musi byc sprawiedliwy mimo, ze mu to biznesowo nie pasuje.

a - 12 lutego 2018, 12:59:49 - *.245.104.224
nigdy nie zrozumiem dlaczego Polsat daje transmisje o tej samej godzinie co mecze ekstraklasy

rafalski - 12 lutego 2018, 13:00:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po co to Bielsko pokazywać ze Stomilem to o nic nie gra Stomil leci Mielce-Łęczna ciekawe Stal o aw a goscie o utrzymanie Też Łęczna ciężko utrzymać będzie Miedz Legnica Odra Opole hit ciekawy dobra pora Czego nie ma Chojniczanki z Rakowem? Sister dobrze zauważył !

Rex - 12 lutego 2018, 13:11:11 - *.olsztyn.vectranet.pl
Mecz Stomilu w Polsacie super. martwi tylko brak porzadnego transferu

aa - 12 lutego 2018, 13:19:00 - *.suwalki.vectranet.pl
Wigry i Pogoń dalej bez transmisji

bifer - 12 lutego 2018, 13:57:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polsat pokazuje mecze tych drużyn które mają najwięcej kibiców w Polsce bo oto w tym biznesie chodzi żeby była porządna oglądalność,co ich obchodzi kto z kim gra ważne żeby reklamy zarobiły na transmisje.

Zajmon Leg - 12 lutego 2018, 14:16:21 - *.play-internet.pl
Spadek z ligi Ruch, Zagłębie i Stomil.

.. - 12 lutego 2018, 14:21:15 - *.153.168.30
A co Katowice nie maja kibiców tak? Jak chodzilo po 10 tys ludzi na trzecia lige to jest malo? Teraz jest marazm bo ludzie mają dosc tej pierwszoligowej kopaniny przez 10 lat ogladania ale Ci kibice sa

artuur,,, - 12 lutego 2018, 14:32:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
KaRlus@ cos ci ta gwara nie wyszła, z Landu klikasz ,słabiutko gostek

Znawca - 12 lutego 2018, 14:46:56 - *.elblag.vectranet.pl
Polsat pokazuje tych co ich sponsorzy kładą jeszcze siano za promocjè.

Uwaga - 12 lutego 2018, 15:06:57 - *.centertel.pl
Marketingowcy z Polsatu znowu się popisali i wybrali pół beznadziejnych spotkań...
Co w rozkładzie robi mecz Podbeskidzie-Stomil ??? Rany kto tą kopanine będzie oglądał... Gra lider z 3 miejscem (Chojnice - Raków) a oni takie dziadostwo wybierają.
Next Stal - Łęczna. No litości! Czemu nie Zagłębie - Miedź?
Totalny bezsens. Juz wole obejrzeć jakieś zacięty mecz gdzie czasem coś im wyjdzie niż ziewac oglądając pokraki kopiace na pałe do przodu...

Maras70 - 12 lutego 2018, 15:18:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać, że polityka polsatu nie zmieniła się ani trochę. Szkoda, myślałem, że będą traktować wszystkie drużyny i ich kibiców równo.

luki star - 12 lutego 2018, 15:19:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To sa jakieś jaja żeby pokazywac dwunastą druzynę Podbeskidzie z przyszłym spdkowiczem szesnasą drużyna.Chyba zrezygnuje z Polsatu.Cos mnie denerwuja.

Rafi - 12 lutego 2018, 15:27:23 - *.146.198.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinny byc pokazywane 3mecze z kazdej kolejki,maja 3kanaly a pokazuja tylko 2mecze i jeszcze o smiesznej godzinie 20.45-jak wtedy to sie oglada ale filmy.pora by polsat kupil tez prawa do ekstraklasy a kanal polsat sport news puscil w kazdym abonamencie tak jak to bylo dawniej.

Mirekx - 12 lutego 2018, 15:29:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Spadek z ligi:Ruch, Tychy, Siedlce i Łęczna

aspius - 12 lutego 2018, 15:30:09 - *.dynamic.mm.pl
Bielsko ma porzadny stadion, wiec jest co pokazac, a i kibiców najwiecej, Czego nie można powiedziec o 2/3 Nice ligi. Oczywiscie nie obrażajac nikogo. Zastanawia mnie fakt na wiekszosci meczów cieniutka frekwecja , i jak to sie ma do klasy rozgrywkowe, co najgorsze dotyczy to dosc duzych miast , a nie wsi.

lolo - 12 lutego 2018, 15:43:59 - *.136.245.194
do Uwaga Stal-Leczna mecz nie ciekawy a Zaglebie-Miedz ciekawy?daj argument. nieraz widzialem mecze na szczycie i to byla kopanina totalna grali na 0-0.

Tb - 12 lutego 2018, 15:55:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
xDDDD w kółko te same mecze, te same drużyny

kibic - 12 lutego 2018, 16:07:58 - *.internetia.net.pl
Polsat nie potrafi dobrać meczy do transmisji, same badziewa, a już miałem przedłużac umowę no i teraz bez żalu składam wypowiedzenie do oglądania tego szrotu...........bez zalu przejdę do Netii.

bolo - 12 lutego 2018, 16:10:54 - *.internetia.net.pl
do kibic.....masz całkowitą rację, ja mam umowę do 15 maja i też definitywnie żegnam się z Polsatem,,,

jakim_wiel - 12 lutego 2018, 16:18:01 - *.49.232.133.ipv4.supernova.orange.pl
Ja niestety muszę się bujać do lipca. Ale też kończe z tym dziadowskim Polsatem! Sory z GKS Katowice TV....

luk - 12 lutego 2018, 16:21:00 - *.bb.sky.com
Pokażcie mi taki drugi kraj i ligę gdzie jednym z ciekawszych meczów, transmitowanych w tv będzie starcie beniaminkow.

Pac - 12 lutego 2018, 17:13:12 - *.dynamic.chello.pl
awans ktoś z trzech drużyn: Chojniczanka, Raków, Stal, reszta czołówki raczej powalczy o miejsca 4-8

obserwator - 12 lutego 2018, 17:58:54 - *.fiberway.pl
Puszcza zmontowała mocny zespół na rundę rewanżową.
Po pierwszych meczach Polsat zrozumie,ze trzeba tylko transmitować mecze z udziałem tej drużyny.

MałpkaKoko - 12 lutego 2018, 18:05:10 - *.toya.net.pl
Dobrze, że Ruchu (frykcyjnego) nie pokazują. Przynajmniej nie będę miał odRuchów wymiotnych.

Slayer - 12 lutego 2018, 19:06:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do MałpkaKoko - ja mam odruch wymiotny, gdy czytam takie kretynizmy jak twoje. Głupiś to milcz, a nie epatuj innych swoją głupotą.

ppp - 12 lutego 2018, 19:46:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Rafi"a pokazuja tylko 2mecze i jeszcze o smiesznej godzinie 20.45-jak wtedy to sie oglada ale filmy." tobie szczegolnie polsat nie dogodzil..co za typy tu pisza...

Giovanni - 12 lutego 2018, 19:48:26 - *.centertel.pl
Zeby choć w kolejce jeden mecz był w Super Polsacie to bym się ucieszył

Kryge - 12 lutego 2018, 20:41:33 - *.dynamic.chello.pl
Część tych meczy do wymiany.

Omo - 13 lutego 2018, 23:28:50 - *.play-internet.pl
Powinni puscic wszystkie mecze Cała kolejke od 6 rano do 24 tej

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas