[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lutego 2018, 14:30:07 - dyrovski
GKS Bełchatów sprawdza Marcina Sierczyńskiego

Treningi z GKS-em Bełchatów rozpoczął wystawiony w grudniu przez Podbeskidzie Bielsko-Biała na listę transferową Marcin Sierczyński.

26-letni obrońca jesienią zagrał w pięciu meczach Nice I ligi.

Ponadto poinformowano, iż testy w GKS-ie zakończył Krystian Kolasa. Z drużyną nie trenuje na razie Bartosz Waleńcik, a do soboty testowany będzie Paweł Szołtys. Decyzje odnośnie dwóch ostatnich zawodników zostaną podjęte w najbliższych dniach.


źródło: GKS Bełchatów

bifer - 12 lutego 2018, 14:48:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Według mnie dla Bełchatowa na wzmocnienie może być przydatny Szołtys i własnie ten obrońca czyli Sierczyński i to oni powinni podpisać kontrakt z Bełchatowem.

szuwar - 12 lutego 2018, 15:02:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obrońca Sierczyński by się przydał. Byleby nie za miliony.

Mako olre - 12 lutego 2018, 15:52:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W środę potwierdzam odbędzie się sparing z orkan Buczek
Prawdopodobnie od środy ma być testowany dominik jończy z zagłebia lubin który miał by być ewentualnie wypożyczony

igrek - 12 lutego 2018, 20:43:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mako masz rację tylko,e to nie dominik tylko Mateusz,nie jończyk tylko Peroński,nie z zagłębia lubin tylko z Odry Opole

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas