[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lutego 2018, 18:01:52 - koofel
Michał Olczak w Ursusie

Trzecioligowy Ursus Warszawa zarejestrował w PZPN jako swojego zawodnika Michała Olczaka. 22-letni bramkarz grał ostatnio w Zniczu Pruszków.

Jesienią wystąpił w pięciu meczach II ligi.

Ursus zajmuje piąte miejsce w grupie pierwszej III ligi.

Tadeo - 12 lutego 2018, 18:15:09 - *.play-internet.pl
Michael Olczak?

elektryk - 13 lutego 2018, 16:01:41 - *.toya.net.pl
wlazł do traktora i to od razu temat dla piłkarskiego portalu

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas