17 lutego 2018, 17:24:51 - dyrovski
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego dla Bayernu w wygranym 2-1 (0-1) wyjazdowym meczu 23. kolejki niemieckiej Bundesligi z Wolfsburgiem. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 79. minucie za Sandro Wagnera. To 20. ligowy gol Polaka w sezonie.

17 lutego 2018, 15:30 - Wolfsburg (Volkswagen-Arena)
VfL Wolfsburg 1-2 FC Bayern München
Daniel Didavi 8 - Sandro Wagner 64, Robert Lewandowski 90 (k)

żółte kartki: Sebastian Jung, Renato Steffen, Maximilian Arnold, Gian-Luca Itter - Thiago Alcântara, Franck Ribéry, Thomas Müller.

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 30 000.

W 55. minucie Arjen Robben (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Poza kadrą gospodarzy znalazł się kontuzjowany Jakub Błaszczykowski.

Bayern jest liderem z 59 punktami, zaś Wolfsburg ma 24 "oczka" i zajmuje 13. miejsce.

BłaszczuTS - 17 lutego 2018, 17:27:52 - *.dynamic.chello.pl
Błaszczykowski całkowicie niewidoczny.

znawca - 17 lutego 2018, 17:28:48 - *.range86-158.btcentralplus.com
Widac ze Lewandowski juz nie miesci sie w pierwszym skladzie zaczyna grac ogony.Nawalka powinien sie zastanowic czy bedzie sens takiego zawodnika zabierac na mistrzostwa skoro mamy duzo wartosciowych zawodnikow ktorzy graja w Polsce.

Borubar - 17 lutego 2018, 17:30:50 - *.146.171.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z karnego to nawet moja babcia potrafi strzelić bramkę. Bayern przyfarcił , a Lewy niech w Lidze Mistrzów pokaże klase, bo póki co nawet Tomek Kuszczak ma na koncie więcej trofeów europejskich, niż nasz gwiazdor. Ten Kuszczak, który wpuścił gola z 3 kilometrów, strzelonego nogą przez bramkarza Mozambiku.

. - 17 lutego 2018, 17:33:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I znowu trolle pokroju Borubara atakują.

bleh - 17 lutego 2018, 17:33:49 - *.olsztyn.vectranet.pl
Jak widać Robben nie jest twoją babcią.

LewyMistrz - 17 lutego 2018, 17:40:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trolle się pojawiają bo zazdroszczą. Nie potrafią pojąć tego, że w końcu mamy zawodnika klasy światowej i to w sumie nie jednego.
Chociaż najbardziej tych trolli boli jedna rzecz, zarobki tych piłkarzy i wiedza, że oni w całym swoim życiu nie zarobią 1% tego, co Robert w miesiąc I tutaj jest pies pogrzebany.

Op - 17 lutego 2018, 17:42:06 - *.play-internet.pl
Ten boburak to dopiero nieudacznik życiowy

ehri - 17 lutego 2018, 17:50:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No tak, Lewandowski się już kończy, trzeba sprawdzić jakiegoś Malinowskiego, Gancarczyka czy innego Małkowskiego z Olimpii Zambrów, młody perspektywiczny chłopak, 23 lata i jest na testach w niemieckiej Landeslidze

Jaahquubel - 17 lutego 2018, 18:03:14 - *.dynamic.mm.pl
Liczyłem na tytuł w stylu „Bayern bez Lewego nie trafi z karnego”…

ueo - 17 lutego 2018, 18:13:21 - *.ptr.magnet.ie
lewy mistrzu ale nikt nawet nie wspomniał o zarobkach tego grajka... tak jakby Robercik w szatni stukał na 90 min ;)

zibly - 17 lutego 2018, 18:18:40 - *.nette.pl
Słyszeliście o wyniku piłkarzy do lat 17, Legia Warszawa - Bayern Monachium: 0-14

ddd - 17 lutego 2018, 18:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak tak Lewy nie miesci sie w skladzie ale zawistne k...y z was nieudaczniki. A moze oszczedzaja go na Lige Mistrzow znawcy co?...dla nas to nawet lepiej bo nie bedzie wyeksploatowany przed mistrzostwami

Ale - 17 lutego 2018, 19:24:52 - *.play-internet.pl
Borubar to jest jakiś żul korzystający z darmowego wifi na dworcu kolejowym sam nic nie potrafi poza krytykowaniem

klin - 17 lutego 2018, 20:12:04 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Lewandowski dzik.

fansport - 17 lutego 2018, 21:35:31 - *.dynamic.chello.pl
albo z pustaka, albo z karniaka, inaczej nie potrafi, osiągnął już szczyt swoich możliwości.

LEON - 18 lutego 2018, 3:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert

Giovanni - 18 lutego 2018, 8:04:54 - *.centertel.pl

Kriss - 18 lutego 2018, 9:21:53 - *.dynamic.chello.pl
Zapomnialisce news gol andrirja z lzd paniowek.....nie robcie z tym grajkim syrki...chyba ze na zamowoenie ,!😂

spieg! - 18 lutego 2018, 12:37:03 - *.play-internet.pl
Borubar to niechciany gol strzelony przez jego Starego na dodatek ze spalonego w meczu C klasy w jakimś pierdziszewie

234u - 18 lutego 2018, 22:50:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brobuar-moze masz racje ,ale na lewego graja i z 10 sytuacji 1 lub 2 wykorzysta,tylko to jest sztuka miec jedna i ja wykorzystac, dlatego mysle ze ogolna i sprawiedliwa ocena pilkarzy o zlota pilke na niego za bardzo nie stawiaja ,bo jednak cos mu zawsze brakuje.To napastnik na polskie warunki kadry jest ok,ale w porownaniu do innych troche mu brakuje.