18 lutego 2018, 15:47:56 - koofel
Gol Jakuba Więzika w debiucie w FK Železiarne Podbrezová

Jakub Więzik strzelił gola w debiucie w FK Železiarne Podbrezová w wygranym 2-0 (2-0) meczu 20. kolejki słowackiej ekstraklasy z 1.FC Tatran Prešov. 26-letni napastnik grał do 89. minuty, gdy zmienił go Jakub Sedláček. To jego drugi gol w lidze w tym sezonie.

18 lutego 2018, 14:00 - Poprad (Národné tréningové centrum)
1.FC Tatran Prešov 0-2 FK Železiarne Podbrezová
Dávid Leško 18, Jakub Więzik 27

żółte kartki: Ján Dzúrik, Dávid Keresteš, Miroslav Petko, Erik Streňo, Nikola Gatarić - Karlo Bilić, Aldo Baéz, Miroslav Viazanko, Lazar Đorđević.
czerwone kartki: Miroslav Petko (58. minuta, Tatran, za drugą żółtą) - Miroslav Viazanko (69. minuta, Podbrezová, za drugą żółtą).

sędziował: Adam Somoláni.
widzów: 265.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał Richard Kačala (w przeszłości Sandecja Nowy Sącz), a w 46. minucie na boisku pojawił się Petr Hošek (dawniej Flota Świnoujście), zmieniając Jozefa Špyrkę.

FK Železiarne Podbrezová z siedemnastoma punktami zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

Expeert - 18 lutego 2018, 16:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy, Gikiewicz, Więzik - taki napad widzę na mundialu.

haparoiden - 18 lutego 2018, 16:10:21 - *.dynamic.chello.pl
Satrzelił swojemu poprzedniemu klubowi.

haparoiden - 18 lutego 2018, 16:11:33 - *.dynamic.chello.pl
*Strzelił, przypadkiem "a" mi się wpakowało przed zapisaniem.

Stawskokow - 18 lutego 2018, 16:11:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Również uważam że warto zainteresować się Więzikiem w kontekście mundialu. Tak wysoki napastnik przyda się choćby na Senegal i potem na półfinał.

marecco - 18 lutego 2018, 16:42:53 - *.dynamic.mm.pl
widzow 265.

M - 18 lutego 2018, 16:51:50 - *.146.165.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie co wy piszecie. Przecież to dopiero jego pierwsza bramka. I to w słowackiej ekstraklasie, która na pewno jest słabsza od naszej.

KCH - 18 lutego 2018, 17:01:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
9 żółtych, 2 czerwone, ostry meczyk musiał być

Seba - 18 lutego 2018, 17:19:20 - *.play-internet.pl
Frekwencja. Szanuję!

pytacz - 18 lutego 2018, 17:29:52 - *.ptr.magnet.ie
@Stawskokow a na final jakim sladem powinnismy wyjsc? Ja mysle ze musimy wziac Niezgode z Legii zeby strzelil w tej 90 minucie.

Gniezno - 18 lutego 2018, 17:30:54 - *.opera-mini.net (*.23.237.23)
To jest zemsta za ten caly szrot ze Słowacji powinniśmy im wysłać więcej takich gości jak Wwięzik

xyz - 18 lutego 2018, 17:37:19 - *.215.35.248
Bez przesady. Naszej reprezentacji nie przystoi brać na mundial zawodników z takich lig bo pewien poziom już osiągnęliśmy. To nie to samo co 5 lat temu gdy trzeba było szukać gdzie się da. Mamy wielu przyzwoitych grajków w czołowych ligach europejskich, no a z naszej zawsze kogoś się dobiera bo sztab ma świetne rozeznanie w rodzimych rozgrywkach. Wyobrażacie sobie np. duet Morata-Angulo w Hiszpanii albo Ronaldo-Paixao w Portugalii? Jeśli nie, to nie łączcie Lewandowskiego z Więzikiem.

artikks - 18 lutego 2018, 18:56:51 - *.play-internet.pl
Musi miec dobrego menagera... bo po ojcu talentu nie odziedziczyl...

stefek - 18 lutego 2018, 19:09:27 - *.toya.net.pl
Beka z ludzi odpisujących na komentarze o powołaniu dla Więzika i innych mu podobnych. Jeszcze rozpisują się na 10 zdań używając poprawnej polszczyzny i znaków interpunkcyjnych sprawiając wrażenie w miarę rozgarniętych. Chyba że to jakiś kolejny poziom trollingu i to ja wychodzę teraz na głupka.

jest - 18 lutego 2018, 19:37:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl