24 lutego 2018, 15:49:33 - maciejko
Gol Jakuba Więzika

Jakub Więzik strzelił bramkę dla FK Železiarne Podbrezová w wygranym 3-0 (1-0) meczu 21. kolejki słowackiej ekstraklasy z FC ViOn Zlaté Moravce. Polak, dla którego był to trzeci gol w sezonie, zanotował także asystę przy drugim golu dla gospodarzy.

24 lutego 2018, 14:00 - Podbrezová (Zelpo Aréna)
FK Železiarne Podbrezová 3-0 FC ViOn Zlaté Moravce
Matúš Turňa 45, Stijepo Njire 77, Jakub Więzik 82

żółte kartki: Aldo Baéz, Stijepo Njire - Ľubomír Urgela, Ondřej Šašinka.

sędziował: Peter Kráľovič.
widzów: 548.

Więzik grał do 89. minuty, gdy na boisku zmienił go Filip Lepieš. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się były zawodnik Sandecji Nowy Sącz Kamil Kuzma.

FK Železiarne Podbrezová zajmuje dziesiąte miejsce w lidze z dorobkiem 20 punktów.

NAWAŁKA - 24 lutego 2018, 15:52:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl