24 lutego 2018, 15:52:17 - bartekwr9
Debiut Dawida Kurminowskiego w MFK Zemplín Michalovce

Dawid Kurminowski zadebiutował w MFK Zemplín Michalovce w przegranym 0-2 (0-0) wyjazdowym meczu 21. kolejki słowackiej ekstraklasy z FC DAC 1904 Dunajská Streda. 18-letni napastnik wszedł na boisko w 77. minucie, zmieniając wypożyczonego z Legii Warszawa Sadama Sulleya.

24 lutego 2018, 14:00 - Dunajská Streda (MOL Aréna)
FC DAC 1904 Dunajská Streda 2-0 MFK Zemplín Michalovce
Marko Divković 65, Christián Herc 90

sędziował: Boris Marhefka.
widzów: 4946.

W 75. minucie Éric Davis (Dunajská Streda) nie wykorzystał rzutu karnego (Matúš Kira obronił).

W drużynie gości cały mecz na ławce rezerwowych spędzili Gerard Bieszczad oraz drugi z wypożyczonych zawodników Legii Tsubasa Nishi. Poza kadrą meczową znalazł się trzeci z wypożyczonych z drużyny mistrzów Polski Tin Matić.

W drużynie gospodarzy w 69. minucie na boisku pojawił się były piłkarz Piasta Gliwice Lukáš Čmelík, który zmienił Rolanda Černáka. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził grający w przeszłości w Śląsku Wrocław Bence Mervó.

MFK Zemplín Michalovce ma na koncie 21 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w lidze.

Gerat - 24 lutego 2018, 16:10:35 - *.10.208.26