25 lutego 2018, 13:56:45 - mistico
Paweł Kieszek obronił rzut karny

Paweł Kieszek obronił rzut karny, a jego Córdoba wygrała 2-1 (0-1) na własnym stadionie z Realem Valladolid w spotkaniu 28. kolejki hiszpańskiej II ligi. Dla polskiego bramkarza to już piąta obroniona "jedenastka" w tym sezonie.

25 lutego 2018, 12:00 - Kordowa (Estadio Nuevo Arcángel)
Córdoba CF 2-1 Real Valladolid CF
Saša Jovanović 73, Sergi Guardiola 87 - Javi Moyano 45

żółte kartki: Eduardo Gómez - Jordi Masip, Javi Moyano, Borja Fernández, Toni Martínez.
czerwona kartka: Luismi (61. minuta, Real Valladolid, za brutalny faul).

sędziował: Eduardo Prieto (Nawarra).
widzów: 14 670.

W 61. minucie Giánnis Gianniótas (Real Valladolid) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy Sergio Aguza.

Córdoba CF zajmuje obecnie 20. miejsce w lidze z dorobkiem 22 punktów.

Jontek - 25 lutego 2018, 14:20:41 - *.na5.pl
14 tyś kibiców to u nas na pięciu meczach tej kolejki!

Repi - 25 lutego 2018, 14:44:38 - *.toya.net.pl
Jak dodamy temperatury na stadionach w tych 5 meczach to wciąż nie wyjdzie tyle co w Cordobie

smoliwąs - 25 lutego 2018, 14:44:59 - *.dynamic.mm.pl
Na rzuty karne do Rosji go zabrać . W 120 min zmiana i niech broni !

@smoliwąs - 25 lutego 2018, 15:11:13 - *.dynamic.chello.pl
Dokładnie. Skoro już ten trzeci bramkarz jedzie na doczepkę, to warto wziąć kogoś, kto ma przydatną specjalizację.

gretel - 25 lutego 2018, 15:18:07 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Czerwona kartka dla gracza Valladolid i karny też dla nich? Gościu się zagotował po faulu, czy jak?

BastiFanta - 25 lutego 2018, 19:10:11 - *.dynamic.mm.pl
Komu nie chce się oglądać: Po obronionym karnym, gospodarze jechali z kontrą i rywal zrobił sanki. Karny słuszny i czerwona także.

me-how - 25 lutego 2018, 20:45:08 - *.centertel.pl
no, no, jeszcze trochę i go Valencia kupi :D

me-how - 25 lutego 2018, 20:45:15 - *.centertel.pl

r - 25 lutego 2018, 20:45:28 - *.dynamic.chello.pl
Dołączam się do głosów, że taki trzeci bramkarz to skarb na konkurs jedenastek, ale też np. na zmianę podczas odgwizdanego na naszą niekorzyść karnego w doliczonym czasie gry.

Petersi - 25 lutego 2018, 21:06:09 - *.146.64.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl