25 lutego 2018, 16:24:04 - koofel
Trzy gole Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił trzy bramki dla RSC Anderlecht w wygranym 5-3 (2-0) meczu 28. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Royal Excelsior Mouscron. 26-letni napastnik grał do 90. minuty, gdy zmienił go Silvère Ganvoula. W lidze w tym sezonie zdobył siedem goli.

25 lutego 2018, 14:30 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 5-3 Royal Excelsior Mouscron
Ryota Morioka 26, 90, Łukasz Teodorczyk 45 (k), 57, 61 - Taïwo Awoniyi 70, Benjamin Van Durmen 72, Teddy Mézague 84

żółte kartki: Logan Bailly, Christophe Diedhiou, Giórgos Galítsios (Mouscron).

sędziował: Lawrence Visser.

Cały mecz w Anderlechcie zagrał były piłkarz Śląska Wrocław Ryota Morioka.

Anderlecht z 49 punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

ZaCK - 25 lutego 2018, 16:32:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do w1 Ten śmieszny Morioka to na śmiesznym mundialu tak samo strzeli Polsce z dwa śmieszne gole.

cool - 25 lutego 2018, 16:32:33 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Teo !!! To co zrobił zostało uznane przez prasę w Belgii naj fantastyczniejszym wydarzeniem całych rozgrywek sezonu 17|18 nie tylko w Belgii !

Mustafson - 25 lutego 2018, 16:38:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby się Teo odblokował teraz i coś jeszcze zdobył w tej lidze. Byle znowu nie dał z byka w drzwi.

dangen - 25 lutego 2018, 16:39:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nareszcie odpalił jeszcze nie jest stracony dla kadry brawo Teo
Obiektywnie 3 napastnikow ktorzy powinni pojechac do Rosji to Teodorczyk,Lewandowski,ktoś z dwójki Niezgoda/Kownacki

Adam Nawał - 25 lutego 2018, 16:46:46 - *.adsl.inetia.pl
Dziękuje za tę podpowiedż bo inaczej nie zwrócilbym na nich uwagi ale jak macie jeszcze jakieś propozycje to czekam bo naprawdę już sam nie wiem kogo powołać takie są kłopoty bogactwa .

Teodorczyk w formie przyda się reprezentacji
Może trochę drewniany, szybkość nie jest jego atutem, ale instynkt strzelecki to ON ma

Borubar - 25 lutego 2018, 17:18:20 - *.146.172.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Morioka we Wrocławiu nie spełniał oczekiwań, a w Anderlechcie jest wyróżniającym zawodnikiem w zespole. Widocznie takich mamy trenerów ligowych, że nie potrafią wyciągnąć z zawodnika najlepszych jego cech. Teodorczyk też gwiazdą się zrobił w Belgii, a w reprezentacji potyka sie o własne nogi.

jarcio5 - 25 lutego 2018, 17:33:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
super mecz Teoasia krecil disiaj obroncam choc druga bramka ewidentnie ze spalonego

Many - 25 lutego 2018, 17:34:31 - *.dynamic.chello.pl
@borubar we Wrocławiu jak mu się chciało grać to był kozak. Jak nie chcieli go sprzedać to o mało nie spadli z nim z ligi

M. - 25 lutego 2018, 17:44:01 - *.centertel.pl
Niezgoda na mundial. :-D Za 10 goli dla supersily ogorkowej ligi.

devlieger - 25 lutego 2018, 17:50:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Many
Skąd pomysł, że nie chciało mu się grać? Może po prostu nie zawsze się dało? Trudno pokazać umiejętności techniczne jak piłka lata 2 metry nad głową i jedyna umiejętność jaką trzeba się wykazać to przepychanie łokciami. Morioka pokazał niejednokrotnie we Wrocławiu (szczególnie wiosną 2016 roku) że umiejętności mu nie brakuje. Po prostu nie było z kim i jak grać. W Śląsku ogólnie był taki sobie - w Anderlechcie błyszczy. Teraz niech Śląsk zagra z Anderlechtem, zobaczycie ile znaczy weryfikacja w naszej lidze. Taka jest specyfika piłki.

jarcio5 - 25 lutego 2018, 18:40:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Many ogarnij sie !!!

jarcio5 - 25 lutego 2018, 19:21:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@devlieger cpasz cos czy cie stara za dlugo nosila

z - 25 lutego 2018, 19:40:02 - *.range86-183.btcentralplus.com
@Devlieger chodzi o to ze jak Morioka chcial odejsc a klub go nie chcial sprzedac to celowo spuscil z tonu zeby klub go sprzedal bo on uznal ze nie bedzie dawal z siebie 100 procent

amaral - 26 lutego 2018, 8:24:20 - *.179.139.118
Morioke powinna wtedy Legia wziąć ze Śląska. zamiast eksperymentować, mieli sprawdzonego dobrego gracza.

. - 26 lutego 2018, 9:47:28 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Skośniak w Śląsku tak mógł grać
a nie udawać gwiazdeczke

... - 26 lutego 2018, 15:30:44 - *.play-internet.pl
Pchacie gościa na mundial a ten typ na 22 mecze ligowe w 17 nie strzelił bramki (w pucharach jeszcze słabiej), nie no, skuteczność iście mundialowa, Kownacki też słabo i ten to już zupełnie nie powinien być brany pod uwagę, ani to rasowy napadzior, ani joker. Niezgoda postępy zrobił lecz to też ewentualnie 3 wybór, chyba tylko Świerczok zostaje.

Marysia - 26 lutego 2018, 17:08:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Teo to może i się odblokował, ale do kadry drzwi nadal zablokowane...