28 lutego 2018, 19:22:30 - dagazka
Drużyna Wojciecha Szczęsnego w finale Pucharu Włoch

Drużyna Wojciecha Szczęsnego Juventus FC wygrała 1-0 (0-0) w rewanżowym spotkaniu z Atalanta BC w półfinale Pucharu Włoch i awansowała do finału tych rozgrywek. Reprezentant Polski przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. W pierwszym meczu zespół Polaka wygrał 1-0 (1-0).

28 lutego 2018, 17:30 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 1-0 Atalanta BC
Miralem Pjanić 75 (k)

żółte kartki: Giorgio Chiellini, Miralem Pjanić, Blaise Matuidi, Aléx Sandro, Mario Mandžukić - Papu Gómez, Andrea Masiello.

sędziował: Michael Fabbri (Rawenna).
widzów: 38 417.

Finał zostanie rozegrany 9 maja w Rzymie o godzinie 20:45. Przeciwnikiem Juventusu będzie zwycięzca dwumeczu SS Lazio - AC Milan.

Borubar - 28 lutego 2018, 19:42:09 - *.146.105.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że na Euro 2012 zawalił nam mecz z Grekami. Na szczęście Przemek Tytoń uratował resztki honoru. Nawet jeśli wygra Ligę Mistrzów to nie zwróci nam kibicom tej porażki 6 lat temu na mistrzostwach Europy.

Goffert - 28 lutego 2018, 20:34:05 - *.15.244.44
Czyste konto, brawo Wojtek!

do Goffert - 28 lutego 2018, 21:39:54 - *.elblag.vectranet.pl
jak miał nie mieć czystego konta jak siedział na ławce?

LEON - 1 marca 2018, 6:05:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje
Powodzenia W Finale

Axe - 1 marca 2018, 20:09:27 - *.adsl.inetia.pl
@Borubar porażki? jeśli dobrze pamiętam to było 1:1 z Grecją, ale co Ty wiesz.... :D