3 marca 2018, 16:57:45 - dyrovski
Gol Tomasza Kupisza

Tomasz Kupisz strzelił gola dla AC Cesena w wygranym 2-1 (1-1) meczu 29. kolejki włoskiej Serie B ze Spezia Calcio. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. 28-latek zanotował ponadto asystę przy drugiej bramce dla swojej drużyny.

3 marca 2018, 15:00 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 1-2 AC Cesena
Guido Marilungo 40 - Tomasz Kupisz 21, Lamin Jallow 71

żółte kartki: Walter López - Andrea Schiavone, Lamin Jallow, Nicolò Fazzi.

sędziował: Ivano Pezzuto (Lecce).
widzów: 4937.

Cesena ma 31 punktów i zajmuje 17. miejsce w lidze.

M - 3 marca 2018, 17:14:19 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Brawo Tomku. Nie wiem czemu Nawałka pomija Cię w powołaniach. Dzwoń częsciej.

Adam Nawał - 3 marca 2018, 17:24:40 - *.adsl.inetia.pl
Czy mam powołać Kupisza na MŚ ??? Jeżeli tak to piszcie prośby .Są takie kłopoty bogactwa że ja już sam nie wiem kogo mam powołać

Cleaver - 3 marca 2018, 18:02:02 - *.dynamic.chello.pl
Panie trenerze, taka prośba
tego napastnika który gra w Irlandii Północnej
Łukasza Adamczyka

scout - 3 marca 2018, 18:16:23 - *.internetia.net.pl
zobaczcie ile on meczy zagrał w ostatnich sezonach w serie B, pamietam go z Jagi jak miał dzien to robil z obronców wiatraki, bez gadania powinien dostać szanse w najblizszych towarzyskich zwłaszcza że Kuba i Grosik malo grają a Makuszewski jest kontuzjowany

Papagol - 3 marca 2018, 19:51:08 - *.play-internet.pl
Powołania nie dostanie, Nawałka ma dość dziwny klucz, więc jeśli pomija Sobotę czy Klicha, bo mu do koncepcji nie pasują, to tym bardziej nie powoła Kupisza. Oby tylko ten klucz zwyciężył z medialną nagonką i nie powołał tego Romańczuka, który błyszczy w amatorskiej lidze, a wziął się za Willego Orbana czy kogoś tam...

Hubcio - 3 marca 2018, 20:31:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ludzie co wy za głupoty piszecie? Tomasz strzelił bramkę dla Ceseny i chwała mu za to,ale jakby nie patrzeć był pomijany przez większość meczy Serie B,a wy tworzycie jakieś insynuacje ,że ma rzeczywiście ma jakieś szanse na grę w kadrze

. - 3 marca 2018, 22:04:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@scout: Kuba też jest kontuzjowany od listopada, przed kontuzją był podstawowym zawodnikiem Wolfsburga.

T. Kupisz2 - 3 marca 2018, 22:07:54 - *.centertel.pl