3 marca 2018, 21:51:38 - bartekwr9
Dwa gole Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił dwa gole dla Anderlechtu w wygranym na wyjeździe 3-2 (3-1) meczu 29. kolejki belgijskiej ekstraklasy przeciwko Zulte Waregem. Polski napastnik ma już na koncie dziewięć bramek w tym sezonie.

3 marca 2018, 20:00 - Waregem (Regenboogstadion)
SV Zulte Waregem 2-3 RSC Anderlecht
Marvin Baudry 28, Ivan Šaponjić 85 - Ryota Morioka 2, Łukasz Teodorczyk 12, 32

żółte kartki: Sandy Walsh - Łukasz Teodorczyk, Ivan Obradović.

sędziował: Bram Van Driessche.

Teodorczyka w 90. minucie zmienił Silvère Ganvoula. W 78. minucie z boiska zszedł były pomocnik Śląska Wrocław Ryota Morioka, którego zastąpił Francis Amuzu.

Anderlecht ma na koncie 52 punkty i zajmuje drugie miejsce w lidze.

jacekM - 3 marca 2018, 21:53:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po Lewym jako drugi ma zaklepany mundial. Milik ?
Zagra sobie w Napoli ze 100 minut i też jedzie.

asd - 3 marca 2018, 21:56:19 - *.dynamic.mm.pl
Milik jest lepszy niż Teo, o 2 klasy.

cc - 3 marca 2018, 21:57:51 - *.174.212.12.novaia.pl
@asd: chyba w strzelaniu do ruchomego celu

trampek - 3 marca 2018, 21:59:24 - *.16-4.cable.virginm.net
Ładne przebudzenie. Oby tak dalej. No i znów też Morioka...

bart - 3 marca 2018, 22:20:14 - *.sileman.net.pl
Tego Morioke razem z Teo powołać by trzeba, jako V kolumna xD

Olfen omni - 3 marca 2018, 22:37:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Asd Milik jest gorszy o 2 klasy.I jest kaleka juz.Typowy pilkarski szrot.Czlowiek szklank
a.Pojada obaj jednak...

Szym - 3 marca 2018, 22:45:41 - *.19-2.cable.virginm.net
Morioka za grosze poszedl ze Slaska a teraz prosze ... Strasznie slabo jest ta nasza liga wyceniana :/

Oks Odra - 3 marca 2018, 23:08:44 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@szym
A niby jak ma być wyceniana???Pokonuja je zespoly z Kazachstanu i Mołdawi,a Morioka poszedł z przecietnego zespolu,więc ile by mieli za niego dostac?

Papagol - 3 marca 2018, 23:11:58 - *.play-internet.pl
I Teodorczyk się obudził, i Anderlecht. Ciekawa sprawa z tymi napastnikami na mundialu. Może by tak kogoś... zafarbować?

ŚląskWrocł - 3 marca 2018, 23:35:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Memento Morioka!

Kocur - 3 marca 2018, 23:42:44 - *.dyn.optonline.net
Brawo, tymi bramkami przekonuje ze poprzedni sezon to nie byl przypadek , ma dopiero 26 lat wiec cenmy go sobie zamiast wymyslac smieszne akcje typu Romanczuk,.

D... - 3 marca 2018, 23:57:17 - *.9.142.241
Milik zagrał wreszcie po kontuzji końcówkę meczu Napoli z Romą. Powinien być z tego news, bo chociaż gola nie zdobył, to dla repry przed Rosją ta informacja jest bezcenna. Lewy, Milik i Teo - jeśli wszyscy będą w formie, na mistrzostwach gwarantować będą po kilka goli w każdym meczu :D

obserwator - 4 marca 2018, 6:33:05 - *.92.249.2
Teodor znowu złapał formę.
Obawiam się że Milik nic do MŚ nie strzeli. Ja bym jeszcze wziął 4 Kownasia. Chyba ze Nawałka bierze 3 to wtedy najsłabszego z tej 3 na zgrupowaniu przed MŚ bym odstrzelił.

Giovanni - 4 marca 2018, 8:19:54 - *.centertel.pl
Teo jest lepszy od Milika.
Ale Milik nie przesadza z wodą oligoceńską

amaral - 4 marca 2018, 9:27:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Morioka juz w eklapie pokazywal w kazdym meczu, ze jest 3 klasy lepszy od reszty i nie ma z kim grać. Nie miał z kim dwoch podan wymienic. niestety taka jest prawda.

Guano - 4 marca 2018, 9:37:38 - *.centertel.pl
Moim zdaniem przez Milika odpadlismy z Portugalia

cium - 4 marca 2018, 10:18:26 - *.internetia.net.pl
kadra na najbliższe towarzyskie:
Szczęsny (Fabiański, Loska) - Piszczek (Bereszyński), Pazdan (Jędrzejczyk), Glik (Kamiński), Rybus (Jaroszyński) - Kuba (Frankowski), Krychowiak (Góralski), Żurkowski (Romanczuk), Grosicki (Sobota) - Lewandowski (Teodorczyk, Kownacki, Niezgoda)

Ekstrafan - 4 marca 2018, 10:22:03 - *.centertel.pl
Co sie tu stało w dwóch meczach 5 bramek tak trzymać teo

Rafi - 4 marca 2018, 14:01:45 - *.146.105.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie teodorczyk nigdybw kadrze sie nie sprawdzil i juz nie sprawdzi,a milik dalej nie gra,zaliczyl kwadrans i kopnal dwa razy pilke.

Rafi - 4 marca 2018, 14:03:10 - *.146.105.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie teodorczyk nigdy w kadrze sie nie sprawdzil i juz nie sprawdzi,a milik dalej nie gra,zaliczyl kwadrans i kopnal dwa razy pilke.teodorczyk jest jak warzycha w klubie strzelal a w kadrze dno!!!!!!!!!!! :-)

@rafi - 4 marca 2018, 19:42:34 - *.play-internet.pl
A kiedy teodorczyk mial strzelać? Czy zmarnowal jakies okazje w kadrze ? Zauważ że jako, co by nie mowić KROL STERZELCÓW ligi belgijskiej Nawalka dawal mu grac same ogony w ktorych z reguly bronilismy juz dobrego wyniku. To kiedy mial w tej kadrze strzelac ? A Milik... 3-4 sytuacje 100% zmarnowane zamin cos strzeli

LEON - 5 marca 2018, 0:41:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl