4 marca 2018, 10:55:14 - dagazka
Łukasz Sekulski zadebiutował w SKA Chabarowsk

Łukasz Sekulski zadebiutował w SKA Chabarowsk w przegranym 0-1 (0-0) meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy przeciwko FK Tosno. 27-letni napastnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, a w 75. minucie zmienił go Miroslav Marković.

4 marca 2018, 9:00 - Chabarowsk (Stadion imieni Lenina)
SKA Chabarowsk 0-1 FK Tosno
Rieziuan Mirzow 69

żółte kartki: Dmitrij Bogajew, Nemanja Tubić, Artiom Samsonow - Rieziuan Mirzow, Jewgienij Czernow, Ilja Żygulow, Michaił Oparin.

sędziował: Roman Galimow (Ułan-Ude).
widzów: 2049.

W FK Tosno cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział były zawodnik m.in. Lechii Gdańsk Ricardinho.

Drużyna Polaka zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

KONRAD - 4 marca 2018, 11:03:56 - *.centertel.pl
Ciekawe jaka była temperatura powietrza podczas rozgrywania tego meczu? (-:

Robcio - 4 marca 2018, 11:11:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Konrad, -5.

STAS - 4 marca 2018, 11:51:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tosno leży niedaleko St. Petersburga, warunki pogodowe z pewnością nie byly ekstremalne. Rosja jako kraj cechuje się zróżnicowaniem klimatu, nie zawsze jest zimno jak nie powiem gdzie.

tspiak - 4 marca 2018, 12:03:59 - *.range81-158.btcentralplus.com
Tosno może leży niedaleko Petersburga, ale mecz był rozgrywany na dalekim wschodzie w Chabrowsku. Ale chłopaka wywiało, nie powiem...

jh - 4 marca 2018, 12:15:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stamtąd ma bliżej po chleb do sklepu do Tokio, czy Seulu niż do Olsztyna, czy Sandomierza.

Pronek - 4 marca 2018, 12:37:04 - *.opera-mini.net (*.47.164.166)
No to musi się z kartofli na ryż przerzucić, ciężka adaptacja

snk - 4 marca 2018, 12:44:12 - *.play-internet.pl
Chabarowsk słynie z bardzo walecznej drużyny hokejowej piłkarze jak widać słabi niestety.

Zajmon Leg - 4 marca 2018, 13:52:28 - *.146.107.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Musiało się opłacać grać na obrzeżach Rosji.

Grzegorz - 4 marca 2018, 13:55:45 - *.residential.rdsnet.ro
Naprawdę szkoda mi go, że musiał jechać do dzikiej Rosji, żeby zarobić na chleb

rympał - 4 marca 2018, 14:22:01 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki temu że wyjechał ma szanse na powołanie do ekipy na MŚ a jak mu sie uda strzelić bramkę to o takie powołanie będą apelować dziesiątki tzw. domorosłych znawców na forum ,,60 minut''

rand - 4 marca 2018, 14:27:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pamiętacie ? - "Lenin wiecznie żywy!" ... Co do pogody - obecnie środek nocy -14 stopni.

wolf - 4 marca 2018, 19:24:09 - *.dynamic.chello.pl
Z Białegostoku trafił na Sybir? Czym naraził się i komu,że aż tam go zesłali?Ciekawe....to już bliżej nie miał?

wolf - 4 marca 2018, 19:28:47 - *.dynamic.chello.pl
Z Białegostoku na Sybir? Czym i komu się naraził,że zesłali go tak daleko?

LEON - 5 marca 2018, 0:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl