5 marca 2018, 18:52:42 - koofel
Puchar AFC: Bramka Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił gola dla jordańskiego Al-Faisaly SC w wygranym 2-0 (1-0) meczu 3. kolejki fazy grupowej Pucharu AFC z omańskim Dhofar SCSC. 30-letni napastnik rozegrał całe spotkanie. To jego drugi gol w rozgrywkach.

5 marca 2018, 17:00 - Amman (Amman International Stadium)
Al-Faisaly SC 2-0 Dhofar SCSC
Anas Bani Yaseen 43, Łukasz Gikiewicz 49

żółte kartki: Mehdi Alamah, Alban Meha - Hugo López, Abdullah Fawaz.

sędziował: Khamis Mohamed Al-Kuwari (Katar).

Tabela grupy C:

1. Al-Faisaly SC  3  7  7- 3
2. Al-Wahda SC    3  5  4- 3
3. Al-Ansar SC    3  3  4- 5
4. Dhofar SCSC    3  1  0- 4

kromeczka - 5 marca 2018, 18:55:26 - *.eaw.com.pl
robią ludzie kariere... za 100 dolarow miesiecznie grać w Jemenie, masakra....

?? - 5 marca 2018, 18:59:10 - *.dynamic.mm.pl
To jest azjatycka liga mistrzow ?

Polska - 5 marca 2018, 19:00:13 - *.dip0.t-ipconnect.de
100 dolarów to Ty miesięcznie zarabiasz. Jakby miał grać tam za grosze to by do Polski dawno temu wrócił

^^ - 5 marca 2018, 19:00:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak, ichsiejsza liga mistrzów

ngng - 5 marca 2018, 19:00:42 - *.bb.sky.com
Kromeczka ty najlepiej wiesz ile Gikiewicz zarabia januszu
?? - odpowiednik ligi europy

cool - 5 marca 2018, 19:03:10 - *.adsl.inetia.pl
Czekam kto pierwszy napisze ; strzelił gola -GIKIEWICZ DO KADRY NA MŚ !!!

To nie Jemen; to Jordania - dwa różne państwa

pipek - 5 marca 2018, 19:29:46 - *.IP.cloudmosa.com (*.228.20.205)
@Cool ty byłeś pierwszy i już ta zabawa nie ma dalszego sensu ;)

Burke - 5 marca 2018, 19:35:44 - *.dynamic.chello.pl
To nie jest Azjatycka Liga Mistrzów
To jest "the AFC Cup" - jak w Europie Liga Europy(Puchar UEFA)

. - 5 marca 2018, 21:11:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kromeczka: On gra w Jordanii, nie Jemenie.
@??, @^^: Nie, to azjatycka LE, odpowiednik LM też nazywa się LM o ile pamiętam.

QWERTY - 5 marca 2018, 22:00:37 - *.play-internet.pl
PUCHAR AFC to Azjatycki odpowiednik LE, jest jeszcze Azjatycka Liga Mistrzow, Jordania to piękny kraj jest bardzo bezpiecznie sądzę ze Giki bez bonusów może zarobić ok 15 tyś zł/msc

Ładny szcz - 5 marca 2018, 23:54:44 - *.dynamic.mm.pl