[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 marca 2018, 12:26:36 - euzi
Grzegorz Kleemann w Pniówku Pawłowice Śląskie

Grzegorz Kleemann został wypożyczony z Odry Opole do trzecioligowego Pniówka Pawłowice Śląskie.

20-letni bramkarz jesienią był wypożyczony do MKS-u Kluczbork. W II lidze zanotował pięć występów, a Odra skróciła jego obowiązującą do końca sezonu umowę z drugoligowcem.

Pniówek jest na dziesiątym miejscu w grupie trzeciej III ligi.


źródło: MKS Kluczbork

Eloelo - 7 marca 2018, 12:59:37 - *.centertel.pl
Syn Mariana?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas