[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 marca 2018, 13:09:44 - wsobon
Bartłomiej Wiktor zgłoszony przez Siarkę

Siarka Tarnobrzeg zgłosiła Bartłomieja Wiktora do rozgrywek II ligi.

Wiktor to defensywny pomocnik urodzony 7 listopada 2000 roku. Ostatnio występował w drużynie rezerw Siarki. W przeszłości reprezentował zespoły juniorskie MKS-u Kolbuszowa i Korony Kielce.

axled - 8 marca 2018, 19:24:12 - *.dynamic.chello.pl
To w końcu Bartłomiej czy Wiktor?

wkur... - 10 marca 2018, 11:35:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wy to się lepiej w tym Tarnobrzegu weźcie za pasienie krów, a nie się do 2 ligi pchacie. Temperatura +14 stopni, słoneczko świeci, wiosna pełną gębą, a w Tarnobrzegu nie potrafią boiska przygotować do gry. Gdzie wy się do centralnej ligi pchacie? Zróbcie na tym swoim kurniku pastwisko dla kóz i nie róbcie wsi!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas