Nice I liga: Wigry 2-0 Pogoń S.

10 marca 2018, 16:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-0 Pogoń Siedlce
Artur Bogusz 62, Mariusz Rybicki 73

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 22. Mateusz Spychała, 3. Rafał Remisz, 4. Mateusz Żyro, 16. Artur Bogusz - 23. Serhij Pyłypczuk (76, 32. Robert Obst), 8. Patryk Sokołowski, 25. Damian Gąska, 20. Laurențiu Iorga, 19. Mariusz Rybicki (85, 27. Piotr Kwaśniewski) - 9. Patryk Klimala (60, 10. Mateusz Radecki).

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Ziggy Gordon, 14. Mateusz Żytko, 55. Meik Karwot, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Dariusz Zjawiński, 23. Piotr Mroziński (82, 18. Andrzej Rybski), 35. Dawid Polkowski, 10. Grzegorz Tomasiewicz (70, 29. Dominik Kun), 11. Michał Bajdur (65, 41. Przemysław Płacheta) - 87. Adrian Paluchowski.

żółte kartki: Klimala - Polkowski, Płacheta, Karwot.
czerwona kartka: Adrian Paluchowski (83. minuta, Pogoń, za brutalny faul).

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).

Lobek - 10 marca 2018, 18:01:57 - *.centertel.pl
Jak zwykle ku*wa !!! Pogoń beznadziejnie gra cały czas w piłkę. Jak z Mielcem nie wygramy to nie wiem co wam zrobię !!!! A wszystko przez tego Banasika (pseudotrener ) won do Sosnowca !!! Nie chcemy ciebie tutaj !!!!! Tylko Pogoń !!!

roro - 10 marca 2018, 18:03:08 - *.stansat.pl
Pogoń kolejny beznadziejny mecz. 180 minut bez bramki. A za tydzień Stal Mielec i pewnie kolejna porażka...

hehe - 10 marca 2018, 18:11:55 - *.cable.smsnet.pl
wuefisty Banasika strategia jest najlepsza w 1 lidze hehe

max - 10 marca 2018, 18:12:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za 2,3 kolejki szukamy trenera w Siedlcach. Taka jest brutalna prawda. Obrona nie broni, pomoc nie pomaga,napastnicy nie strzelają. Po drugie jak się sprowadza obrońców tydzień przed startem ligi, to takie są efekty.

W1947 - 10 marca 2018, 18:13:47 - *.centertel.pl
Brawa dla trenera Skowronka bo latem stracił poł kadry, miał dużo mniejszy budzet od poprzednikow a mimo to stworzył zespol swietnie zorganizowany

Sdl - 10 marca 2018, 18:14:14 - *.siedlce.vectranet.pl
Stał też gra padakę więc szansa jest ale słabo to wygląda. .
Pogoń musi się obudzić.

Simi - 10 marca 2018, 18:25:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry awans

Z bieguna - 10 marca 2018, 18:34:15 - *.dynamic.mm.pl
Wigry-Pogoń 2:0 widzów ok.1100,gości brak.Pogoń nic nie pokazała i zasłużenie przegrała.

gumis1987 - 10 marca 2018, 18:43:05 - *.dynamic.chello.pl
Wyrzućcie jak najszybciej tego specjalistę od wyciskania cytrusów. Niech otworzy sobie jakieś stoisko i sprzedaje lemoniadę, a nie do trenerki...

mh - 10 marca 2018, 18:51:43 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Wigry, pozdro z Białego!

sks - 10 marca 2018, 19:06:30 - *.suwalki.vectranet.pl
Cieszy gra Wigier. Ładnie wyglądała ta gra z pierwszej piłki i kilka ładnych prostopadłych piłek. Na innym biegunie sędzia w pierwszej połowie 200% karny dla Wigier nie odgwizdany.

dionizy - 10 marca 2018, 19:36:54 - *.125.154.120
A 8 min Rybskiego starczyło mu sił.Słabo Rybski fajne wzmocnienie.

wigrzak - 10 marca 2018, 19:51:39 - *.suwalki.vectranet.pl
Słaba pierwsza połowa, raptem parę akcji obu zespołów. Chyba aura udzieliła się zespołom. W drugiej wyglądało to już lepiej, a miejsca naprawdę dobrze. Sędzie linowy chyba nie wie że gdy zawodnik w momencie strzału na bramkę nie był na pozycji spalonej to gry dobija piłkę spalonego nie ma. Nie uznana bramka dla Wigier jak najbardziej prawidłowa.

kibic - 10 marca 2018, 20:04:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
mecz jak mecz, Wigry buły lepsze i zasłużenie wygrały, ale sędziowanie beznadziejne, myślę, że obserwator będzie miał ci opisywać jak był żetelny i obiektywny a nie po kolesiostwie z Kiełczewskim.

red - 10 marca 2018, 20:04:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry to jednak potęga.

kibol - 10 marca 2018, 20:09:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
należy dodać do tego słabego sedziowatego kiełczeskiego i że był beznadziejny w dwie strony , beznadziejnymi decyzjami krzywdził i Wigry i Pogoń i wprowadzał haos na boisku, nie wiem czy słusznie wywalił naszego piłkarza, mimio to należy stwierdzić obiektywnie , że Wigry wygrały zasłużenie.

herhor - 10 marca 2018, 20:22:28 - *.odramedia.pl
Grają Suwałki, a sędzia z Białegostoku. Przynajmniej będzie miał blisko do domu

kibic - 10 marca 2018, 20:30:57 - *.231.2.249.koba.pl
Gratulacje Wigry. Pozdrowienia z Białegostoku. Grajcie tak dalej, a za rok będą derby województwa w ekstraklasie.

Varadi - 10 marca 2018, 20:44:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Wigry zagrajcie otwartą piłkę za tydzień. Czekamy w Legnicy

MacSks - 10 marca 2018, 21:10:32 - *.play-internet.pl
Brawo Wigry. Na plus to, ze gra dojrzala, przemyslana, bez zbednego podpalania sie. Moglo byc wyzej bo karny byl-ewidentne uderzenie Klimali w udo i zdawalo sie ze spalonego przy bramce nie bylo. Oby tak dalej.pozdr

oro - 10 marca 2018, 22:32:43 - *.89-22-36-98.matrix-net.pl
Panie Sędzio żeby na tym poziomie rozstrzygać to trzeba czuć piłkę. Każdy nawet oczywisty faul gwizdany z 5 sekundowym opóźnieniem tak jakby czekał aż mu koledzy doniosą przez słuchawki co ma robić. Zero charyzmy, przyśpieszenia, podbiegnięcia o oczywistych pomyłkach nie mówiąc. Kto was szkoli na tym Podlasiu skoro jest Pan najwyżej sędziującym z tego regionu?! Żal aż strach pomyśleć jak wygląda reszta " Panów z gwizdkiem" z tego regionu. Panie Prezesie Podlaskiego ZPN Panu to nie przeszkadza? WSTYD

Miko - 10 marca 2018, 22:48:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry do Ekstraklasy

W - 10 marca 2018, 23:54:40 - *.toya.net.pl
A kibice z Siedlec widziani dzisiaj na Widzewie.

Waz - 11 marca 2018, 1:07:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłopaki fajnie grają są wyniki ale gdzie są kibice?Pamiętam mecze w drugiej lidze gdzie bywało po 3 tys.Ludzie ruszcie tyłki tymbardziej że Suwałki to nie Nieciecza(mam na myśli liczbę mieszkańców)

Dr3amcatch - 11 marca 2018, 11:56:16 - *.dynamic.chello.pl
Niezorganizowana narazie Stal rozjedzie Pogon w najblizszym meczu. 3-0

ml - 11 marca 2018, 12:56:11 - *.dynamic.chello.pl
Paluch da wam 2 lige gdzie on tam spadek

123 - 11 marca 2018, 13:01:53 - *.unknown.vectranet.pl
To z Miedzią ciekawy mecz się zapowiada. Wigry 9 meczów bez porażki. Sosnowiec miał serię 10 ;)

Kibic - 11 marca 2018, 22:17:49 - *.ssh.gliwice.pl