10 marca 2018, 17:52:10 - maciejko
Gol Michała Żyry

Michał Żyro strzelił gola dla Charltonu w przegranym 1-4 (0-1) meczu 37. kolejki angielskiej League One z Peterborough. Dla Polaka to pierwsze trafienie w tym sezonie. Żyro wszedł na boisko w 64. minucie w miejsce Josha Magennisa.

10 marca 2018, 16:00 - Peterborough (ABAX Stadium)
Peterborough United FC 4-1 Charlton Athletic FC
Andrew Hughes 44, Marcus Maddison 59 (k), Jack Marriott 81, 85 - Michał Żyro 74

żółte kartki: Jack Baldwin - Chris Solly, Mouhamadou-Naby Sarr.

sędziował: Brett Huxtable.
widzów: 6337.

W 55. minucie Josh Magennis (Charlton) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Charlton zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów w 34 meczach.

kazik - 10 marca 2018, 18:25:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz gra w słabej lidze ktorej i tak nic nie ugra.

Relax - 10 marca 2018, 18:42:31 - *.play-internet.pl
Michał jest po ciężkiej kontuzji i dopiero wraca do grania... Gratuluję taktu co niektórym

BastiFanta - 10 marca 2018, 19:01:26 - *.dynamic.mm.pl
Życzę Panu dużo zdrowia. W ataku Żyro gra dobrze. Trenerzy robili mu krzywdę wystawiając go na boku pomocy. On ma warunki do gry na pozycji 9.

Papagol - 10 marca 2018, 19:04:52 - *.play-internet.pl
Mimo wszystko szkoda, że wchodzi on nawet nie tylko na takie dwudziestominutowe zmiany jak tym razem, tylko kilkuminutowe ogony.

fy7o - 10 marca 2018, 19:48:10 - *.10.208.221
to pewniak na MS Nawałka już wysłał powołanie
Zero rozśmieszył mnie do łez w wywiadzie do PS gdzie był strasznie zdziwiony dlaczego grajek z 3 ligi Angielskiej nie mógł by jechać na mistrzostwa

LEON - 11 marca 2018, 3:53:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Michał

Kolap - 11 marca 2018, 13:30:01 - *.228.244.215
Szkoda chlopa, mial bardzo fajny start w Wolves do momentu gdy pewien idiota wjechal mu w nogi.
Ten gol to dobry news, licze na to ze odbuduje sie w Charltonie, gra w tym klubie jeszcze nie jest koncem swiata, musi tylko dostawac szanse.

Neutral60 - 14 marca 2018, 7:12:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ho,Ho,Ho .Bramka na trzecim poziomie ligi angielskiej .Ten piłkarz według koralikowego bodzia miał kosztować 6 000 000 Euro i miał zadziwić europejskie ligi.Jest to następny transferowy niewypał drużyny z łazienkowej .