11 marca 2018, 8:51:14 - dyrovski
Paweł Gil poprowadził mecz w Arabii Saudyjskiej

Paweł Gil był wczoraj sędzią głównym meczu 24. kolejki saudyjskiej ekstraklasy, w którym Al-Ittihad przegrał u siebie 1-3 (1-1) z Al-Nassr. Jego asystentami byli Marcin Borkowski i Konrad Sapela, zaś sędzią technicznym Saudyjczyk Abdul Rahman Al-Kabi.

10 marca 2018, 18:45 - Dżudda (King Abdullah Sports City)
Al-Ittihad (Dżudda) 1-3 Al-Nassr (Rijad)
Abdulaziz Al-Aryani 22 - Bruno Uvini 20, Abdelmoumene Djabou 53, Mohamed Fouzair 55

żółte kartki: Tariq Mohammed - Abdulaziz Al-Jebreen, Ibrahim Ghaleb.

sędziował: Paweł Gil (Polska).
widzów: 16 158.

źródło: własne / Arbiter Café

Borubar - 11 marca 2018, 9:11:33 - *.146.233.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I niech już tam zostanie na stałe. Nikt go w Ekstraklasie nie potrzebuje (z wyjątkiem Legii). Po tym co wyczyniał 3 lata temu na Łazienkowskiej w meczu Legia-Jagiellonia, powinien mieć odebraną licencję. Jednak wtedy liczyły się właściwe poglądy, a nie obiektywne sędziowanie. Ciekawe czy Pan Gil, zawita jeszcze w swojej karierze do Białegostoku?

dino - 11 marca 2018, 9:20:56 - *.vtelecom.pl
Borubar, zrozum chłopie wreszcie, ze nie ma białych myszek, przywołujesz historię sprzed prawie 3 lat bo nic innego nie możesz znaleźć, poza tą, że sędzia Gil przedłużył mecz o 8 minut, bo kibole zadymili boisko, a w 7 minucie tego doliczonego czasu podyktował Legii karnego, gdzie zawodnik Jagi zrobił wiatrak w polu karnym i piłka trafiła go w rękę. Ja nie płaczę jak np w meczu we Wrocławiu Legia zarabia karnego za rękę Hlosuka, gdzie nieatakowany przez nikogo, odbija piłkę rękę bo mu się źle odbiła od nogi, wiec przestań się już mazać boś dorosły chłop.

ignacy - 11 marca 2018, 9:23:39 - *.126.164.82
Ciekawe czy musiał zawita jeszcze do Chorzowa.
Ta liga to jest jeden wielki CYRK !!! Nie pomoże VAR
dopóki będą układy , dopóki rządzić będzie gwiazdor internetu

xxxx - 11 marca 2018, 9:23:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borubar jak to jest że jesteś wszędzie na tym portalu z wyjątkiem postów z wynikami twojej Pogoni?
Co sądzisz o wspaniałej formie zawodników i gradzie goli napaatników?Czy Rasmussen będący w życiowej formie zagra na MŚ w Rosji?
Twoje opinie na ten temat na pewno wszystkich interesują.

Piotrek - 11 marca 2018, 9:34:18 - *.78.150.141
Zobaczycie, że Arabia Saudyjska zwerbuje najlepszych naszych sędziów do siebie i u nas będzie trudno o dobrego arbitra.

Kks - 11 marca 2018, 9:43:40 - *.static.surfer.at
Czy regularne występy polskich arbitrów w Arabii mają coś wspólnego z występami Legii w lidze saudyjskiej? Podobno do Ligii Mistrzów jest łatwiej sie dostać... Azjatyckiej...

arni73 - 11 marca 2018, 9:47:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jakie trzeba mieć zryte dzieciństwo, żeby pamiętać który sędzia jak i kogo przekręcił 3 lata temu. Książkę telefoniczną też na pamięć znacie?

Juzek - 11 marca 2018, 10:05:45 - *.centertel.pl
Dino, źródła mówią, że ten borubar dopiero do II klasy gimnazjum przeszedł (chyba), więc do dorosłości mu jeszcze brakuje. Pozdro dla normalnych!

Tomek - 11 marca 2018, 10:40:37 - *.toya.net.pl
czy to nie pan Gil wypaczyl wynik meczu Legia - Lech wespol z panem Marciniakiem? Dlaczego mnie nie dziwi ze moze w nagrode zwiedzal Dubaj? Ktoz by nie chcial? Podobnie jak pan Marciniak niedawno Katar.... Nie wiem kto sedziuje dzis mecz w Gdansku ale obserwujac te farse i tragikomedie zarazem,typuje ze ten sedzia niedlugo tez zwiedzi jakis cieply,egzotyczny kraj...obserwujmy wiec dalszy rozwoj zdarzen na biezaco...

luka - 11 marca 2018, 10:42:42 - *.centertel.pl
Ten borubar to ze Szczecina jest?Regularnie jeżdżę na mecze Pogoni(z Kołobrzegu)i jestem pewien że on zamiast na mecz iść siedzi przed kompem i próbuje wykreować się na znawcę futbolu!Taki to fotelowy ziomek!

herhor - 11 marca 2018, 10:56:09 - *.odramedia.pl
Widać że był tam na obozie, tak jak Marciniak. Czyli można się spodziewać że w najbliższej przyszłości posędziuje mecz legii

Dekel#12 - 11 marca 2018, 11:01:14 - *.play-internet.pl
Jaki tam musi być poziom sędziowania jak zapraszają takich fachowców 😜

@Dekel#12 - 11 marca 2018, 11:30:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co jak co ale poziom tych fachowców na pewno jest wyższy niż w tych egzotycznych krajach. Wystarczy przypomnieć sobie co ci specjaliści z Bangladeszu, Burundi czy innych Karaibów wyprawiają na MŚ.

BKS - 11 marca 2018, 11:47:46 - *.centertel.pl

Co się czepiacie Borubara? Coś źle powiedział? Nieprawdę? Gil WYPACZYŁ wynik meczu Legia- Jaga 3 lata temu. Pomógł Legii, a nam zabrał mistrzostwo. Lechowi zresztą też. A pierdzielenie DINA, że dał Legii karnego, to wielkie "uproszczenie", bo przede wszystkim Gil nie dał ewidentnego karnego Jagiellonii pół minuty wcześniej przy stanie 0:0.

BKS - 11 marca 2018, 11:49:01 - *.centertel.pl
I co z tego, że Borubar pamięta coś co było 3 lata temu? Ja i chyba każdy w Białymstoku też to pamięta i pewnie będziemy pamiętać do końca życia. Pan Gil niech lepiej nie przyjeżdża sędziować do Białegostoku. Nie ma co prowokować kilkunastu tysięcy ludzi.

szerokooki - 11 marca 2018, 13:54:19 - *.memcpy.io
Sędziowanie w Arabii Saudyjskiej to prezenty dla lojalnych wobec Związku sędziów ;) Tak jak wczasy na Mauritiusie dla lekarzy za wypisanie xxx recept na lek yyy ;)

Poodel - 11 marca 2018, 14:08:24 - *.skytech.pl
Olaboga, tyle spotkań, jacy my zmęczeni, ale fuszka w Arabii zawsze spoko...

dino - 11 marca 2018, 15:04:33 - *.vtelecom.pl
Do wszystkich kibiców Jagiellonii:
Zobaczcie "niewydrukowaną tabelę" ekstraklasy za sezon 2014/15, Jaga nie byłaby wtedy mistrzem, Lech wówczas zasłużył na tytuł (i tak było w rzeczywistości)
-legia-stracila-szanse-na-obrone-tytulu/
Rozumiem niepodyktowany karny w meczu Legia-Jaga, ale przesłania Wam to realny obraz sytuacji, jeszcze raz powtórzę, NIE bylibyście mistrzami w sezonie 2014/15 nawet wówczas, gdyby był karny i byście go wykorzystali.
Jedyna zmiana w czołówce to Jaga powinna być wówczas na 2., a Legia na 3. miejscu, w ostatniej kolejce Lech zremisował z Wisłą, a Legia wygrała z Górnikiem.
Rozumiem Waszą krzywdę, wiadomo, jak jest na linii Białystok-Warszawa.
Za sezon 2016/17 powinniście być mistrzem według niewydrukowanej tabeli, też bym chciał żeby wszystko było jasne i przejrzyste, na otarcie łez możecie się pocieszać, że Legia nawet nie zagrała w pucharach.
Rozumiem Waszą krzywdę jak najbardziej, ale zrozumcie, że sędziowanie nie jest takie proste, jak to wygląda w canal+.
Za to w tym sezonie proszę jakby na odwrót :-)