11 marca 2018, 19:52:22 - bartekwr9
Bramka Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 25. kolejki duńskiej ekstraklasy z Horsens. Była to jego szósta ligowa bramka w tym sezonie.

11 marca 2018, 18:00 - Horsens (CASA Arena Horsens)
AC Horsens 1-1 Brøndbyernes IF
Ayo Simon Okosun 47 - Kamil Wilczek 38

żółte kartki: Hallur Hansson, Bjarke Jacobsen, Thomas Kortegaard, Alexander Ludwig, Jonas Borring - Christian Nørgaard.

sędziował: Jakob Kehlet (Aarhus).
widzów: 4363.

Wilczka w 73. minucie zmienił Jan Kliment. W zespole gości cały mecz rozegrał były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndbyernes IF ma na koncie 57 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

Borubar - 11 marca 2018, 19:56:40 - *.146.96.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nawałka i tak go nie widzi w składzie, bo jest wpatrzony w Lewandowskiego. Potem zdziwienie selekcjonera, że nasz kapitan, nie potrafi wykorzystać karnego z ostatnią drużyną Bundesligi.

jarock - 11 marca 2018, 19:59:28 - *.free.aero2.net.pl
Nie chciał przyjść do Lecha . Niech sobie przy 4- tysięcznej widowni...

doBORUBAR - 11 marca 2018, 20:00:53 - *.play-internet.pl
weź chłopie nie pij już, albo zmień kurde kolegów tych co widujesz pod budką z piwem, bo Cię okłamują

Juras - 11 marca 2018, 20:12:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
a to jest jakaś różnica z kim się karnego nie wykorzystuje bo ja się nie znam

Janusz - 11 marca 2018, 20:14:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet Jan Kliment z Tańca z Gwiazdami zagrał.

Barry - 11 marca 2018, 20:22:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar od Roberta to wara!!! Zawodnik ,którego śmiało można umieścić w trójce najlepszych w historii naszej piłki a Ty jedziesz z nim non stop. Co musiałby zrobić i ile strzelić bramek w sezonie Robert ,żebyś w końcu był zadowolony. Jesteś typowym zakompleksionym człowieczkiem ,który wylewa swoje życiowe niepowodzenia w internetowych komentarzach. Dzieciaku wyłącz komputer, porąb laptopa na kawałki i zapisz się na terapię do psychologa. Może tam jeszcze zdołają Ci pomóc.
*** Apel do redakcji 90minut.pl zablokujcie tego barana o nicku "Borubar" bo to co wypisuję od kilku miechów w "komentach" ten tłuk to jest żenada*** Proszę was oto przez szacunek dla waszego portalu i pracy jaką wkładacie w rozwój tego portalu Pozdro

Morris - 11 marca 2018, 20:33:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Barry - popieram to o co wnioskujesz. Borubar to zwykły zakompleksiony kretyn i troll, który na każdym innym szanującym się portalu już dawno byłby zablokowany. Zamiast pójść do psychologa (a wizyta u psychiatry też by nie zaszkodziła) przelewa swoje kompleksy i niepowodzenia życiowe na komentarze na 90minut.pl.

Borubar - 11 marca 2018, 20:39:25 - *.146.96.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Barry może dla Ciebie Lewandowski jest Bogiem, ale gdyby był takim super najlepszym napastnikiem na świecie, to już dawno by grał w Premier League. Tylko w średniej niemieckiej lidze jest wyróżniającą postacią. Robert ma już 30 lat i jest raczej u schyłku kariery i wątpię, aby Real chciał za niego wyłożyć dużą sumę. Sumując: Lewandowski solidny napastnik, ale co najwyżej na Bundeslige.

Borubar - 11 marca 2018, 20:45:39 - *.146.96.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rozumiem, że większość ludzi zachwyca się Lewandowskim. Też go podziwiam za gole, które strzela dla Bayernu, ale trzeba podkreślić, że większość jego goli pada po karnych, bądź z 4 metrów do pustej bramki. Ja marzę o tym, żeby Robert dał mi półfinał na mundialu. Jednak mam przeczucie, że to nie będzie mundial Roberta, a przyczyną tego stanu będzie niedoszły transfer do Realu Madryt.

Bolek - 11 marca 2018, 20:58:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Borubar to facet z kompleksami. Nienawidzacy lepszych .

fansport - 11 marca 2018, 22:11:49 - *.dynamic.chello.pl
brawo, napastnicy strzelają, bramkarze bronią, na mundialu będzie wspaniale, a może nawet i jeszcze lepiej.

Oks Odra - 11 marca 2018, 22:22:29 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@borubar
W koncu ktoś tu pisze z sensem.Zgadzam sie z toba.Nie powinienNawałka powoływac Lewandowskiego tylko Wilczka.Gra w super zespole i wogole.Do niego Wiezika co gra na Słowacji albo Adamczyka.Znow strzelił w Irlandii...Mistrzem powinna zostac Jagiellonia bo tylko oni w Europie potrafia cos pokazac.Po zeszłorocznych występach cała Europa była pod wrazeniem ich gry.

robak - 11 marca 2018, 22:47:15 - *.bb.online.no