16 marca 2018, 20:22:50 - dyrovski
Gol Adama Bodzka

Adam Bodzek strzelił gola dla Fortuny Düsseldorf w wygranym 4-2 (1-1) meczu 27. kolejki 2. Bundesligi z Arminią Bielefeld. 32-latek rozegrał całe spotkanie. To pierwszy gol Polaka w obecnych rozgrywkach.

16 marca 2018, 18:30 - Düsseldorf (Esprit Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 4-2 DSC Arminia Bielefeld
Rouwen Hennings 31, Marcel Sobottka 57, Adam Bodzek 68, Benito Raman 71 - Julian Börner 25, Tom Schütz 50

żółte kartki: Adam Bodzek, Niko Gießelmann (Fortuna).

sędziował: Matthias Jöllenbeck (Badenia Południowa).
widzów: 29 567.

Fortuna ma 53 punkty i jest liderem.

Borubar - 16 marca 2018, 20:34:19 - *.146.169.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
30 tyś ludu na meczu lidera 2 Bundesligi.W naszej Ekstraklasie na meczu lidera zasiada dużo mniej kibiców i to jest niepokojące. Nie przekonują mnie wymówki, że mróz, śnieżyce itp . W Niemczech też mają podobną pogodę, a na mecze chodzą. W Niemczech może trochę lepiej wszystko funkcjonuje, ale nawet tam ludze też umierają.

KCH - 16 marca 2018, 20:36:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry meczyk, obejrzałem pierwszą połowę Piasta z Zagłębiem, ale nic się nie działo więc przełączyłem na 2.Bundesligę i to był dobry wybór

Kolo - 16 marca 2018, 20:48:11 - *.dyn.telefonica.de
w Niemczech tez teraz zima snieg sypie bialo za oknami a kibice dopisali

Nadam - 16 marca 2018, 20:54:43 - *.shapefeeds.com
piłkarska kadra czeka

freez88 - 16 marca 2018, 21:21:06 - *.dynamic.chello.pl
Tym występem zapewnił sobie miejsce w kadrze na mundial w Rosji. Jestem o tym przekonany.

Ricardo - 16 marca 2018, 21:33:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl