18 marca 2018, 16:54:10 - euzi
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił bramkę dla Chievo Verona, a jego drużyna przegrała na wyjeździe 2-3 (2-1) z AC Milan w meczu 29. kolejki włoskiej Serie A. Wypożyczony z Nantes napastnik ma na koncie dwa ligowe trafienia w tym sezonie.

18 marca 2018, 15:00 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 3-2 AC Chievo Verona
Hakan Çalhanoğlu 10, Patrick Cutrone 52, André Silva 82 - Mariusz Stępiński 33, Roberto Inglese 34

żółte kartki: Franck Kessié, Hakan Çalhanoğlu, Lucas Biglia - Fabio Depaoli, Paweł Jaroszyński, Emanuele Giaccherini, Mariusz Stępiński, Fabrizio Cacciatore.

sędziował: Maurizio Mariani (Aprilia).
widzów: 49 701.

W 90. minucie Franck Kessié (Milan) nie wykorzystał rzutu karnego (Stefano Sorrentino obronił).

Stępiński oraz Paweł Jaroszyński rozegrali całe spotkanie w barwach Chievo. Ich zespół jest na 16. miejscu w tabeli i ma 25 punktów po 28 meczach.

Mądry - 18 marca 2018, 16:58:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stępiński i Wszołek powinni być w Rep.POLSKI !!!
Ktoś powie że wszystkich powołać się nie da,więc za kogo.
Już mówię.Za Świerczoka i Kądziora.

luka - 18 marca 2018, 17:08:23 - *.centertel.pl
Oglądałem mecz i Stępiński zagrał dość dobrze,za to Jaroszyński niestety źle!Udział przy dwóch straconych bramkach!Jak pojedzie na mistrzostwa to raczej z ławki się nie podniesie!

XX - 18 marca 2018, 17:11:45 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Drugi Polak z golem na San Siro po Grzegorzu Skwarze.

gp - 18 marca 2018, 17:13:10 - *.dynamic.chello.pl
Jaroszyński i tak nie ma wielkich szans na MS. Jest czwarty w kolejce. Stępiński też daleko, chociaż powoli skłaniam się ku temu, żeby olać skrzydłowych i zagrać trójką w ataku.

lukasz - 18 marca 2018, 17:14:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dawid Kownacki też strzelił na San Siro

Rafi - 18 marca 2018, 17:17:48 - *.146.227.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Madry@ ale mnie rozbawiles stepinski do kadry buhahaha dobry faktycznie z niego napastnik,gra godzine na miesiac i strzela bramke co trzy miesiace buhahahaha.

Madry - 18 marca 2018, 17:20:36 - *.dynamic.chello.pl
Mądry, a jaki głupi... Stępiński rozegrał pierwszy dobry mecz od pół roku i od razu do kadry?
Wszołek ma liczby bardzo słabe, ale ok. Gra w mocnej lidze, regularnie, mógłby dostać powołanie. Zgrzytu by nie było. Ale jak już to za Peszkę, nie za Kądziora.
Btw. Jaroszyński i Bereszyński dzisiaj dramatycznie słabe występy.

rR - 18 marca 2018, 17:22:28 - *.184.105.106.ipv4.supernova.orange.pl
pierwszy gol Stępińskiego od 399 dni

kibic - 18 marca 2018, 17:29:36 - *.toya.net.pl
stepiński do rep Polski ha piłki padawać albo bidony nosić to tak Kownacki jest lepszy

jb - 18 marca 2018, 17:34:45 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
"Już dwa"? Chyba dopiero dwa, w końcu to podobno napastnik...

rR - 18 marca 2018, 17:50:12 - *.184.105.106.ipv4.supernova.orange.pl
A nie, na transfermarkcie nie dodali jeszcze informacji o dzisiejszym meczu. Zatem był to pierwszy gol Stępińskiego od 175 dni i a drugi od 399 dni.

ryba - 18 marca 2018, 17:54:14 - *.adsl.inetia.pl
Stępiński ma już doświadczenie na mistrzostwach ,bo przecież siedział na ławce całe ME w 2016

rR - 18 marca 2018, 17:56:08 - *.play-internet.pl
Od jakich 399 dni, co ty gadasz.

Bolivar - 18 marca 2018, 18:01:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@XX - raczej trzeci po Skwarze i Janie Pieszko, który w 1972 roku strzelił gola dla Legii w meczu z Milanem w Pucharze Zdobywców Pucharów ;)

Jansen - 18 marca 2018, 18:06:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obserwując Stępińskego,niestety ale w ostatnich 2 latach zaliczył regres formy.. ze średniaka francuskiego Nantes przeniósł się do słabego Chievo i niestety,gra sporadycznie,dzisiejszym występem,może zapracuje sobie na jakiej kolejne minuty w następnej kolejce pod meczach Kadry,jest w takim wieku,że może jeszcze dużo osiągnąć,ale nie wiem,czy liga włoska to dobre miejsce dla niego w przyszłym sezonie..

Olfen omni - 18 marca 2018, 18:21:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kto to

fanatyk - 18 marca 2018, 18:40:35 - *.protonet.pl
Tylko nie Kownacki z półtuzina lepszych w naszej Ekstraklasie z 1 ligą włącznie ,śmiechu warte Kownacki chłopie tyś chyba z jego rodziny jest bo inaczej byś takich głupot nie pisał tajk jak to czyni Borek/

ostry - 18 marca 2018, 18:44:37 - *.centertel.pl
@rR Jakich 399? W Chievo już druga ( albo dopiero), 399 dni temu to prawie ostatnie w Ruchu strzelał. Jeżeli dalej będzie grał tak jak dziś to spokojnie mieści się za Lewym i Milikiem.

@ostry - 18 marca 2018, 18:48:39 - *.184.105.106.ipv4.supernova.orange.pl
Tak, wiem, już się poprawiłem. Pierwszy gol od 175 dni i a drugi od 399 dni.

@ostry - 18 marca 2018, 18:51:17 - *.184.105.106.ipv4.supernova.orange.pl
No i ta bramka strzelona 399 dni temu to w barwach Nantes, a nie Ruchu. Ostatnią bramkę dla Ruchu Stępiński zdobył 581 dni temu.

jaro - 18 marca 2018, 19:20:51 - *.18-1.cable.virginm.net
do xx: Poczytaj trochę o historii futbolu. Może natkniesz się na nazwisko Pieszko. Jan Pieszko.

Jastrząbek - 18 marca 2018, 20:03:11 - *.dynamic.chello.pl
Mądry, mądrze gadasz, ale Wszołek to wg mnie raczej za Peszkę, Kądziora jeszcze bym zostawił.

LEON - 20 marca 2018, 4:36:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl