18 marca 2018, 18:34:46 - bartekwr9
Dwie bramki Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił dwa gole dla Zwolle w przegranym 3-4 (0-2) spotkaniu 28. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko Feyenoordowi. 24-latek strzelił w tym sezonie cztery gole w lidze.

18 marca 2018, 16:45 - Zwolle (MAC³PARK stadion)
PEC Zwolle 3-4 Feyenoord Rotterdam
Mustafa Saymak 52, Piotr Parzyszek 85 (k), 88 - Robin van Persie 10, 15, Karim El Ahmadi 51, Tonny Vilhena 78

żółta kartka: Steven Berghuis (Feyenoord).

sędziował: Pol van Boekel.
widzów: 13 250.

Parzyszek wszedł na boisko w 72. minucie w miejsce Mustafy Saymaka. Jego zespół ma na koncie 40 punktów i zajmuje siódme miejsce w lidze.

Borubar - 18 marca 2018, 18:41:43 - *.146.133.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Strzelił te bramki nie byle komu, bo słynnemu Feyenoordowi Rotterdam, który w tym sezonie występował w Champions League. Nawet wykorzystał rzut karny, a wiemy, że to nie taka prosta sprawa wcale. Nawet Robert Lewandowski miał problem z rzutem karnym w meczu z Hamburgiem. Piotrek nie potrzebował drugiej próby żeby strzelić karnego.

fghfg - 18 marca 2018, 18:48:25 - *.172.86.215
na mundial goscia powoloac

cool - 18 marca 2018, 19:22:38 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego on jest nie powoływany . Chyba że Nawałka powoła go bezpośrednio na MŚ bo po co sprawdzać gościa skoro on już jest gotowy na MŚ żeby grać u boku Lewego

KCH - 18 marca 2018, 19:26:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwie bramki strzelone wciąż aktualnemu mistrzowi Holandii i nawiązanie walki w końcówce po tych trafieniach - to na pewno spora sztuka. Brawo Piotrek!

Oks Odra - 18 marca 2018, 19:58:59 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Dokladnie Borubar.Powinien zastpic Lewandowskiego w reprezentacji.Lepiej karne strzela i wogole fajny z niego czlowiek

Ricardo - 18 marca 2018, 19:59:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby strzelał bramki tak dalej to może dostanie szansy gry w kadrze Holendrów.

janusz - 19 marca 2018, 13:15:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
szybko powołać zanim Holandia wyśle powołanie!!!1

Anishvili - 19 marca 2018, 16:33:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie wy mowicie o jakims pajaku co strzelil 4 gole w lidze gdzie obroncy dorabiaja na stacjach benzynowych w Sparcie Rotterdam. Idac takim tropem to powolajmy Jacola bo ostatnio hattrika zasunal w barwach Gornika Wojkowice. Powolujmy rezerwowych z Zwolle czy Wojkowic to niedlugo z kadra Birmy beda problemy. Ludzie ochloncie. Dla mnie taki gosc zebym sie wogule nim zainteresowal i zobaczyl jego wikipedie to musialby ladowac co 2 tydzien a tu kolo wchodzi na 15 minut i przy 1-4 daja mu karnego strzelic no bo napastnik to jak wyglkada jak ma 1 brame w sezonie? Pomijam juz fakt ze Zwolle to nie jest Juventus zeby podniecac sie jego wystepami. Juz jakis gosc z Belchatowa trafil do Malezji to tez bylo glosno i pisali o kadrze. Dla mnie takie ligi to egzotyka.

LEON - 20 marca 2018, 4:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piotrek

klaus79 - 20 marca 2018, 8:45:40 - *.play-internet.pl
do anishvili.Co za wypociny aż mnie mdli...

znawca - 22 marca 2018, 15:47:17 - *.comarch.com
Jak jakiś anishvili pisze takie bzdury o lidze holenderskiej, która wciąga ligę polską nosem, to aż mi się niedobrze robi. Jaka egzotyka? Każda drużyna ze środka tabeli tej ligi w Polsce by była murowanym kandydatem do pierwszej trójki. Może nie jest to liga angielska gdzie ostatni WBA pyknałby Legię i Jagę 4:0 na wyjeździe, ale to wciąż liga z europejskiego top 10.